Marty• 16 августа 2022

Трошки про Крим, народний гумор)

КРЫМ: О, Господи! Вы это видели?
КИЕВ: А что случилось?
КРЫМ: Армагеддон! Взрывы! Полный пиз.ец!
НИКОЛАЕВ: (с интересом) И много взрывов?
КРЫМ: Восемь! Нет, двенадцать!
ЧЕРНОБАЕВКА (позевывая) Всего?
КРЫМ: Но ведь я так хорошо жил все эти восемь лет! Так спокойно! Так душевно!
НИКОЛАЕВ: Не ссы!
ЧЕРНИГОВ: Подвалы есть? Укрытия?
КРЫМ: (в панике) Нет! Какие укрытия! Я же курортный…
ОДЕССА: Шо-шо?
КРЫМ: (обреченно) Нет у меня укрытий.
ХАРЬКОВ: Хреново. Значит копай.
КРЫМ: Как?!
БАХМУТ: (рявкает) В полный рост, блеять!
ХЕРСОН: И мой совет – прибери все лишнее. Если что – поможем!
КРЫМ: (в панике) Что? Что я должен убрать?!
ВСЕ: (хором) Обломки моста!
КРЫМ: Какие обломки? Это же мост! Он стоит!
ЗАЛУЖНЫЙ: Это только кажется, что он есть. А по сути – его уже нет! ( из инета, автор неизвестен )
Кап_ля• 16 августа 2022
Крымский мост сильно обижается, что ему так долго приходится стоять в очереди.

Zelenkа• 16 августа 2022
Так, я вже знаю, з ким ми в Крим поїдемо. Якщо буду в БЦ, то мене підхватите, на потяг Львів - Симферополь, як в старі добрі часи.

А я не можу сьогодні наслухатись!
автор Marty • 16 августа 2022
Ответ дляZelenkа

А я не можу сьогодні наслухатись!
https://www.youtube.com/watch?v=o6LudeVAP5w
Я тільки ЗА! Я там стільки всього показати можу, стільки місць гарних!
Zelenkа• 16 августа 2022
Ответ дляMarty
По дорозі ще наших форумчанок позабираємо, пора вже чат нормальним робити)
автор Marty • 16 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Оце двіж буде! Бомба, ракета!
Asteroidea• 16 августа 2022
Я дуже сумую за природою Крима, саме південного узбережжя. Але як згадаю той жахливий сервіс і ціни вищі за Болгарію, то навіть не знаю як туди їхати
Байрактарочка• 16 августа 2022
Я очень хочу в Крым
Там так душевно как дома
Asteroidea• 16 августа 2022
Ответ дляMarty
Оце двіж буде! Бомба, ракета!
Ні! Двіж, але без бомби, без ракети
Еленнн• 16 августа 2022
). там рашики зараз в очередях,щоб виїхати., -відпочинок точно не удався..

автор Marty • 16 августа 2022
Ответ дляAsteroidea
Ні! Двіж, але без бомби, без ракети
Фігура рєчі) Але, так! Цілковито згодна!
Asteroidea• 16 августа 2022
Ответ дляБайрактарочка
Я очень хочу в Крым
Там так душевно как дома
О, думала нова форумчанка, а ви просто нік змінили
Zelenkа• 16 августа 2022
Ответ дляAsteroidea
Принциповість, повітря, море без мін. Про Болгарію згодна, вона заміняє на 100% антураж. Але, є одне ’але’!
автор Marty • 16 августа 2022
Я обожаю запах ЮБК, цикады, можжевельник...
Байрактарочка• 16 августа 2022
Обожаю Алупку, Воронцовский парк
Очень хотелось бы туда съездить хотя бы разочек. Воспоминания из детства
ol_kin• 16 августа 2022
Ответ дляMarty
Оце двіж буде! Бомба, ракета!
У нас будинок там, під Саками, всі мої подруги і родичі до 2013 року були літом у нас. Тепер вже всі збираються, і Новофедорівка нас дуже порадувала, частенько туди 5а море їздили, і на самому першому відео де по трасі їдуть, це теж наш пляж, любимо його ніжно, за безлюдність. Короче, буде двіж там дуже серйозний, але спочатку вони мають самі попроситься назад, або звалить на контінент.
Asteroidea• 16 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Так! Крим це Україна
Asteroidea• 16 августа 2022
Ответ дляБайрактарочка
Обожаю Алупку, Воронцовский парк
Буде, все буде
Zelenkа• 16 августа 2022
Ответ дляAsteroidea
Так! Крим це Україна
Він був, є, і буде Україною. Його, власне, тому і приєднали, бо Україна могла спасти Крим від зневоднення. І Хрущов не сам приймав це рішення.
Повернемо, очистимось від руського духу🤪
Zelenkа• 16 августа 2022
Ответ дляMarty
Дожились, словосполучення ’бомба-ракета’ набуло іншого значення, блд

gata358• 16 августа 2022
Ответ дляMarty
меня возьмите)Так хочется в НАШ Крым!
Буко• 16 августа 2022
Ответ дляMarty
Серьёзно,?
А так все фукали, когда его забрали.

И море говно, и сервис, и делать там нечего ..
автор Marty • 17 августа 2022
Ответ дляБуко
Серьёзно,?
А так все фукали, когда его забрали.

Это не про меня)