Фамильная фондюшница• 16 августа 2022

Що зі мною? Тут є ті, кому теж так погано? Прочитайте….

Дівчатка, хочу вилити душу тут.
Я замучилась, правда не знаю від чого. Напевно, від життя. Мені дуже важко, постійно тривога. Я дуже — дуже сильно, невпевнена у собі. Любий погляд прохожої мимо людини я запам’ятовую і аналізую. Як вона на мене дивиться, а зазвичай, дивляться, вилупивши очі. Насправді, я дуже боюсь подивитися людям в очі, людям які проходять помимо мене на вулиці. Для мене дуже важлива думка інших. Я не можу прийняти рішення сама, від слова зовсім. Мені постійно потрібно з кимось радитись, то не з 1 людиною. Щоб я прийняла якесь рішення, Потрібна думка, як мінімум, 5 людей. Я замучилась. В мене зовсім немає друзів. Лише 1 подруга. З батьками давно відносини погані, вони в мене люди перших потреб. З ними точно не можна поговорити про щось духовне, вище. У цьому я запевнилась декілька років назад.Я бачу, як на вулиці молодь розважається, сміється, байдикує, як мої однолітки зустрічаються десь разом, гарно проводять час. Де в них беруться сили на це життя? Мені так погано ви собі не уявляєте. Але найбільша моя Проблема, це невпевненість у собі. Я постійно стараюся в своїй зовнішності щось змінити, щоби побачити себе зовсім іншою. Я кожен місяць міняю колір волосся. То нарощую, то знімаю, то стараюсь відростити, то стрижу. Кожен тиждень переставляю меблі у своїй кімнаті. Ставлю всі меблі в новому положенні, під новим ракурсом. Постійно стираю пам’ять у своєму телефоні. Повністю. Зі всіма фотографіями. Я сподіваюсь, що я точно почну нове життя, і що в мене щось зміниться. Я постійно задавлю свої почуття алкоголем, аптечними наркотиками.Я вже замучилась бігати по психіатрах. Таблетки від психіатрів, допомагають мені тільки за тупити свої страждання. А коли я перестаю приймати курс, то за декілька тижнів, все повертається на свої круги. Моє життя дуже дивне, не зібране, Без радості,Хаотичне, З дивними спадами. Я навіть цей текст організовано влаштувати не можу. Скачу з теми на тему, які в своєму житті. Я просто комплекс чогось незрозумілого, чогось депресивного, чогось не нормального, чогось нещасного. Мені дуже не подобається мій зовнішній вигляд. Я постійно, стараюсь робити нові макіяжі. Щоби побачити нову себе. Але мені нічого не помагає, справді, ні перестановка меблів, ні новий колір волосся, ні нова пам’ять в телефоні, ні нова сторінка в інстаграми, нічого, зовсім нічого.така не впевнена у собі.. Люди відчувають мою слабкість.. Я не вмію говорити. Грамотно говорити. Постійно забуваю слова, плету дурниці.мене, чомусь не поважають. А я навпаки, не можу кимось командувати, комусь вказувати що робити, я завжди стараюсь до людей з добротою, бути лагідною. Але на мені всі їздять. За рахунок в мене всі самостверджується. І справа, напевно не в моїй зовнішності. Тому що, я мабуть, не потворна, я так думаю. Я просто занадто при викла до свого обличчя, і я його ненавиджу, ненавиджу свій облік. Насправді, я мабуть най звичайнісінька зовнішністю, така як всі. Але чому мене не поважають? В нових колективах.. Нових колективах багато людей одразу починають самостверджуватися за рахунок мене. Мабуть, тому що я занадто слабка. Мабуть, тому що я тільки 1 своїм поглядом посилаю імпульси, які дають зрозуміти, що я не впевнена, ніколи не захищу сама себе, бо я просто цього не вмію. Мені дуже погано. Я розказала лиш найменшу частину того всього, що зараз відбуваються в мене всередині. Я думаю, що мало хто читає цей великий текст до кінця.. Кому воно потрібно? Хто може мені допомогти словом чи порадою… Допоможіть, будь ласка ,я не хочу жити.
автор Фамильная фондюшница • 16 августа 2022
вибачте за помилки, я говорила, а телефон за мене писав

Повелительница лампочек• 16 августа 2022
Много свободного времени у вас , прям завидую, на нытье.
Тут 25 час в сутках ищешь все успеть:по дому, на работе, с детьми, с подругами.
Кукусик• 16 августа 2022
Понимаю, что может прозвучать странно. Пройдите обследование. Желательно найдите биохимика. В Украине не знаю специалистов, которые смогут помочь. Возможно в Киеве есть. Это не к психологу нужно.
Кыся-брыся• 16 августа 2022
Читаю вас и так грустно и тяжело на душе. Испытываю очень схожие чувства. Нужно вам вытаскивать себя из этой ямы, потому что по себе сужу, оно только тянет дальше. Потом и на улицу выйти страшно. Принять душ уже целое событие. Вы просто проживате не свою жизнь. Вы не жить не хотите, а скорее всего именно такая жизнь вам омерзительна. Надо подумать, о чем вы когда-то мечтали. Возможно все же есть еще шанс, надежда и желание прожить другую жизнь?
Жена сантехника• 16 августа 2022
А мне кажется, вам нужен хороший психолог. Что за диагноз ставил психиатр, если вы к нему обращались?
Ответ дляКукусик
біохімік? це про що? ніколи не цікавилась? це аналізи на кров здавати?
Не раскрытый парашют• 16 августа 2022
Чесно, всім на вас пофіг і тим хто поради дає теж. Зверніться до дікаря

черная мамба• 16 августа 2022
Меняйте психиатра и ищите своего психотерапевта.
Ответ дляКыся-брыся
мені хочеться плакати від ваших слів
я не знаю, що можу змінити
близьких людей я не знайду.. де їх шукати? я боюсь людям в очі подивитись і слова сказати, яке знаю, як я маю вирішувати свої проблеми..
vahvubor.com.ua• 16 августа 2022
правильно пишут времени много свободного на дурь! Вам на работу нужно с работы спортаз часа 2 а не бухать. Потом курсы какието потом борщ варить и так по кругу.
Кукусик• 16 августа 2022
Ответ дляФамильная фондюшница
Комплексное обследование организма. Биохимик, генетик. Вы можете и не догадываться, что влияет на ваше настроение и состояние. В вашей истории увидела копию другого человека. Всему есть объяснение - это не лень, не депрессия. Себя не вините.
Ло Шарик• 16 августа 2022
Вы работаете, есть образование?? Начните с психологов на ютуб, книг, послушайте про самоуважение, точку опоры, только не платные курсы, а признанных хотя бы Лабковского. Только не фоном, а фиксируйте сказанное, прорабатывате новые мысли и установки. Вам нужно поверить в себя.
Сиреневенькая• 16 августа 2022
Ответ дляvahvubor.com.ua
Не пишите о том, чего не понимаете.
Ответ дляЖена сантехника
у мене було багато психіатрів і багато різних симптом, у різні відрізки часу , ну і, відповідно, багато діазнозів при різних симптомах і різних психіатрах
депресія, окр, шизотипічний розлад, шизоїдний розлад, багато чого. дехто взагалі діагнози не ставив.. просто таблетки.. набір різних діагнозів, які не сходяться між собою
незрозуміла темп, немає сенсу про це говорити, бо і так, все не зрозуміло
Ответ дляНе раскрытый парашют
я знаю.. що пофіг
до якого лікаря?
ЯспАкойнаЯ• 16 августа 2022
Автор покажите фото. Похвалим
Остановщица• 16 августа 2022
Я прочитала все. Просто обійму і побажаю вирулити.
Зі мною щось подібне було, але зараз я плювать хотіла на інших. Я не мушу всім подобатись. Та й людям ніколи не вгодиш.
Краще триматися подалі ніж бути дєвочкой для бітья.
Ответ дляЛо Шарик
не повірите.. я сама навчаюсь на психолога.. на третьому курсі і про психологію багато знаю , навіть помимо навчання (бо навчання зараз нормального немає) я читаю, дивлюсь психологів на ютуб, різноманітна інформація.. воно у мене все в голові.. а от собі допомогти не можу.. пазл не складається, я не знаю, що зі мною
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Автор покажите фото. Похвалим
не буду позоритись, тут можуть бути знайомі, я розкрила свою душу, лице тут ні до чого..

Ответ дляОстановщица
дякую.. мені скоро 20.. вже таке років 4-5
у вас як пройшло?
Кыся-брыся• 16 августа 2022
Ответ дляФамильная фондюшница
мені хочеться плакати від ваших слів
я не знаю, що можу змінити
Если хочется плакать, то нужно выплакаться, выстрадать боль, обиду полностью. У вас есть эмоции значит вы живы и у вас точно есть шанс. Поверьте! Вам не нужно искать никого. Вы для себя поддержка и опора. Вам нужно научиться себя оберегать и любить. Нужно стать другом себе! Если чувствуете, что нет совсем энергии, сил, то обратитесь к психиатру. Правильное лечение поможет вам подняться для начала. Появится энергия и настроение не будет уходить в минус. А потом нужно отыскать себя. Вы где-то о себе забыли, потеряли. Вам нужно себя отыскать, не людей
Ло Шарик• 16 августа 2022
Ответ дляФамильная фондюшница
Заканчивайте обучение и применяйте знания сложно, но возможно
Не буду• 16 августа 2022
Ответ дляПовелительница лампочек
Класно Вам, я теж хочу зайву годинку на добу.
Непостоянная постоянность• 16 августа 2022
Моя вы хорошая;) тут нужен специалист, верно пишут. Скрлько вам лет?
Сегодня сержусь• 16 августа 2022
Ответ дляvahvubor.com.ua
Жесть какой примитив
У человека может быть элементарно дисбаланс гормонов , некоторые с кровати подняться сил не имеют, из-за этого.
Не позорьтесь хоть !
Ответ дляНепостоянная постоянность
19.. я не знаю.. який ще спеціаліст.. психіатрів було в мене десь 7- 8 кожен про різне ..
Автор, у вас передоз психологии...
vahvubor.com.ua• 16 августа 2022
Ответ дляСегодня сержусь
Жесть какой примитив
Не позорьтесь хоть !
это вы не позортесь! и тупость не советуйте - наркоту и алкоголь не принимают из за проблемы с гормонами
ЯкаКраля• 16 августа 2022
Ответ дляФамильная фондюшница
Чула думку кількох психологів, які не рекомендують вчитись на психолога (даруйте за тавтологію), тому що дуже негативно позначається це навчання на психоемоційному стані. От вам якраз і не потрібна ця професія.
І взагалі спробуйте перестати думати про ’високе, глибоке’, станьте на якийсь період більш приземленою, як ваші батьки. Переживайте про ’перші потреби’, а про все інше подумаєте потім...
На морозе• 16 августа 2022
Сочувствую. Прям половина точно про меня. Такая мнительность и неуверенность в себе очень мешает жить. Я вот сегодня коллеге ляпнула чуть лишнее и аж в жар от волнения бросает. Хотя она наверное уже и забыла давным давно