Илиан• 18 августа 2022

5 неделя беременности, признаки

Девочки, советчицы, вспомните пожалуйста свои первые недели беременности, у вас если грудь болела, она болела постоянно, или были моменты когда болезненность уходила, а потом опять возвращалась?
Например вчера еще болели, а сегодня боль сошла практически на нет, отечность немного сохранена (у меня первый размер).
Тянущие боли внизу живота, прям в области матки, были за три дня до предполагаемых месячных, и всё.
По факту 4 недели и 6 дней. Боюсь замершей Б.
В целом сейчас чувствую себя не беременной, как обычно. С гуглом накрутила себя. А на узи еще рано. Записалась на 26 августа, когда ровно 6 недель будет.
Гадаю_По_шнуркам• 18 августа 2022
У меня не болела, а соски горели огнем) Но недолго, буквально недели 1,5-2
Хочу в БАНю• 18 августа 2022
Именно в беременность ничего не болело и не тянуло.
Обижулька• 18 августа 2022
Автор, посоветую Вам успокоиться. Скоро на УЗИ пойдете и все узнаете.
У меня во вторую беременность вообще грудь не болела, ни постоянно, ни периодически. Из симптомов только в туалет чаще бегала и то, недолго.
Бабушка-байкерша• 18 августа 2022
Болела и с 5 недели начался токсикоз, что в первую, что во вторую беременность, больше ничего. И ещё меня знобило сильно
Гадаю_По_шнуркам• 18 августа 2022
А, и помню неделе на 7-8 меня стало лихорадить ночами, я начиталась что может быть ЗБ и нервничала. А это прогестерон так действует. Все хорошо, я уже и родила. Интернет и форумы это зло.
Скелет дыни• 18 августа 2022
У всіх по-різному. Заспокойтеся, не перевантажуйтеся, не піднімайте тяжкого і чекайте узд. )
автор Илиан • 18 августа 2022
Просто по факту сейчас вобще никаких признаков. Хотя до сегодня грудь болела как синяки при прикосновении.
Мне очень интересно услышать ваш опыт, чтоб найти положительные исходы при такой же симптоматике и дотянуть на оптимизме до Узи)
автор Илиан • 18 августа 2022
Ответ дляСкелет дыни
Дякую, та мій мозок, мій ворог, ось би знайти кнопку ’викл’ )))
автор Илиан • 18 августа 2022
Ответ дляОбижулька
Спасибо, постараюсь продержаться..
Yellow berry• 18 августа 2022
Токсикоз розцвів у всій красі якраз на 6му тижні. Ні низ живота, ні груди не боліли.
Флюорография гуся• 18 августа 2022
Це дуже індивідуально, автор. Не накручуйтесь тільки, бо точно гірше буде)
всього за пару днів зробите УЗД і будете все знати)
автор Илиан • 18 августа 2022
Ответ дляФлюорография гуся
Дякую, я це все розумію, ви праві
Чумачечая_• 18 августа 2022
Взагалі не було ніяких симптомів)
Флюорография гуся• 18 августа 2022
Ответ дляИлиан
Дякую, я це все розумію, ви праві
На такому ранньому терміні дуже дуже по-різному буває. Я думала, що у мене менструація має початись, аж допоки тест на зробила
Русалка на ветвях• 18 августа 2022
Сейчас можете хгч в динамике сдать. Если очень тревожит. Если растёт согласно референтных значений, замершей нет.
автор Илиан • 18 августа 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Сложно, так как эти анализы будут скорее всего отправлять в Винницу, я в поселке, тут не делают этот анализ и роддом закрыли в начале года. К счастью есть хороший частный гинеколог узист, а остальное, что касается анализов крови, все нужно сдавать в городе.
Вы бы знали, как у нас лаборатория местная работает по ОАК, то поняли. Когда лаборант брала кровь в пипетку, а потом в предметное стекло, что-то пошло не так и вместо того, чтоб повторно взять мазок крови на новое, чистое стекло, она просто взяла из под стола тряпку и вытерла ’ошибку’ из стекла и повторно тыкнула в него моим пальцем. Я зареклась тут что либо сдавать.
автор Илиан • 18 августа 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
То есть я бы скорее всего так и поступила, как вы говорите, проверила б динамику ХГЧ. Но есть но
Мавка• 18 августа 2022
у меня в 2 бер-сти грудь болела с 5 по 8 неделю наверное, долго.., и яичники тянули пару недель время от времени, а вот в третью бер-ость - как раз перестала болеть после 6 недели, никаких тянущих болей не было, без выделений.. наоборот самочувствие отличное. Замершая была в итоге, и частичная отслойка по узи была...
Автор, не накручивайте, всё индивидуально.
Все мы разные.
автор Илиан • 18 августа 2022
Ответ дляМавка
Все мы разные.
Так вот как раз сходится с признаками вашей третьей беременности и того что пишут в гугле. А я мастер накрутов. Я понимаю, эта тема тяжелая и не приятная, извините и сочувствую(
автор Илиан • 18 августа 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Я узнала, что есть тут Меди Лаб правда там результаты через 1-2 суток., но пусть так, пусть так.
Русалка на ветвях• 18 августа 2022
Тогда по сути вопроса: все может быть по разному, даже у одной женщины в разные беременности. У меня было волнами. То болела грудь, то нет, живот то тянуло, то не было никаких симптомов.
автор Илиан • 18 августа 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Спасибо Вам, это успокаивает
Однозначно• 18 августа 2022
на таком сроке грудь болела не сильно, но была очень горячая. Впрочем, как и сейчас... 15я неделя. А с 6 недель начался токсикоз - такой симптом не пропустить)
автор, надеюсь все ок у вас будет)
hope for the future• 18 августа 2022
Ответ дляИлиан
Згадала МедЛаб у Немирові.. Там на пробірці ім´я олівцем пишуть)) Але результат на електронку на наступний день (також везуть до Вінниці).
автор Илиан • 18 августа 2022
Ответ дляhope for the future
Я з Крижополя) Тут як я розумію така ж сама система, як і в Немирові, кров здаю тут, але вони відвозять до Вінниці. Ну нічого почекаємо)
hope for the future• 18 августа 2022
Ну чого ви боїтесь?! Я в першу вагітність навіть і не знала, що таке буває!! Правда і форуму цього не знала і не гуглила нічого)) Повірте, на такому терміні ви нічого не відчуєте, навіть явний токсикоз буває пропадає, а тоді з´являється і все ок. Так само і відчуття в грудях! І дискомфорт внизу живота. Якщо немає кровотечі і сильних болей, розслабтесь і чекайте УЗД. Доречі, я б радила піти у повних 7 тижнів. Тоді вже все зрозуміло, без усіляких питань. Особисто у мене вагітності не відрізнялись по відчуттям, груди то боліли, то ні, однаково, тягнучих болей не було. Взагалі ніяких симптомів. Не беріть дурного в голову! Пам´ятайте, є жінки, які позбавлені спокою та радості під час вагітності, а ви маєте можливість насолоджуватися своїм станом, повірте, це унікальна можливість просто насолоджуватися, мріяти, радіти! Не витрачайте дорогоцінний ресурс, коли навіть приводу немає! 😘
автор Илиан • 18 августа 2022
Ответ дляhope for the future
Дякую вам за підтримку)
Я тривожна сама по собі, і умови в яких я знаходжусь на це теж впливають. Просто я самотня, мами немає з 9-ти років, нема кому розповісти, запитати. Чоловік на роботі, а я дома 24/7, роботу залишила, бо вона пов´язана з хімією (регулярна робота з клеем моментом), тут немає подруг, я далеко від рідного краю. Вперше стикнулася з вагітністю, страшно і хочу щоб все було добре, багато читаю ресурсів по цій тематиці, перед плануванням поздавала деякі аналізи, сиджу в квартирі, сходжу з глузду, і прислуховуюсь до кожного моменту в організмі. Нібито все і добре, а в голові страх. Такі коменти як ваші заспокоюють, але потім як знову щось зачепиться на око, то знову по колу ходжу. Розумію, що нервувати без причини це погано, іноді навіть дивлюсь у дзеркало і кажу собі сама ’все ж добре, чого ти кипішуєш?’ То на додачу стукну собі по голові легенько відганяючи погані думки. Ось якось так
автор Илиан • 18 августа 2022
Ответ дляhope for the future
А ще не так давно дізналася по чуткам, що моя свекруха зі своєю подругою обговорювали мене, типу напевно я безплідна, бо вже стільки років живемо, а дітей немає. Можливо мій чоловік (її син) зі мною розведеться. Я працювала майстром по нарощуванню вій, і одна мені таке по секрету доповіла. Ось це знання теж є двигуном моєї тривожності. Що якщо щось не так піде, то я точно буду херовою невісткою.
hope for the future• 18 августа 2022
Ответ дляИлиан
Дякую вам за підтримку)
Божеее.. Я так сходила з розуму також, повірте нічого корисного з того. Панікувала, бігла на УЗД прямо з тестом. А останнього разу, я сказала собі, все буде, як має бути. Я нічого не зміню, якщо цій вагітності бути, вона буде! А ще порадьтесь з лікарем, щодо Магне В6-антистрес. Мені лікар одразу призначила, бо то був перший тиждень війни. Дуже допоміг. Я була спокійна, як ніколи. Вперше на ультразвук пішла в 7т.+3д. Це рекорд, щоб ви розуміли.
hope for the future• 18 августа 2022
Ответ дляИлиан
Ой, це взагалі класика. Наші рідні та друзі і досі ні про що не знають. Про жодну з вагітностей. Думають, що в нас просто не виходить і все. Краще хай так думають, ніж перетирають між собою кожну деталь. Так легше, як на мене. І ми ще жодного разу не пожалкували про це. Не зважайте ні на що. Робіть так, як ви відчуваєте буде краще! Догоджати свекрусі, то взагалі остання справа!