Молчавочка• 22 августа 2022
Українські виробники - раджу сама і порадьте мені
Маю намір максимально перейти на продукцію українських виробників. Вважаю, що таким чином зможу підтримати економіку нашої держави. Буду вдячна за поради перевірених власноруч брендів.
Зі свого боку рекомендую - трикотаж НатаЕль та капсульні колекції Наталі Болгар.
Вірші на замовлення• 22 августа 2022
Ответ дляOxanaM
Дитяча та доросла термобілизна KIFA- нажаль зараз проблеми, з Миколаїва.
І реглани класні
a.ostroverh• 22 августа 2022
Ответ дляПравильно_Валерчик
Light.ua -
не відкривається (.
В инсте страничка
Аноним с кешбеком• 22 августа 2022
Клямра - чоловічі реміні, гаманці.
Шкіра бомбєзна, пряжки - на різний смак.
Сама такий ремінь тягаю в хвіст і гриву вже 8-й рік, хоть би що йому зробилося. На подарунок чоловікам шукаю там із тематичними пряжками.
Куколка-мяуколка• 22 августа 2022
Ответ дляЭта_Шикарна)
Да, к стати, житомирские конфеты
Ужас ужасний, якщо Ви про житомирські ласощі
a.ostroverh• 22 августа 2022
Кстати о братьях наших меньших
Harleyandcho игрушки, миски и такие обалденные лежаки!!!
Воленс-неволенс• 22 августа 2022
Дитячий одяг Hart, , взяла 5 футболок, ціна смішна по 139 грн, чудова якість, брати на розмір більше.
Видящие_помогите• 22 августа 2022
Взуття раджу броварського виробника Туто Взуто. Дуже якісне і зручне.
Эта_Шикарна)• 22 августа 2022
а еще вспомнила. косметика Green Pfarm. Очень понравилась. И подростку брала при проблемной коже, подошло. по рекомендации косметолога.
Sane тоже вполне прилично.
Ritual чуть похуже и тара у них плохая, вытекла вся умывашка
Sane тоже вполне прилично.
Видящие_помогите• 22 августа 2022
Ответ дляТумба-юмба
Ой, яка файна тема! :) Поставила ’дякую’
Морозиво Blizzard, роблять у Чернівцях здається. Нямка з класним складом (крім одного - маршмелоу, там у зефірках не дуже).
Аделіс фірма була у Краматорську. Якщо виїхали - їх пастіла та смаколики на меду - то був клас. За кордоном всі знайомі, хто хоч раз спробував, на гостинці замовляли, валізами везла
Чізай із Закарпаття. Вина - ну, бачили і краще. Але в них такий неймовірний сік віноградний. Смачнішого в житті не куштувала
Щодо вин непогані Віла Тінта, сухі
Изподтишка• 22 августа 2022
Наталі Болгар дуже люблю!!!
Ще Віктор Черкаський - відомий український дизайнер, постійний учасник українських та міжнародних конкурсів і фестивалів у світі моди!!!
Эта_Шикарна)• 22 августа 2022
Ответ дляКуколка-мяуколка
ну не знаю. мне их красный мак ничуть не хуже рошеновского
Точный сантиметр• 22 августа 2022
Косметика
Після знайомства з ними я перестала ходити до косметолога. І шкіра супер!
Видящие_помогите• 22 августа 2022
Чоловічий одяг Арбер. Коли є розпродажі можна якісні речі купити. Я чоловіку купила вже не олин піджак, штани, верхній одяг. Собі піждак недавно купила.
Ума Палата• 22 августа 2022
Все , что я когда-либо покупала украинского - все отстой. Ничего не могу посоветовать
Точный сантиметр• 22 августа 2022
Ответ дляУма Палата
так напишите, что и почем покупали?
Снегурочко• 22 августа 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
promin.ua
Плюсуюсь. Очень классное качество футболок. Покупаю уже третий год себе и ребенку только там.
Молчавочка
• 22 августа 2022
Ответ дляУма Палата
Теж підходить, напишіть, що саме не радите.
Чеширская кошечка• 22 августа 2022
Хочу порекомендувати вітчизняного виробника цукерок і солодощів!
Смачно, якісно, креативно!
Такі цукерки не соромно подарувати найвибагливішим поціновувачам)
Мені дуже сподобались з лікерної серії ( з виноградом).
Цікавий смак, а шоколад мега смачний!
Смачно, якісно, креативно!
Цікавий смак, а шоколад мега смачний!
Ума Палата• 22 августа 2022
Ответ дляТочный сантиметр
так напишите, что и почем покупали?
Уже не помню. Помню покрывало, как деревянное. Накрываться летом неприятно. Стоило в районе 500 на Розетке. Платье дурацкое недошитое, стоило 800 примерно на Розетке. Это удалось вернуть. Потом уехала и завязала с укр товарами
Пожмаковна• 22 августа 2022
Автор, дякую за тему. Багато українського купую. Що вразило приємно білизна дитяча, робиться в Червогограді, фірму не пам´ятаю, але трусики -боксери для хлопчика - круче некста, азди і т.п.
Ума Палата• 22 августа 2022
Ответ дляТочный сантиметр
так напишите, что и почем покупали?
Написала ниже
КвартираЧья• 22 августа 2022
Ответ дляУма Палата
И я тоже. Хлеб только хороший.
Молчавочка
• 22 августа 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Смачно, якісно, креативно!
Цікавий смак, а шоколад мега смачний!
Смачно, якісно, креативно!
Цікавий смак, а шоколад мега смачний!
Доречі, дуже смачні і зефір якісний у них.