Син любить різні кросівки, сам шукає на наших сайтах та оплачує зі своїх подарункових грошей. І ось замовив таку модель Nike Air Jordan 4 Retro, мені телефонували з магазину для підтвердження та й божаться, що це оригінал. Але я в своєму бажанні зекономити вирішила пошукати цю модель хоча б на 6пм-там таких немає. Та й зовсім гугл не видає сайтів з США з такими кросами. Чому так? Чого деякі популярні моделі мені знаходяться лише на українських сайтах типу "стопудово оригінал" (хоча ж то брехня, я вже перевіряла), а в Європі чи США не можу знайти їх онлайн? Може не там шукаю?
Миллион АлыхРос• 16 августа 2022
Мають бути на офіційному сайті. Якщо нема, то мабуть не оригінал.
Навіть якщо стара колекція, то десь би ви їх всерівно мали знайти
Тётя Хрюша• 16 августа 2022
Я бы не советовала покупать их у нас. Смотрите на американских сайтах.
Радикальная• 16 августа 2022
Я на фарфетч заказывала такую же модель только в другом цвете женские
У нас подделка на подделке