Бабка_в_кедах• 13 августа 2022

Скільки платити за таку домашню роботу?

Робочий день 7-15
Відвести дитину в садочок, приготування їжі (обід, вечеря, полуденок), прибирання робочого місця.
Контроль виконання онлайн уроків та домашнього завдання двох дітей, 10 та 12 років.
Київська обл
автор Бабка_в_кедах • 13 августа 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
так еще и всего 2 р на неделю а чем ей остальное время бытт занятой
Зараз багато хто на власному рахунку по 2 тижні в місяць сидять

сЛАдКОежКА• 13 августа 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
От я й зайшла спитати)
Навскидку не меньше тысячи.
Четырёхсторонний скотч• 13 августа 2022
Ответ дляMs. Android
Я думаю не менше тисячі було б нормально.
Согласна
около штуки,Учитывая неполную занятость удаленность и и готовку и войну
автор Бабка_в_кедах • 13 августа 2022
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
А старші діти самі прокидаються? Хто готує їм сніданок?
Сніданок самі собі гріють. Але треба контролювати щоби вчасно сіли на онлайн уроки
автор Бабка_в_кедах • 13 августа 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
По 87 грн в час?
Мало
Тут же 8 годин, по 100 виходить..
автор Бабка_в_кедах • 13 августа 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
и как к вам в Киевскую олб до 7 утра добраться?
Та місцевих шукатиму. Написала область бо тут люблять питати. Наче тут має бути дорожче ніж десь
Просто Мария• 13 августа 2022
800-1000 тыс грн ( без проверки и объяснения дз)
Вам телефонограмма• 13 августа 2022
А каким образом контролировать выполнение домашнего задания?
автор Бабка_в_кедах • 13 августа 2022
Ответ дляMs. Android
Я приблизно стільки заробляю за 12 годин роботи (день і ніч) пов´язаної з безпекою руху поїздів і перевезенням пасажирів

автор Бабка_в_кедах • 13 августа 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Сам факт виконання, не правильність
Четырёхсторонний скотч• 13 августа 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
если честно,то в области и есть дороже,во всяком случае в моем Макаровском районе-все дороже,даже молочка и фрукты
Думаю в местной беседе найдете женщину активную
Вам телефонограмма• 13 августа 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Сам факт виконання, не правильність
То есть надо сверять с заданием в дневнике? Открывать учебник, смотреть в тетради все ли написано? Пусть даже правильность не проверять.
Карусель-весель• 13 августа 2022
Думаю, якась місцева моторна жіночка, яка не боїться роботи, згодиться на 800грн за таку роботу, якщо живе поблизу
Борщец• 13 августа 2022
Думаю, що справедлива ціна 1000 грн, але зараз багато хто без роботи, може і за 800 погодяться
автор Бабка_в_кедах • 13 августа 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Ой, та спитати: дз зробив, так. Покажи. Дитина показує приклади/ написаний текст. Все.
Четырёхсторонний скотч• 13 августа 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
я б лучше на работу ходила )но у вас не так много обязанностей и дети взрослые
думаю если соседи то грн на 800 найдете
Марічка• 13 августа 2022
Вам нужна няня, кухарка и репетитор в лице одного человека?
У меня няня, если готовит еду не детям, а для всех, я плачу отдельно за это.
Если вам надо, что б с детьми делали уроки, то это тоже не должно входить в обычную оплату да час.
Вам телефонограмма• 13 августа 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Вы так и по телефону можете спросить. И фотки пусть вам пришлют.
Марічка• 13 августа 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
На всю.

Тут готовка - основне, дітям просто нагадати що пора за уроки і проконтролювати щоб сіли до виконання
В 10 и 12 лет?

Марічка• 13 августа 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
В 7 прийти треба, забирати не треба. Я так думаю з 8 до 13 готовка, і 2 години на домашні завдання, якось так
5 часов готовка еды?
Тогда вам надо платить не как няне, а как домработнице
автор Бабка_в_кедах • 13 августа 2022
Ответ дляМарічка
Ну ви перебільшуєте мої вимоги.
Няня тут тільки 7-8 відводить дитину в садочок. Кухарка 8-13(нагадувати що почався урок, перевірити чи дитина підключилася на нього)

І потім сіла в крісло перевірила чи пороблені уроки
Вам телефонограмма• 13 августа 2022
А к готовке какие требования, количество блюд?
автор Бабка_в_кедах • 13 августа 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Саме так. Але коли поряд доросла людина, це ефективніше
Мона_Лиса• 13 августа 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Тут же 8 годин, по 100 виходить..
автор, 100 это один ребенок без готовки, уборки и уроков. 150 в час .примерно.
автор Бабка_в_кедах • 13 августа 2022
Ответ дляМарічка
В 10 и 12 лет?
Звісно, забрати телефони і вказати що починається урок
автор Бабка_в_кедах • 13 августа 2022
Ответ дляМарічка
5 часов готовка еды?
Скільки ви платите за готовку?
автор Бабка_в_кедах • 13 августа 2022
Ответ дляМона_Лиса
100 одна дитина, це з дитиною займаються
автор Бабка_в_кедах • 13 августа 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Борщ/ суп, каша/ макарони, і щось м´ясне, салат. Нічого складного
Губы_зубы• 13 августа 2022
Ответ длясЛАдКОежКА
По 87 грн в час?
Мало
Підтримую, дуже мало
Марічка• 13 августа 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Ну ви перебільшуєте мої вимоги.

Тогда платите за 1 час как за работу няни. С 8-13 как кухарке с обязанностями няне. Остальное время как репетитор. Так как проверка домашнего задания не работа няни.