КошкинДом• 17 августа 2022

Я стала вдовою. Не знаю ,що сказати..

Коли пишу тут, це як сидром випадкового попутника....казати про біль...??? Хто чим мені допоможе, діти вже більші, я думаю що вони б справились і без мене, ще трохи повиходять заміж, а я залишусь далі сама. Як би можна було захотіти- заснути і ніколи не встати...щоб не боляче піти. Як кажуть помитись, вдітись в чисте)))(((( і заснути на все
Оно само купилось• 17 августа 2022
Господи, що за думки у вас. Зараз ніякі слова вам не допоможуть. Розкажіть, що сталося, виливайте свій біль

Паравозик• 17 августа 2022
И это пройдет. Просто нужно пережить. Да, сложно. Я стала вдовой в 30 лет.
Без комплексов• 17 августа 2022
Апофиозная• 17 августа 2022
Соболезнования...
Время лечит ...
Добрый Йиннот• 17 августа 2022
Ваші діти підуть з хати. Це нормальний процес сепарації.
Але вони не вирвуть з душі вас як матір. Тому не мрійте, що можете безслідно щезнути з цього світу.
Ви, ’заснувши’, лишатимете дітей з тягарем у вигляді суїциду в анамнезі.
автор КошкинДом • 17 августа 2022
Мені 45, я наполовину сива,, я втомилась бути сильною і просто бути, якби взнала , що хвора навіть би не лікувалась
Паравозик• 17 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Чому? Це ще не кінець вашого життя! Чи хотів би ваш чоловік, щоб ви не жили?
Госпожа_тамагочи• 17 августа 2022
Обіймаю Вас! Розумію, що ніякі слова зараз не втішать і не допоможуть. Але Ви повинні навчитися жити з цим далі, зберігши пам‘ять у серці, найкращі спільні спогади
Ваша прЭлесть• 17 августа 2022
Дорога Автор, дозвольте виказати Вам своє співчуття. Тримайтесь заради себе і навіть дорослих дітей яким Ви все одно потрібні. Страшний біль з часом притупиться, так як було не буде, але життя буде. Обіймаю Вас, з Вами Бог.

Не служанка• 17 августа 2022
Автор,это боль,это надо пережить,но потом вы поймёте что у вас будет другая жизнь
Бронетапок• 17 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Сколько же детям?
Рожайтретьего• 17 августа 2022
Авторе, обіймаю Вас! Прийміть щирі співчуття! Судячи з того, що Ви дуже горюєте за померлим чоловіком - він був хороша людина.
Непостоянная постоянность• 17 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Примите соболезнования((
Царство небесное мужу.
Мама всегда нужна детям.
А у нас макарошки• 17 августа 2022
Банально, но время лечит и работа помогает,по опыту двоюродной сестры могу сказать. Ушла вся в работу, со временем и бизнес свой открыла, вся в работе, сын уже тоже взрослый.
Н@Диете• 17 августа 2022
Тримайтеся, дуже вам співчуваю..в такий час випало нам жити, бути свідками, учасниками страшних подій.
Хранительница чешки• 17 августа 2022
На війні загинув?
Спелый баклажан• 17 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Так вы молодая совсем!
У вас ещё пол жизни впереди. Нельзя, нельзя подпускать к себе такие мысли!
Да, нужно горевать , нужно выплакать. Не нужно сейчас быть сильной.
А потом - жить дальше
автор КошкинДом • 17 августа 2022
Ответ дляОно само купилось
Не можу ні з ким говорити.
Тільки переписуюсь , в 33 розійшлись ..але якийсь зв´язок залишився...ніхто з нас не одружився. Коли почалась війна все закрутилося по інакшому. Він пішов туди , на днях мав приїхати у відпустку, не дожив пів дня(( замість приїхати - привезли...всім розказував , що знов одружиться...що їде додому до сім´ї, такі слова мені писав, що раніше ніколи не говорив...думала- ось воно прозріння , думала, що тепер розслаблю булки і вже не буду сильна...
автор КошкинДом • 17 августа 2022
Ответ дляХранительница чешки
На війні загинув?
Так

Зажуженная Жужжа• 17 августа 2022
Тоесть, вы не особо по мужу скорбите, а себя любмую жалеете, что одна-одиньошенька останетесь?))) знаете, как-то и сочувствия не вызываете Вы, наоборот. Со стороны очень не красиво.
А мужу вечная память, конечно.
Баба_Воля• 17 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Я вам співчуваю. Горе, розпач і біль - це такі ж ,,повноправні,, почуття, як і позитивні.
Вам треба прожити цей біль, виплачте, а вже потім побудете сильною
Замыленная• 17 августа 2022
Співчуваю((( Пройшла в свій час те саме... Спочатку дуже тяжко, незмога це прийняти, пустота. Те що зараз вам напишу, поки тяжко буде прийняти - час, час і ще раз час, все ( ну майже) лікує. Перший рік дуже тяжко. А потім, розумієте, що назад вже нічого не повернеться і потрібно жити далі. Мене ще спасла робота, я її змінила і на більш оплачувану, діти закінчували навчання і починали працювати, то в матеріальному плані було більш менш. Вже пройшло 10 років... Ще до церкви ходила частіше, мені так легше було... Треба просто це пережити... і поплакати теж( Діти повиходять заміж, то сім’я тільки збільшиться! Будуть нові клопоти приємні! Автор, обнімаю Вас!!!
Тримаю свічку• 17 августа 2022
, це я для Жужжи написала. а не вам, автор
Мррр...• 17 августа 2022
вы нужны будущим внукам!!! и детям - обязательно! просто нужны. да, у вас горе очень большое. чувствую, что мужа вы очень любили. но жизнь не заканчивается. никто не говорит прям сегодня идти на сайт знакомств и клин клином. нет, всему свое время. вы молодая женщина! крепитесь, пожалуйста! война сейчас забрала столько жизней.. те люди хотели жить! не гневите Бога или судьбу - во что верите, нельзя так! берегите жизнь, одумайтесь. вы нужны.
Благоуханочка• 17 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Так
halla-d95e• 17 августа 2022
Тримайтеся. Так завжди, коли йде хтось з рідних тобі людей. Пустота в душі. Розпач. Час НЕ лікує. Просто людина вчиться жити сама.В нових обставинах. Багато зараз є вдів. На превеликий жаль. Але життя триває. Ви маєте жити. Прожити за себе і за чоловіка. А діти? Виростуть і будуть жити своїм життям. Так завжди було, є і буде. Вони є нашим продовженням. А ми є їх корінням. Ми даємо їм опору в житті. Маємо жити заради них також.
Тож співчуваю вам. Але знайдіть в собі сили і живіть дальше. Ви потрібні дітям, а вони вам.
Благоуханочка• 17 августа 2022
Ответ дляЗамыленная
Так, але ж оцей період, коли потрібно прийняти цю втрату, навчитися жити самій, без підтримки чоловіка, важко, але час дійсно допоможе .
Ваниль_ка• 17 августа 2022
Автор, прийміть мої щирі співчуття! Обіймаю Вас. Я в свої 43 також на половину сива. Був сильний стрес+ війна додала сивини, але то не головне... Я розумію, ніякі поради не допоможуть, але скажу Вам , як донька- мама потрібна в будь якому віці- тому подумайте про дітей. І ще...якщо живі Ваші батьки, уявляєте як їм буде???
автор КошкинДом • 17 августа 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Так вы молодая совсем!
А потом - жить дальше
Я втомилась від всього, я пів життя вкалувала на 2 роботах щоб підняти дітей, якось не до особистого, а тут все так змінилось
Жертва интернета• 17 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Не можу ні з ким говорити.
Співчуваю, Царство небесне. Але після цієї відповіді, бачу вашу ситуацію по іншому. Ви так довго жили без нього, у вас все буде добре ,є діти , є для кого жити.