Paeonia7• 13 августа 2022

На скільки років я виглядаю?)

😊
Shady lady• 14 августа 2022
Ответ дляСинди Кроуфорд
А смысл писать лестные неправдивые комментарии? Этого ей родители накидают и бабушка с дедушкой. Если человек спрашивает у незнакомцев, значет ищет что не так. Толку что ей советчицы сейчас ми-ми-мишек накидают и ничего не изменится?
А чому ви вирішили що щось має помінятися?
У автора все добре, ій 24, виглядає вона на свій вік.
Що вас хвилює?
Її вдале заміжжя?
То тут треба за собою дивитися, бо жінка щаслива, в якої в житті все добре, такого бруду, як тут деякі, присати не буде.
То ж треба, напевно, починати з себе.

Shady lady• 14 августа 2022
Ответ дляСинди Кроуфорд
А коли автору мінятись, як не зараз, у 24 роки? Коли вийде заміж з Петра із тої ж Шостки з зарплатою ще в 10 тисяч і нарожає купу діточок? Тоді в неї точно не буде ні часу, ні грошей мінятись.
І тоді вона знов прийде сюди і спитає ’що мені робити, чоловік п´є, б´є і ні в що мене не ставить’. А ви їй скажете ’А нащо ти за того ніщєброда заміж виходила, самавинна’?
Це ваші таргани, автор до них не має відношення.
Автор навіть вище того щоб відповісти на все що ій тут «щасливі мами і кохані дружини» понаписували.
То ж не хвилюйтеся так
Гравицапа• 14 августа 2022
Скучно
Дюймовочка• 14 августа 2022
Надя?
_MadonnA_• 14 августа 2022
Без разницы
Ло Шарик• 14 августа 2022
Ответ для_MadonnA_
Без разницы
Вот именно. Без разницы.
АгатаХристя• 14 августа 2022
Яка ви гарненька Обожнюю карооких і чорноволосих, завжди виглядають молодо, гарно і яскраво.
Helenny• 14 августа 2022
Років 28-35.
В таких темах пишу щось хороше.
Автор, не ображайтесь, але Вам треба багато що змінити в своєму стилі.
Хоча б не одягати ту бузкову кофтину ( модна просто базову білу футболку), змінити зачіску, брови в порядок привести.
Helenny• 14 августа 2022
Ответ дляPaeonia7
24)
24???
Автор, Ви мила.
Якщо придивитись, то видно, що молоденька.
Але терміново треба міняти стиль!

Просто Филя• 14 августа 2022
Ответ для Shady lady
Що вас хвилює?
Її вдале заміжжя?
То ж треба, напевно, починати з себе.
Та нічого в автора не добре.
Ні стилю, ні вигляду, ні вогню в очах.
І, судячи по виставленню тут фото, вона сама починає це розуміти.