Сколько_мне_лет?• 18 августа 2022

на якому етапі у мене хтось вкрав посилку на новій пошті? ваша думка

я робила відправлення посилки, замічу, габаритної!!! з відділення в своєму місті. ТТН робила сама, клеїла цю ттн теж відповідно сама. Товар відправляла накладеним платежем, без предоплати(так, я так роблю). Слава Богу, застрахувала на всю вартість. Відтправлення було в Дніпровську область. Через три дні, прийшло повідомлення, що товар зберігається в відділені вже три дні, я ще не тривожила покупця. На 4й день я його набрала, це була неділя, він сказав, що не в місті, забере в понеділок. В понеділок ніхто не забрав, у вівторок я знову набрала, теж сказав, що точно забере у вівтрок. Але не забрав. Я вже просто зробила переадресацію в м. Київ, оплативши в додатку дорогу до Дніпровської області.

увага, сьогодні посилка приїхала в Київ. Роблю акцент на те, що клієнт не робив відмови, я сама зробила переадресацію. Клієнт в м. Київ звонить, що йому замість моєї габаритної коробки вручили.....ПУСТИЙ КОНВЕРТ НОВОЇ ПОШТИ, той що з клійонки, на ньому дві етикетки ттн : моє міто-Дніпровська обл, а поруч Дніпровська обл-Київ. Конверт заклеїно, його відкрили-він пустий.
Тобто, там є і перша етикетка, яку по ідеї клеїла я. Вона (клієнтка) передала слухавку оператору, він озвучив все те саме, габарити на ттн не змінено, все та ж вага 8 кг і довжина коробки і тд, на пустому конверті від нової пошти. Клієнту відправляю повторно товар, звісно. Тут лишаю "претензію", нехай дивляться камери, що я клеїла не на конверт пустий накладну. Короче, нова пошта мовчить, лише прийшло повідомлення: Шановний Клієнте!
Не змогли зВами зв´язатися. По ЕН ......тримають пошуки вантажу. По вирішенню Вас проінформуємо.
Ваша Нова Пошта.
Питання, як гадаєте, хто вкрав посилку? зрозуміло, що її не знайдуть, але сам факт.....

п.с. Страхова до 2 тис, не супер дорога вартість
Qorianka• 18 августа 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
Уявіть собі, якби я взяла передоплату з клієнта в Києві,а йому вручають конверт. Жалію що не попросила фото. Але зі мною говорили і з пошти і шум,нам. В Києві навряд чи таке зробили. Клієнт звонила як вийшла з пошти,що перед нею фура тільки приїхала,вона ще й чекала поки винесуть конверт з доставкою 104 грн і вага 8 кг
Говорить мог не обязательно оператор новой почты
star47• 18 августа 2022
Ответ дляСамо_достаточная
А ще в мене була ситуація з пограбуванням відділення, на яке спеціально замовили дофіга дорогого товару. Не нова пошта.
Ничосе
Qorianka• 18 августа 2022
Ответ дляЯ не на долго
Перший клієнт точно не встиг отримати?
Який статус по 1ій ТТН, якщо ввести у пошуку на сайті НП, переадресовано?
Я в інтернет магазині працювала, одного разу отримали повернення по 1ій ттн (ще й за зберігання заплатили), а в коробці теж тільки документ, що посилка була доставлена по іншій ТТН. Тобто ттн змінили чомусь, але клієнту вручили.
Если не путаю, отправителю должно придти смс и уведомление в приложении, что номер накладной изменён
Или сейчас по-другому?
Из ДОМа-2 Я• 18 августа 2022
Ответ дляQorianka
Да кому та парасоля понадобилась, чтобы ее так красть
Тому же кто мой купальник за штуку спиздил на УП ( и ноль реакции уже два месяца,заипала я уже всех там
автор Сколько_мне_лет? • 18 августа 2022
Ответ дляQorianka
А не мог ли клиент получить посылку, а потом заявить про конверт? Или как-нибудь ещё
Отправления в небольшие сёла не сразу высвечиваются как полученное, бывает что посылка получена, а в системе это отображается на следующий день или через день
Вісить тепер як відомова
Ответ дляQorianka
Посылка, которую вы переадресовали обратно к себе, к вам вернулась в каком-либо виде или ещё нет?
Я ж написала,що перевдресувала іншій людині.
Ответ дляQorianka
Не придумуйте вже.
Ответ дляQorianka
Или сейчас по-другому?
Ну звісно,і створена була накладна з іншим номером
Qorianka• 18 августа 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
Не придумуйте вже.
Я вас прошу. У нас и у знакомых с отправками были разные истории
Qorianka• 19 августа 2022
Думаю, что могли сотрудники на НП сговориться и ’терять’ посылки с переадресациями
Жена сына• 19 августа 2022
Ответ дляQorianka
Ну не скажите....очень даже нужная вещичка в летний сезон