Молчавочка• 22 августа 2022

Українські виробники - раджу сама і порадьте мені

Маю намір максимально перейти на продукцію українських виробників. Вважаю, що таким чином зможу підтримати економіку нашої держави. Буду вдячна за поради перевірених власноруч брендів.
Зі свого боку рекомендую - трикотаж НатаЕль та капсульні колекції Наталі Болгар.
a.ostroverh• 22 августа 2022
Пальто, жакеты fashion factory _ua
Нижнее белье и купальники ajour
Moodstories просто шикарные вещи для летних круизов)
Two hearts, ctrl (футболки базовые), w8less
Кофе беру обжарки нашей olchi.coffe
Бытовую химию не подскажу, сейчас не пользуюсь, раньше был de la mark и какая-то в watsons
Корнеры Эльфы, нравятся у них солнцезащитные продукты
Косметика у меня уходовая украино-швейцарская instyutum

Эта_Шикарна)• 22 августа 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Женская одежда Nenka. Белье Jasmin неплохое.
Жаммн украинское?? Не знала. У них действительно отличное качество и дизайн
OxanaM• 22 августа 2022
Дитяча та доросла термобілизна KIFA- нажаль зараз проблеми, з Миколаїва.
KURIS• 22 августа 2022
Ответ дляМаша хороша
Гідрофільна олійка та пінка від Relance просто 🔥
Постіль вілюта
Одяг - всі свої на Хрещатику
до речі бачила на мейк ап акцію на цей бренд 2 купуєш 3 в подарунок)
ПриснитсяЖЕ• 22 августа 2022
Ответ дляЭта_Шикарна)
Да, г. Луцк.
БезВзяток• 22 августа 2022
Ответ дляШапкаУшанка
Текстиль ’Ярослав’, пледи просто супер із натуральної бавовни
Так, Ярослав нормально - цiна/якiсть.
Ще дуже сподобалась термобiлизна Kifa для дiток и дорослих - тонка i зручна!
Нежная Лапка• 22 августа 2022
Ответ дляосень_осень_харашо
Детские куртки и комбезы be easy, уже несколько лет покупаю дочкам, качество восторг.
И шоломи їх на зиму супер і по ціні доступні на відміну від імпортних

Нежная Лапка• 22 августа 2022
Ответ дляТримаю свічку
так гарний одяг був, нажаль в них проблеми :(
Які? Бачу в інстаграмі їх активність і планують зимову колекцію скоро почати відбивати.
Котя_люлю• 22 августа 2022
Ответ дляЗамыленная
Неньку не раджу, штучні паркі тканини, якість шиття посередня.
Згодна на жаль, раніше тканини були натуральніші, в мене є 2 костюми - служать вже 3 - 4 роки.
Нежная Лапка• 22 августа 2022
Шкіряні вироби Turtle відмінної якості і дизайн мені особисто дуже подобається оригінальний.
автор Молчавочка • 22 августа 2022
Я всім вдячна, скільки нового і цікавого)
Эта_Шикарна)• 22 августа 2022
White mandarine. Очень удобные пробники - в дорогу, в отпуск. Но на постоянной основе - не уверена, тк в составе много масел. Сейчас заказала у них для рук скраб и бальзам.
Сундучок с каникулами• 22 августа 2022
шампунь, парфюмерия цукерка
Эта_Шикарна)• 22 августа 2022
Ответ дляСундучок с каникулами
шампунь, парфюмерия цукерка
Да, к стати, житомирские конфеты
Сундучок с каникулами• 22 августа 2022
Супер тема, спасибо ,автор!
Намакушка• 22 августа 2022
Stimma. Женская одежда.
Брала теплый костюм, не скатался, не вытянулся.
Платья их тоже похвалю.
Эта_Шикарна)• 22 августа 2022
Ответ дляМолчавочка
Вам спасибо за тему! Очень полезно!
Ластоноша• 22 августа 2022
Ответ дляa.ostroverh
Пальто, жакеты fashion factory _ua
Нижнее белье и купальники ajour
Кофе беру обжарки нашей olchi.coffe
Плюсуюсь до Вашої добірки
Від себе додам - Wonder, 7/11 Seven Eleven, MY x MY, J.D.Wool, THE LACE
Элька-Карамелька• 22 августа 2022
Ответ дляА поговорить?
Мені з косметики сподобались Ritual, все підійшло, не гірше корейської
Только название не очень..... С ритуальщиками ассоциируется....

Отблеск мысли• 22 августа 2022
Ответ дляЧебураха с перцем
жіноча білизна JASMINE , м.Луцьк. Є у них і купальники
за жасмін плюсуюсь жіноча білизна супер. В мене від них пару трусиків та купальник то їм вже декілька років зносу немає
Ластоноша• 22 августа 2022
Ответ дляОтблеск мысли
Я минулого тижня у них 3 піжами замовила, 2 є з минулого року. Утепляюсь на зиму)
Тумба-юмба• 22 августа 2022
Ой, яка файна тема! :) Поставила ’дякую’
Морозиво Blizzard, роблять у Чернівцях здається. Нямка з класним складом (крім одного - маршмелоу, там у зефірках не дуже).
Аделіс фірма була у Краматорську. Якщо виїхали - їх пастіла та смаколики на меду - то був клас. За кордоном всі знайомі, хто хоч раз спробував, на гостинці замовляли, валізами везла
Чізай із Закарпаття. Вина - ну, бачили і краще. Але в них такий неймовірний сік віноградний. Смачнішого в житті не куштувала
Кудряшка Сью• 22 августа 2022
Косметика Sane- супер. Пробувала багато чого, від Кореї до люкса, це набільше підходить.
З харчування хочу рекомендувати мінеральні та солодкі води «Караван».
В танке• 22 августа 2022
Рекомендую ковбасу і ковбасні вироби ’Ятрань’ нашого місцевого виробника
a.ostroverh• 22 августа 2022
Ответ дляЛастоноша
Плюсуюсь до Вашої добірки
О!
Light.ua кашемир
Я всю окупации в худи провела))) хоть бы шо ему, хоть и стиралось как попало
White is white костюмы в спортивном стиле. Подросток убить не смогла
Хочу сумку от blackwood
Кудряшка Сью• 22 августа 2022
Ответ дляВ танке
Беру завжди, особливо сосиски молочні.
Також рекомендую Літинський молочний завод. Вінниччина, сир та йогурти супер просто.
Ластоноша• 22 августа 2022
Ответ дляa.ostroverh
О!
Light.ua кашемир
Хочу сумку от blackwood
О, точно, White is white ... хтось із дівчат тут показав фото у їхньому помаранчевому костюмі, я й собі замовила такий. Виїхала в цьому костюмі ще 13 лютого з Києва, так і проходила в ньому одному до квітня)
Правильно_Валерчик• 22 августа 2022
Ответ дляa.ostroverh
О!
Light.ua кашемир
Хочу сумку от blackwood
Light.ua -
не відкривається (.
Вірші на замовлення• 22 августа 2022
Ответ дляА поговорить?
Підтверджую, класна!
a.ostroverh• 22 августа 2022
Ответ дляЛастоноша
А я в этом)
Только дыры от когтей кошачьих