Шкала Радости• 19 августа 2022

Порадьте де можна купити верхній одяг у Франківську

Дівчата, порадьте, будь ласка, мазагин де асортимент нормальний не бабушатня. Треба демі курточка.
Онлайн не хочу ризикувати.
Майстерня домашнього текстилю• 19 августа 2022
Послухаю, теж треба. Взуття чоловіче і жіноче, білизна.
PORKA• 19 августа 2022
нічого особистого, але завжди дивують такі питання. Ви ж там живете в соціумі, невже нема кого запитати у місцевих де шо купити, де лікувати зуби тощо.
Ответ дляPORKA
Не всі у Франківську живуть, комусь туди з району добиратись треба.
Пез Году Неделя• 19 августа 2022
В магазинах ANDI. І взуття, і одяг. З дорожчих не підкажу.
автор Шкала Радости • 19 августа 2022
Ответ дляPORKA
ні, немає. ми нікого не знаємо тут, до проходящих повз не вважаю адекватним з таким звертатись. працюю з дому, на вулицю виходжу тільки в атб.

нічого особистого, але дивують такі як ви в кожній темі, де просять щось порадити. це форум. це адекватне місце для таких питань. не маєте що сказати по темі-пройдіть повз.
автор Шкала Радости • 19 августа 2022
Ответ дляПез Году Неделя
дякую, подивлюсь!
PORKA• 19 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
це зрозуміло, але люди з району можливо їздять у місто, чи в тому ж районі є якісь магазини... тут отримати відповідь по темі вочевидь менша, ніж коли задати питання в тому ж фейсбуку у місцевих групах
автор Шкала Радости • 19 августа 2022
Ответ дляPORKA
я хочу питати анонімно. чого я маю йти у фб

тут достатньо часто дівчата радять хороші місця. я за рекомендаціями вже купувала лінзи, косметику. сама радила хорошого стоматолога тут.
PORKA• 19 августа 2022
Ответ дляШкала Радости

ну ок, тоді чекайте відповідей
Фиона Шрековна• 20 августа 2022
Тц Велес, но пока там летние вещи висят.