На границе• 13 августа 2022
Місце проживання для сім´ї з дітьми
Де, на вашу думку, зручніше для сім´ї з дітьми (підліток і 5 р.)?
1. Столиця, де багато всього і все близько, але маленька квартира
2. Місто 30-50тис населення на відстані до 50 км від столиці , з транспорту тільки автобуси, в деяких ще трамвай або поїзд, більша квартира
3. Село з населенням пару тисяч, окремий будинок, з транспорту теж автобус, поїзд.
Авто є, але, якщо жити в столиці, то його краще продати
Результат:
вже голосів:
27 (56.25%)
12 (25%)
6 (12.5%)
Р-т
3 (6.25%)
Майстерня домашнього текстилю• 13 августа 2022
Я жила в столиці, і в невеликому місті, і в маленькому містечку, і в селі. Кругом можна жити. Якщо мені зараз дадуть вибір, де жити, оберу маленьке містечко.
На границе
• 13 августа 2022
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Це треба в дітей питати, особливо в підлітка
Діти таке взагалі не можуть вирішувати, це мені треба продумати як буде краще
Кофе в лобби• 13 августа 2022
Лично мое мнение, потому что все люди разные:
Столица.
У меня есть опыт жизни в пгт достаточно развитом, селе, райцентре, городе рядом с Киевом и Киеве.
Для детей однозначно столица. Мы здесь жили вчетвером в однушке с не очень большими зарплатами. Но все равно детям лучше. Это если в приоритете развитие и образование. Дети в Киеве и нет - небо и земля, это мои.
Плюсы - выбор садиков, школ, кружков, секций, учителей, вузов. И по цене, и по расстоянию. Есть и бесплатные. У нас даже рядом с домом.
Я своим выбирала первого учителя, старшему потом школу меняли на лицей.
Круг общения другой, уровень жизни другой. С работой проще, даже сейчас.
Но опять же - мы квартирные жители. Не любим частный дом, вернее там хорошо летом и не надолго
А есть люди, которые не любят город и квартиру, а хотят природу и тишину.
Столица.
На границе
• 13 августа 2022
Ответ дляКидстаффовка
Київ. Продати авто і купити більше житло.
Ми за кордоном, житло зараз проблематично продавати, тому рік-два мінімум точно буде оренда
ДаЗдраПерма• 13 августа 2022
Ответ дляНа границе
Жаль Ваших детей
ДаЗдраПерма• 13 августа 2022
Ответ дляКофе в лобби
Столица.
Сколько лет жили вчетвером в однушке?
Кофе в лобби• 13 августа 2022
Ответ дляНа границе
Мы когда принимали такие решения спрашивали у старшего лет с 11-12.
На границе
• 13 августа 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Жаль Ваших детей
Чому їх шкода? Як дитина може вибрати місто, якщо вона ніколи там не була, не орієнтується ні в школах , ні в транспорті?
На границе
• 13 августа 2022
Ответ дляКофе в лобби
Дочка не орієнтується в містах зовсім
Кофе в лобби• 13 августа 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Сколько лет жили вчетвером в однушке?
Начали жить в однушке, когда старшему было 6-7. Разница между детьми 10 лет.
С 17 он живёт отдельно. Сняли квартиру, когда поступил. Сейчас живёт в Польше, ему 18.
ДаЗдраПерма• 13 августа 2022
Ответ дляНа границе
Я не об этом
Я о том,комфортно ли ему будет жить такой оравой в однушке?
На границе
• 13 августа 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Я не об этом
Я не писала про однушку
ДаЗдраПерма• 13 августа 2022
Ответ дляКофе в лобби
А Вы теперь втроем живёте в однушке сьемной?
ДаЗдраПерма• 13 августа 2022
Ответ дляНа границе
Я не писала про однушку
Вы написали:маленькая
Гостинка?
Кофе в лобби• 13 августа 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Я не об этом
Зависит от отношений в семье. Нам комфортно было.
Старший часто ездил к нам, даже когда жил уже отдельно. Но мы все локдауны воспринимали, как крутой шанс провести время всем вместе.
Кофе в лобби• 13 августа 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Она наша, не съёмная. И достаточно большая - 52 м.
До этого были двушка и трёшка, но не в Кмеве.
Я не хочу менять ни район, ни дом, ни соседей - сейчас устраивает все. Раньше были нюансы.
ДаЗдраПерма• 13 августа 2022
Ответ дляКофе в лобби
Спасибо
Глубоководная селедка• 13 августа 2022
Если в селе есть возможность топить печку, то я выбрала бы село.
Тк неизвестно, что зимой с отоплением и элекричеством будет
На границе
• 13 августа 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Вы написали:маленькая
Гостинка?
Спальня +вітальня
На границе
• 13 августа 2022
Ответ дляГлубоководная селедка
Ми за кордоном
Бабка_в_кедах• 13 августа 2022
Ответ дляНа границе
Та не переймайтесь. То щ тих панянок, які раді на дітей накинути свою відповідальність. Єдина задача батьків в таких питаннях - грамотно підготувати дитину до майбутніх змін, а не навішувати на неї дорослі проблеми.
Ну ще можна спочатку обрати, а потім влаштувати цирк з ’ сімейною нарадою’, протягнувши потрібне рішення. І діти раді, і все до ладу.
На границе
• 13 августа 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Я такого не роблю, такі питання вирішують лише дорослі
Бабка_в_кедах• 13 августа 2022
Ответ дляНа границе
І я про це. Але раптом вам захочеться)))