Сколько_мне_лет?• 18 августа 2022

на якому етапі у мене хтось вкрав посилку на новій пошті? ваша думка

я робила відправлення посилки, замічу, габаритної!!! з відділення в своєму місті. ТТН робила сама, клеїла цю ттн теж відповідно сама. Товар відправляла накладеним платежем, без предоплати(так, я так роблю). Слава Богу, застрахувала на всю вартість. Відтправлення було в Дніпровську область. Через три дні, прийшло повідомлення, що товар зберігається в відділені вже три дні, я ще не тривожила покупця. На 4й день я його набрала, це була неділя, він сказав, що не в місті, забере в понеділок. В понеділок ніхто не забрав, у вівторок я знову набрала, теж сказав, що точно забере у вівтрок. Але не забрав. Я вже просто зробила переадресацію в м. Київ, оплативши в додатку дорогу до Дніпровської області.

увага, сьогодні посилка приїхала в Київ. Роблю акцент на те, що клієнт не робив відмови, я сама зробила переадресацію. Клієнт в м. Київ звонить, що йому замість моєї габаритної коробки вручили.....ПУСТИЙ КОНВЕРТ НОВОЇ ПОШТИ, той що з клійонки, на ньому дві етикетки ттн : моє міто-Дніпровська обл, а поруч Дніпровська обл-Київ. Конверт заклеїно, його відкрили-він пустий.
Тобто, там є і перша етикетка, яку по ідеї клеїла я. Вона (клієнтка) передала слухавку оператору, він озвучив все те саме, габарити на ттн не змінено, все та ж вага 8 кг і довжина коробки і тд, на пустому конверті від нової пошти. Клієнту відправляю повторно товар, звісно. Тут лишаю "претензію", нехай дивляться камери, що я клеїла не на конверт пустий накладну. Короче, нова пошта мовчить, лише прийшло повідомлення: Шановний Клієнте!
Не змогли зВами зв´язатися. По ЕН ......тримають пошуки вантажу. По вирішенню Вас проінформуємо.
Ваша Нова Пошта.
Питання, як гадаєте, хто вкрав посилку? зрозуміло, що її не знайдуть, але сам факт.....

п.с. Страхова до 2 тис, не супер дорога вартість
Уси-пуськи• 18 августа 2022
Мдаа. Вспомнила как тут советовали доллары подруге отправить НП. Ага
автор Сколько_мне_лет? • 18 августа 2022
Ответ дляУси-пуськи
тобто, хтось заново роздрукував мою першу ттн і наклеїв на пустий конверт
Уси-пуськи• 18 августа 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
И докажи теперь что ты не олень... Блин, автор, я как раз сейчас ноут упаковываю, завтра хотела отправить
Shipowner• 18 августа 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ого,красиво
Такого я ещё не слышала
Жена сына• 18 августа 2022
Хто...хто хто...співробітник нової пошти....інших варіантів не має.
Ответ дляУси-пуськи
Впевнена,що на якість пошті не чистий на руку співробітник. І думаю,це не вперше. Страхуйте посилку головне
Папобус• 18 августа 2022
Ответ дляУси-пуськи
Я когда работала в полиции, то украли на нп ноут, по поддельным документам. Тоже переадрессации были. Мы думаем,там замешаны были работники нп. Мы не занимались, другие потом занимались этой ситуацией, чем закончилось не знаю . Схему рассказывать не буду, по понятным причинам
Жена сына• 18 августа 2022
Автор, а що було в посилці?.
Ответ дляShipowner
Ого,красиво
Такого я ещё не слышала
Уявіть собі, якби я взяла передоплату з клієнта в Києві,а йому вручають конверт. Жалію що не попросила фото. Але зі мною говорили і з пошти і шум,нам. В Києві навряд чи таке зробили. Клієнт звонила як вийшла з пошти,що перед нею фура тільки приїхала,вона ще й чекала поки винесуть конверт з доставкою 104 грн і вага 8 кг
Уси-пуськи• 18 августа 2022
Ответ дляПапобус
Я лучше в руцях понесу, ну его )))
Ответ дляЖена сына
Автор, а що було в посилці?.
Упаковка заводська і видно що там . Зверху стрельч
Жена сына• 18 августа 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
...ну то ж цікаво що там був за товар?.
Царь-Матушка• 18 августа 2022
Вот из-за таких ситуаций всегда снимаю фото или видео как оператор наклеивает Ттн на коробку.
Ответ дляЦарь-Матушка
Відправлень було декілька,я на касі чи як вірно самообслуговування сама друкую реєстр і клею. Так роблять сотні людей
Ответ дляЖена сына
...ну то ж цікаво що там був за товар?.
Це не супер важлива річ в кожному домі.
Само_достаточная• 18 августа 2022
Ответ дляУси-пуськи
Я колись відправляла за замки.
Само_достаточная• 18 августа 2022
А ще в мене була ситуація з пограбуванням відділення, на яке спеціально замовили дофіга дорогого товару. Не нова пошта.
Дама-мадама• 18 августа 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
Це не супер важлива річ в кожному домі.
Так питають яка? Що це за річ?
Ответ дляДама-мадама
Так питають яка? Що це за річ?
Пляжна парасоля
Я не на долго• 18 августа 2022
Перший клієнт точно не встиг отримати?
Який статус по 1ій ТТН, якщо ввести у пошуку на сайті НП, переадресовано?
Я в інтернет магазині працювала, одного разу отримали повернення по 1ій ттн (ще й за зберігання заплатили), а в коробці теж тільки документ, що посилка була доставлена по іншій ТТН. Тобто ттн змінили чомусь, але клієнту вручили.
Ответ дляЯ не на долго
Перший клієнт точно не встиг отримати?
Не встиг, якщо він тільки не працює на ній
Qorianka• 18 августа 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
Вы посылку отдали в руки оператору или оставили где-то в ящике, под стенкой, или где-нибудь ещё где в этом отделении принято оставлять посылки?
ТТН можно напечатать любую, везде есть принтеры для самостоятельной печати
Ответ дляQorianka
Було декілька різних відправлень,віддала в руки. Все забрав. Був ажіотаж, людей було багато,всі після роботи
Qorianka• 18 августа 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
Я раньше отправляла много посылок, маленьких и больших, и у меня было правило делать фото каждой посылки, накладные тоже печатала и наклеивала сама, и это фото отправлять заказчику вместе с ТТН. Правда, фото было как подтверждение того, что посылка была отправлена в хорошей упаковке и что она целая
Qorianka• 18 августа 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
Пляжна парасоля
Да кому та парасоля понадобилась, чтобы ее так красть
Qorianka• 18 августа 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
Значит на почте мутят что-то((
Ответ дляQorianka
То де вона?))))в пустому конверті нової пошти? Чи ви гадаєте,я без передоплати її вислала так накладеним платежем зі своїми даними?))))
Qorianka• 18 августа 2022
А не мог ли клиент получить посылку, а потом заявить про конверт? Или как-нибудь ещё
Отправления в небольшие сёла не сразу высвечиваются как полученное, бывает что посылка получена, а в системе это отображается на следующий день или через день
Qorianka• 18 августа 2022
Посылка, которую вы переадресовали обратно к себе, к вам вернулась в каком-либо виде или ещё нет?
Qorianka• 18 августа 2022
Ответ дляУси-пуськи
Технику отправляют с указанием серийного номера, телефоны с номером imei. На отделении оператор должен переписать этот номер с корпуса телефона, а не с его коробочки