Пленница SexShop-а!• 23 августа 2022

Мами випускниць 2022 - покажить взуття своїх донечек на 1 вересня 11 клас

Сьогодні стало відомо - на 1 вересня буде святкова лінійка - 11 та 1 класи! Моя випускниця має білу мереживну блузку та чорну юбку до коліна тіпа пліссе, що на ноги взувати? кеди? шпильки? я в розпачі.
КротоТо• 23 августа 2022
Ответ дляПленница SexShop-а!
Да! мені також дуже і дуже до вподоби! Але що робити із взуттям?
Может лодочки какие-то... на шпильке тяжело в кроссах некрасиво на линейку. Я бы что-то с ней поискала

Фиктивная• 23 августа 2022
Ответ дляПленница SexShop-а!
та моя також не знає, може, і ви не знали, я також буду купувати ЇЇ бажання, як завжди, але не хочу щоб сміялися із неї. І тут не сторонні - тут аноніми, що дуже зручно - люди порадять від душі
Хто буде сміятися?
ПоэтеСССа• 23 августа 2022
Моя племінниця в подібних була. І підбори, як хотіла і не дуже високий, та стійкий. А потім ще носити продовжила в повсякденні :)
Даю справку• 23 августа 2022
Ответ дляПленница SexShop-а!
Немає ніякого значення, що радять. Хоче дочки на кабоуках- купуйте лодочки. Всім потрібен власний досвід
КротоТо• 23 августа 2022
Це останній дзвоник з першим поєднали? Чи мова про випускницю 2023р
автор Пленница SexShop-а! • 23 августа 2022
Ответ дляКротоТо
да, випуск на наступний рік, зараз буде в 11 класі - випускники майбутні
ПоэтеСССа• 23 августа 2022
Ответ дляПленница SexShop-а!
тому що в неї завжди тільки кеди, босоноги тільки спорт, кроси, кроси на платформі - і бац! кабли!
А ви вважаєте ненормальним бажанням мати хочаб одну «дівчачу/жіночу» пару взуття у такої дорослої дівчини?
Ответ дляПоэтеСССа
та якось дивно мені, ніхто вже не носить класику, давно не бачила просто на вулиці дівчат в лодочках на каблуках
Ответ дляПоэтеСССа
дякую

Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Какой размер у дочки?
а розмір більший чим у мене - нога худа й довга - на 38.
Одна_на_всей_планете• 23 августа 2022
Ответ дляПленница SexShop-а!
Я також саме так вважаю! тому я у шоці, що донька хоче каблуки
Якщо хоче, то купуйте. Але заздалегідь, нехай трохи розносить та потренується вдома.
Таракашечка• 24 августа 2022
Моя в чёрных тефлях на шпильке была
Таракашечка• 24 августа 2022
Ответ дляПуГоФФка
Если честно, то школьницы на шпильках выглядят нелепо, еще попробуй на каблах линейку выстоять и до конца мероприятия доходить. Может босоноги на платформе, чтоб потом и носить можно было.
И выстояли , и оттанцевали ) и очень стильно смотрелась все последние года. Всегда много комплиментов выслушивала я от мам мальчиков )