Бабка_в_кедах• 13 августа 2022

Скільки платити за таку домашню роботу?

Робочий день 7-15
Відвести дитину в садочок, приготування їжі (обід, вечеря, полуденок), прибирання робочого місця.
Контроль виконання онлайн уроків та домашнього завдання двох дітей, 10 та 12 років.
Київська обл
Марічка• 13 августа 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Звісно, забрати телефони і вказати що починається урок
Моим детям просто почти столько же, они без проблем контролируют свои уроки, без няни
Марічка• 13 августа 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Скільки ви платите за готовку?
150 грн в час.
автор Бабка_в_кедах • 13 августа 2022
Ответ дляМарічка
В мене старша теж, а син буде в телефоні і забуде
Золотая орда• 13 августа 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Сніданок самі собі гріють. Але треба контролювати щоби вчасно сіли на онлайн уроки
Автор, шукайте з місцевих. Не забувайте що комендантська година до 5 ранку, а людині треба якось доїхати до вас. По ціні не підскажу.
Мона_Лиса• 13 августа 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
100 одна дитина, це з дитиною займаються
автор, нет. вы не то сравниваете. 87 грн за готовку в час никто не платит. за еду на семью в день примерно 500-700. в зависимости от слодности. но вы в маленьком гороле. там всегда меньше стоят услуги. думаю найдете. с работой туго.
пробуйте ту сумму, что хоткли. не пооучится- повысите
автор Бабка_в_кедах • 13 августа 2022
Ответ дляЗолотая орда
Звісно, місцеві.
Дякую
Майданщица• 13 августа 2022
100-120 грн в час думаю можна спробувати знайти. Касіри не ьільше отримують, а головняк ОГО-ОГО який. Я б ще оговорили випадок, коли меньший не в саду.
из_под_тишка• 14 августа 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Двох. Одна дитина в садочку.
Що значить глядіти дітей 10 і 12 років? Просто контролювати щоб сиділи в онлайн уроках а не в телефонах
Не менше 25 до подій лютого
Золотая орда• 14 августа 2022
Боже, ну чого вже напали на автора? Вона ж тому і питає, скільки платити за такі обов´язки, а ви вже налетіли, що забагато хоче.
автор Бабка_в_кедах • 14 августа 2022
Ответ дляЗолотая орда
Так, теж це помітила)
Золотая орда• 14 августа 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Так, теж це помітила)
Краще спитати в місцевому чаті. Думаю ви там навіть і найдете людину, яка буде вам допомагати
бибизяна• 14 августа 2022
Тыщ 25-30 в мес. Это МИНИМУМ
из_под_тишка• 14 августа 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Ні.
Це коли з дитиною, як супровід, у школу, на гімнастику, на ДР друга і т.п.
Уроки з репетитором
из_под_тишка• 14 августа 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Так, теж це помітила)
Тобто у вас, якщо працюєте 30 днів із 30, приблизно 30 тис грн зарплатня.
І Ви хочете знайти персонал 3в1 на яку суму максимум?
Ви не потягнете з такими умовами.
Настасья Пицун• 14 августа 2022
Автор, ви якось виберіть, хто вам потрібен - кухар чи няня для дитини. Як ви собі уявляєте - вона готує їжу, причому об´єм там не маленький, і обід, і підвечірок, і вечеря, при цьому бігає перевірять чим займається дитина, тримає в голові, що дитині треба зробити, контролювати. Щось точно буде страждати - або їжа підгоратиме, або дитина буде непроконтрольована. І при цьому ви будете незадоволені, бо чітких вимог немає ’ підійти спитать чи зробив, нагадати...’ ну скаже, що зробив, по факту не зробить і хто буде винен? Ви великий об´єм роботи хочете, при цьому абсолютно різноплановий.
Пиу!Пиу!• 14 августа 2022
600-800 я б платила
ВундерКИНГ• 14 августа 2022
Адекватная цена с учетом всего это 1000грн выход.
Вы ведь не хотите в дом чудо беспринципное, что одной тряпкой будет стол и унитаз вытирать?
tamila363• 15 августа 2022
Ответ дляНастасья Пицун
согласна. Тут надо нанимать, как минимум 2 человек (помощницу по дому, гувернантку). А если еда нужна на всю неделю, то трех: повара, помощницу по дому, гувернантку.