Дама_с_караваем• 20 августа 2022
Підтримаємо одне одного! Хто закордоном і сумує за домом?
Вже півроку я закордоном. В Польщі була 3 місяці мені там було нормально , в Ірландії дико сумую за домом. Але всі мої рідні що зі мною налаштовані затриматись тут надовго. Та і я розумію що війна..грошей не буде..але так хочеться додому😿 але думаю що до кінця війни буду тут. Багато хто повернувся знаю хтось теж закордоном..думаю є такі хто і не сумує.. цікаво де ви зараз якщо закордоном? Сумуєте? Коли плануєте повертатись?
Результат:
вже голосів:
36 (45%)
Закордоном але хочу додому
31 (38.75%)
В Україні і мені норм
10 (12.5%)
Закордоном і мені норм
3 (3.75%)
В Україні але хочу закордон
Дама_с_караваем
• 20 августа 2022
Ответ дляХудМудЖен
Ми теж за вами сумуємо.. Переживаємо, чк ви там на одному пособію живете, біднесенькі
До чого це?
Мотористка• 20 августа 2022
Таких, кто не скучает, не знаю. Если дома ты, например, стоматолог, то там ты никто.
Вот Она Я• 20 августа 2022
Ответ дляМотористка
Подруга - жена хорошего юриста там посудомойкой устроилась
Ошеламиссимо• 20 августа 2022
Ви хочете не додому, а в 23 лютого. Всі хочуть, навіть ті хто вдома зараз. Але у нас забрали наші життя, тому маємо жити у новій реальності.
Вам закордоном трохи важче, тому що життя на паузі і ви чекаєте того, чого ніколи не буде. Навіть після перемоги все буде по-іншому і в те ’додому’ вже ніхто ніколи не повернеться.
Дама_с_караваем
• 20 августа 2022
Ответ дляNikosbud
Хватит ныть! Приезжайте и поднимайте экономику! Работайте и платите налоги . Миллионы живут здесь, многие вообще не выезжали никуда и ничее..
У мене малі діти я боюсь повертатись
Жена сантехника• 20 августа 2022
Ответ дляОшеламиссимо
Серйозно? Їм важче?
Мотористка• 20 августа 2022
Ответ дляОшеламиссимо
Может у вас так. Украина для меня дом, пока мы свободны.
Ошеламиссимо• 20 августа 2022
Ответ дляЖена сантехника
Серйозно? Їм важче?
Так, бо вони живуть очікуванням повернення додому.
Ми вдома, ми бачимо що все змінилося, пристосовуємся якось, живемо.
Жена сантехника• 20 августа 2022
Ответ дляОшеламиссимо
Ще раз запитаю тим хто виїхав важче, ніж тим хто сидить під обстрілами?
Госпожа_тамагочи• 20 августа 2022
Ответ дляЖена сантехника
Серйозно? Їм важче?
Чим їм важче? Живуть на все включено ще й гроші отримують. Хто в Італії, Іспанії ще й на морі цілий день знаходяться.
Губы рыбы• 20 августа 2022
Ответ дляДама_с_караваем
У мене малі діти я боюсь повертатись
Ви не з Києва)
Пацан к успеху шел• 20 августа 2022
Ответ дляЖена сантехника
Серйозно? Їм важче?
Нікуди не виїзжала, думаю їм точно важче, але вони того не розуміють, типу заради дітей страждають, то не будемо заважати, якщо подобається страждать, а не жити у своїй оселі у Києві, їсти свій хліб та жити сьогодні, а не коли закінчиться війна.
Вот Она Я• 20 августа 2022
Ответ дляДама_с_караваем
У мене малі діти я боюсь повертатись
Как же бесит это у меня дети, а других не дети?
Жена сантехника• 20 августа 2022
Ответ дляГоспожа_тамагочи
В мене те саме питання, хоча всі по різному влаштувалися
Козачка• 20 августа 2022
Ответ дляNikosbud
А выехать и работать и платить налоги в Украине разрешаете?
Ошеламиссимо• 20 августа 2022
Ответ дляЖена сантехника
Тема про інше. Про сум за домом.
Ті хто покинув свій дім, але залишився в Україні, теж сумують, але вони не тішать себе марними надіями.
Кукарачка• 20 августа 2022
Очень скучаю за Украиной, даже не знала, что так ее люблю , люблю свой город ((( но будущего в моем городе нет
Мотористка• 20 августа 2022
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Но все понимают, что это не навсегда. И там будущее есть у детей. А взрослым плюшки не навсегда и деятельносу человеку с узкой специалищацией там как реализоваться? В тягость быть нахлебнмком, если в Украине ты достиг чего то.
Дама_с_караваем
• 20 августа 2022
Ответ дляВот Она Я
А хто їм забороняє виїхати? Я би залишилась але в мене категорично проти моя родина вони просто не дозволять мені бути в Україні я в цьому випадку навіть безсильна..
Вот Она Я• 20 августа 2022
Ответ дляДама_с_караваем
Зачем им и нам выезжать? Чтоб что? Ныть и скучать в кавычках? В Киеве сейчас обычная жизнь
Ответ дляОшеламиссимо
Да, Вы правы... мозгами понимаю это, а сердцем - нет(