Плюшевая дыба• 19 августа 2022
Як же бісить, коли в інста бачиш рекламу якогось одягу...
переходиш на сторінку магазину, щоб роздивитися той одяг і не знаходиш його. Постійно так відбувається. Ось сьогодні таку класну кофту побачила, зайшла-перелистала пів магазину, потратила хвилин 15 і нічого!
Нафіг вони так роблять? Це ж бісить!
Якщо ставите якийсь одяг в рк, то й на сторінці хай він буде перший!
Нафіг вони так роблять? Це ж бісить!
А я женатая• 19 августа 2022
вони ж оплачують рекламу не для Вашої зручності, а для того, щоб якраз полистали і затримались подовше.
КонФФетОшка• 19 августа 2022
Аналогічні відчуття. Таке враження, що там тупі торгують і рекламу клепають. Нічого на інсті не купую, бо бісить і реклама, і ціна в дірект, і стиль спілкування.
А я женатая• 19 августа 2022
Ответ дляКонФФетОшка
А мені здається, що там тупі купують.
Колдунья-вещунья• 19 августа 2022
Реклама оплачена наперед, товара уже может и не быть в наличии
Оно само купилось• 19 августа 2022
Ответ дляА я женатая
А мені здається, що там тупі купують.
Умные на тупых делают большие деньги.
Плюшевая дыба
• 19 августа 2022
Ответ дляА я женатая
Боже, де такі тупі маркетологи беруться
Якби я зразу знайшла ту кофту, я б її купила і стала їх клієнтом, з яким можна було продовжувать працювати, хоча б ретаргетингом. А так я в той магазин більше зроду не повернусь. І що вони виграли, крім просраних грошей?
КонФФетОшка• 19 августа 2022
Ответ дляА я женатая
А мені здається, що там тупі купують.
Прекрасне прислів´я описує дану ситуацію: Яке їхало, таке й здибало.
А я женатая• 19 августа 2022
Ответ дляОно само купилось
Умные на тупых делают большие деньги.
Саме так.
Плюшевая дыба
• 19 августа 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ну як це, таргетолог, маркетолог - ці люди повинні слідкувати за процесом і не ставити товар, якого немає. Інакше нема логіки
А я женатая• 19 августа 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Боже, де такі тупі маркетологи беруться
Ви не зайдете, а з тисячі тих, хто зайшов за кофтинкою, знайдеться 50, які щось куплять. От Вам і виграш.
Колдунья-вещунья• 19 августа 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Нема інста - нема того, що бісить
Плюшевая дыба
• 19 августа 2022
Ответ дляА я женатая
А половина тих, хто зайде, тільки розбісяться, як я)) Коротше, мало в нас розумних підприємців
Плюшевая дыба
• 19 августа 2022
Ответ дляКонФФетОшка
Ціна в дірект, то окреме питання. Скільки вже можна так топорно працювати. Ну бісить же.
ЖаннаНеАгузарова• 19 августа 2022
Я давно на это не велась, не подписываюсь и не покупаю у таких хитрожопых. Принципиально
Чучело сосны• 19 августа 2022
Ответ дляА я женатая
А толку)
Заходжу ж за конкретною річчю.
Авторка хоч перелистала. Я відразу виходжу.)
Заходжу ж за конкретною річчю.
Чучело сосны• 19 августа 2022
Ответ дляКонФФетОшка
Розраховують, що ви там затримаєтесь і щось інше купите, ще і не одне.))
Хз, може на когось і працює.
Даха-сваха• 19 августа 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Це називається лідогенерація, воронка продаж.
Ви не купили, а інші познайомилися з магазином в принципі, як не зараз то потім щось придбають.
Те саме що обьява без ціни, ціна у директ. Бісить неймовірно. Але вони відслідковують зацікавленітьсь магазином, асортиментом, потім ще посмикають вас ,,ну шо ви надумали,,
А так би ціну побачили, пройшли далі і забули.
Очень-очень• 19 августа 2022
Я так понимаю это проста старая реклама, кофту продали, рекламу не сняли.
Кто крайний?• 19 августа 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Но этого не знают те, кто не знает о таргете🙂
Добрая свекровь• 19 августа 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Боже, де такі тупі маркетологи беруться
Да просто выбирают самый красивый пост, и на него рекламу запускают. Я тоже как вы несколько раз попадалась, потом уже, если быстро не нашла, выхожу и все. Чаще всего фиг найдешь ту вещь.
Плюшевая дыба
• 19 августа 2022
Ответ дляДаха-сваха
Це совкові методи, сучасні воронки не повинні так працювати. Це як холодні дзвінки, які вже давно відійшли в минуле, але ще є ті, хто їх використовує.
КонФФетОшка• 19 августа 2022
Ответ дляЧучело сосны
Хз, може на когось і працює.
Та зрозуміло, але при цьому не знаю жодної людини, на кого такий примітив діє.
Плюшевая дыба
• 19 августа 2022
Ответ дляКто крайний?
Да-да, таргет запустили і не відслідковуєте, не змінюєте нічого, ну класний той таргетолог, шож)
Даха-сваха• 19 августа 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
В совку про воронку продаж і не чули.
Що за звичка совок кругом по ділу чи ні пихати?