Молчавочка• 22 августа 2022
Українські виробники - раджу сама і порадьте мені
Маю намір максимально перейти на продукцію українських виробників. Вважаю, що таким чином зможу підтримати економіку нашої держави. Буду вдячна за поради перевірених власноруч брендів.
Зі свого боку рекомендую - трикотаж НатаЕль та капсульні колекції Наталі Болгар.
Налетчица Муся• 24 августа 2022
Ответ дляТатьяна_U
Ще спитаю - мармелад де шукати? Я його люблю, але не хімічний, як в супермаркеті, а де купити, не знаю
Тут полистайте, вроде кто-то советовал
a.ostroverh• 24 августа 2022
Ответ дляТатьяна_U
Пост 277)
Одно время у нас в офисе ящиками был, и зефир) вкуууусно
Хранится что-то в районе дней пять, точно не помню что хозяин ТМ говорил
Печальки.нет• 24 августа 2022
Ответ дляКудряшка Сью
А напишіть, який саме крем. Бо там їх декілька для очей.
З гіалуроновою кислотою
Ёшки_Матрёшки• 25 августа 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
А ванну нельзя да, дочка снимает, там такая ванна страшная
не знаю, к сожалению. У меня акриловая, там другим средством работаю - азур, импорт
СтелькаОТединицы• 25 августа 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Тут полистайте, вроде кто-то советовал
Солодка мрія ТМ. Дуже смачний.
Обнимашкина• 25 августа 2022
кожані сумки та рюкзаки jizuz.com, і трішки взуття там
піжами натуральні gato.in.ua
шукаю сумку собі нову, знову джізуз не хочеться (в мене вже 2 рюкзаки та сумка звідти, хочеться новенького), тож корисна для мене тема, дяки!
піжами натуральні gato.in.ua
Обнимашкина• 25 августа 2022
Ответ дляТатьяна_U
Матраци Велам, в нас вдома лише такі 👍
Верхній одяг - зимовий пуховик Оріга, і в хвіст і в гриву, вже 5 років, думала, цієї зими купити щось нове, та не встигла. Не знаю, чи працюють
о, так! велам, в нас багато найпростіших, без пружин. фаворит чи якось так модель називається. так вийшло, що купили для ікеа кушетки 2 матраци, а потім замовляли і для іншого ліжка ікеа, і для дивану-лави подушкі, і для крісел.
a.ostroverh• 26 августа 2022
Ответ дляТатьяна_U
Нет поста 277
Как это?
Девочки на предыдущей странице писали
КондуктЕр тролейбуса• 26 августа 2022
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Від іржі та вапняного нальоту - саме те. Ніщо не брало, а дешевий мілам виконав функцію на 100. У нас дуже пагана система водопостачання, труби з іржею в районі.
Це для унітазів та раковин, не металевих, не пластик чи акріл. Містить соляну кислоту. Без жодного запаху. Очі не виїдає, але працювати тільки у рукавичках. Доречі, саме тут його на форумі і рекомендували колись.
Странно, купила по здешнему совету. Очень жидкое и совершенно не восторге. Та же проблема с унитазом, что и у вас. Туалетный утёнок справляется намного лучше.
Налетчица Муся• 26 августа 2022
Ответ дляЦветочница
додам трохи смачного
звісно, зараз треба уточнювати чи всі працюють
Карамель солона з апельсином та м´ятою
основна їх продукція-арахісові пасти, але нам дуже смакує саме ця карамель
продукція зустрічається і в супермаркетах
Вінницький мармелад (та і взагалі солодощі)
крем-супи, каші
може й не на кожен день, але така собі ’палочка-виручалочка’
паштети, м’ясні та рибні консерви
Карамель солона з апельсином та м´ятою
крем-супи, каші
паштети, м’ясні та рибні консерви
Для тех, кто потерял Ваш комментарий)))
Цветочница• 26 августа 2022
Ответ дляТатьяна_U
Матраци Велам, в нас вдома лише такі 👍
і я підтримаю Велам
у нас матрас коко-латекс багато років-моя любов )
Миколаїв (( що собаки роблять з цим містом (
як і з іншими... за кожне серце болить.
Цветочница• 26 августа 2022
шкіряні гаманці-відмінна якість
отримали замовлення з Харкова-працюють, не дивлячись ні на що!
Ёшки_Матрёшки• 26 августа 2022
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
У меня работает Сантри против налета и ржавчины нормально. Он жидкий, не гель. Составы с Саной похожи - та же соляная кислота. Есть Сантри Подолянка, не тот эффект. Может попали на разбавленный? У меня так было с Ванишем из Розетки, отлили на пункте выдачи видимо, и добавили водички.
Вся такая растыкая• 31 августа 2022
Ответ дляТатьяна_U
Матраци Велам, в нас вдома лише такі 👍
Плюсуюсь!
Нашому 15 років. При тому, що чоловік міц 120 кг.