ТаПрямТам• Изменено 24 августа 2022
Що я зрозумів за місяць на совєтчиці, або усереднений портрет совєтчіци
Буде багато буковок, комі лінь - не читайте, кому не лінь - йдіть робіть каву, чай і вмощуйтеся зручніше. Інтро: я чоловік, вже 9 років на кідстаффі, але тільки місяць як підсів на совєтчіцу. Підсів - це саме те слово. З початку війни не вилазив з новин, а от місяць як мені новини замінила совєтчіца. Випадково зайшов на тему про чоловічі анкети на сз (для мене сз актуальна зараз тема), а далі вже засмоктало. Ну і якщо хтось читав, то це я створював тему-відповідь про жіночі анкети. За цей місяць я начитався різного, і це давало різні емоції: від подиву і шоку до бажання обійняти, розрадити совєтчіц. Але і вималювався збірний образ совєтчіци. Сьогоднішня тема про відверте фото і вчорашня про вгадай вік (там де жінці 39) були останніми краплями, які спричинили бажання це написати. Власне поштовхом стали грубі коментарі в цих темах. Як на мене, то обидві жінки чарівні і мають чудовий вигляд, але совєтчіци їх обох заклювали. Отже GO.
Мій портрет совєтчиці (знаю переклад цього слова, навмисно вживаю цю форму, бо вона краще показує моє ставлення):
1. совєтчіца - зла. вона недовго думаючи ображає, пише недоречні, гнівні коментарі, любить накинути на вентилятор. совєтчіца не порадниця, а заздрісниця і грубіянка.
2. совєтчіца - суперечлива особистість (мяко кажучи). Вона вірить в таро, нумерологію, відящіх, гадалок і у всіх існуючих шарлатанів. Вона вважає збоченнями якщо її син колекціонує перекидні календарі, або якщо її син підліток мастурбує. Називає себе розумною, але готова накласти на себе руки через вдвічі старшого чоловіка, якого знає три місяці і навіть не кохає
3. совєтчіца і сімя - це окрема, велика тема. Совєтчіца мріє знайти чоловіка, щоби відібрати у нього його картку, контролювати не тільки його фінанси, але і вирішувати за нього з ким йому можна спілкуватися (тема про подругу чоловіка), контролювати його особисту переписку (тема про те як жінка читала переписку з лікарем), а ще їй потрібен чоловік щоби потім на совєтчіце скаржитися, який він казьол. Совєтчіца прагне брати і нічого не хоче давати. Вона навіть не хоче прасувати білизну. Совєтчіца говорить: кому треба, хай сам собі попрасує, а мені ще треба встигнути перечитати сто мільйонів тем на совєтчіце і відіслати тарологу гроші з карточки чоловіка. Правда совєтчіца розуміє, що не можна тільки брати, але треба і давати, тому вона вирішила, що її роль буде такою ж як у самиці орангутанга, чи будь-якої іншої самки у світі тварин. Йдеться про те, що совєтчіца переконана, що секс - це її золотий ваучер, що в сексі вона передає чоловіку магічну енергію і у чоловіка пре бізнес (тоді всі чоловіки мали би бути успішними бізнесменами, але це чомусь не так). На цьому внесок совєтчіци закінчується, чоловік має її утримувати, а вона невинна нічого, навіть прасувати білизну. Чому порівнюю совєтчіцу з самицею? Бо вона пропоную чоловікові те саме, що і будь-яка самиця. Але людина це більше ніж тварина, у неї є інтелект, душа і не можна все зводити до пісюнкових тем. Коли ж чоловік хоче з совєтчіцою збудувати щось за межами сексу (вчорашня тема про те, що чоловік запропонував подрузі подивитися фільм, щоби потім його обговорити), то у совєтчіци це викликає подив, і вона спішить порадитися з іншими совєтчицями. Ну і ясно, що совєтчиці радять їй забити і не дивитися цей фільм. Адже на то вони і совєтчиці, що вони хочуть тільки карточку чоловіка і не готові щось давати окрім сексу. Вони не розуміють, що це за ситуація, коли чоловік прагне поділитися з жінкою своїми переживаннями, враженнями, коли хоче впустити жінку у свій духовний світ. Вагіна - наше всьо, поза цим нічого нема. Так сказала совєтчиці гадалка, а гадалка перевірена, надійна, вона он вгадала, що совєтчіца дзвонить через сімейні, любовні проблеми (ну якщо це не проканало, то гадалка йде далі за списком найпоширеніших проблем - здоровя, діти, бізнес - поки не намацає потрібну тему), а це ж так просто не вгадаєш, значить гадалка дуже вумна.
Хух, втомився писати, ну думаю ви зрозуміли, які мої враження від місяця перебування на совєтчіце. П.С. Совєтчіца - це не всі жінки цього форуму. Є ті кого я підтримую, наприклад, ці дві згадані мною жінки, які виставили тут свої фото. Насправді думаю, що таких тут більшість. Тож не треба підозрювати мене у женоненависництві, навпаки, мій допис як раз спровокований бажанням підтримати жінок, яких тут цькують совєтчіци. Совєтчіци, будьте будь ласка добрішими. Виникла думка: а якби існувала чоловіча версія Совєтчіци, то чи справила би вона на мене краще враження? Не певен.
Ну і на останок хочу почути думку совєтчіц (зможете там відвести душу) щодо шансів знайти жінку (я писав про актуальність для мене теми СЗ) з таким набором характеристик: 1. україномовна (не говорить українською зі мною, а говорить так завжди). 2. самодостатня, фінансова незалежна (да знаю, що почнете закидувати про жлобство. наслухався вже у темі про жіночі анкети. я в тій темі пояснював чому це важливо, не буду повторюватися, бо і так багато написав, але це не про гроші взагалі, це як показник особистості). 3. Не вірить в хіромантію, астрологію і всю цю єресь. За минулий рік прочитала хоча би 5 книжок. 4. Цікавиться літературою, мистецтвом, політикою. Тобто може підтримати розмову на соціально-політичні і культурні теми Ну і при цьому гарна, справді гарна. Одним словом вона має бути жіночою версією мене. Шанси є?
Результат:
вже голосів:
235 (68.31%)
вітаю! помреш холостяком
109 (31.69%)
так, я така
Ревнивая жена• 24 августа 2022
Ответ дляУкраїна_понад_усе
Я підхожу під всі пункти, окрім ’гарна’. Але я заміжня і мені подобаються чоловіки зовсім іншого типу, ніж автор. Мій чоловік спокійний, простий і невибагливий, а обговорювати вдома гостросоціальні теми чи прочитані книги - дивне задоволення. Взагалі навіщо обговорювати прочитане?
Ми з чоловіком іноді можемо обговорити прочитане. Під настрій.
Декілька хороших книжок він мені порадив свого часу.
Це зараз я майже завжди читаю те, що він не читатиме.
Ми й мультфільми можемо разом дивитись.
А от політику я не люблю. Свого часу ’наїлася’.
Ми й мультфільми можемо разом дивитись.
Веснушка• 24 августа 2022
Ну таке, очікувала гострий гумор, але... Набір місцевих кліше можна оформити у більш гротескний формі.
Порадниця, як і більшість комюніті - це зріз суспільства, то ж здебільшого тут панують штампи і опосередкованність, але є і мудрі, проникливі люди. Розумних людей взагалі мало, з двох боків, але серед жінок їх ирошечки меньше😁
ДеньгиНеСдаю• 24 августа 2022
Мне кажеся, что вы не на Советчице были месяц, а в лагере для женоненавистников. Слишком однобоко на все смотрите и видите, многое слишком обобщаете и утрируете. А самое главное - не понимаете женской сущности, в частности, советчиц.
В вашем тесксте не образ советчицы, а ваш образ и ваше личное восприятие образа советчицы.
Капуста Маша• 24 августа 2022
Я такая, кроме пункта первого, но я уже 15 лет в браке и шансов у других мужчин нет.
младокошкина• 24 августа 2022
Чоловіче! тобі тре писати якусь « песнь льдя і пламені местного розліву, бо калякати ти можеш довго і нудно. І наче ти все писало цікаво із гумокрклм , але під кінець , вибач на слові ся всрало , як захотіло бабу шоб тебе слонслруваа, бо ти 99‘9 сидиш на три копійки зарплаті і мрієш про лаври Роулінг і Мартіна
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Авторе, чому ви такий всебічно розвинений, цікавитеся літературою, мистецтвом і політикою, самодостатній і фінансово незалежний, розмовляєте українською, але досі самотній?
Мене особисто дратуют рукосракі чоловіки, які не здатні елементарних побутових чоловічих питань вирішити, при цьому читають книжки і цікавляться мистецтвом.
ну це я в даний момент часу сам. і це мій вибір. не хочу впускати в життя аби кого. я щасливий і задоволений своїм життям, тож просто абихто мені не потрібен
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляKusalochka
Автор, ну очень большая часть женщин и правда глупы. И, как следствие, одиноки. Отсюда злость, зависть и неадекватные фантазии.
Но меня заинтересовал ’2. самодостатня, фінансова незалежна’... Вы же понимаете, что финансово независимым при определенных обстоятельствах становится каждый человек? Вот кассир из супермаркета финансово независим? Или дворник? Конечно же ДА! Самодостаточен? Конечно!
коли я писав про самодостатність, то мав на увазі, що часто люди погоджуються ділити своє життя з іншою людиною не через бажання з нею бути, а через різні побутові, фінансові моменти, просто щоби не бути самотнім. Тобто такі люди не почуваються щасливими на одинці з собою. Я ж хочу жінку, яка вже щаслива і задоволена своїм життям, і буде зі мною щоби стати ще щасливішою, а не тому, що їй потрібне плече, гаманець чи ще якісь опції і при цьому байдуже хто ці опції забезпечить
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляВся такая растыкая
Нащо вам жінка? Білизну нікому прасувати? Бо ті вимоги, що ви описали, можуть бути у ваших друзів. Спілкуйтеся з ними та всього вам доброго.
дякую за побажання. А щодо питання нащо мені жінка, то тут я перепрошую у вас, і відразу у решти, кому не відповідаю, бо правду кажучи: 1. вже втомився писати; 2. не хочу пояснювати очевидні, як на мене, речі. З мого допису очевидно для чого і яку жінку шукаю. Тож ще раз перепрошую якщо не відповідатиму на питання, на які в тексті вже є відповіді. І головне: моя тема не про мене і я не шукаю тут жінку. Тож на питання щодо себе теж не бачу сенсу відповідати. Бо інакше мені тут треба буде ще кілька років відповідати. Зараз пробіжуся по темі, повідповідаю і закриваю тему, бо вона забрала у мене більше час, сил і енергії, ніж я готовий був віддати, але і не можу ігнорити питання, тож читаю, відповідаю і закриваю
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляРевнивая жена
1. Дарья Вознесенская Смерть стоит того, чтобы жить.
Не знаю, чи є вона українською.
Мені сподобалося, як авторка описала енергетику танцю.
Жанр еротика, але еротика там не основне.
2. Нідейла Нельте. Раб
Це серія, декілька книжок, точно є українською. Тут декілька жанрів, важко визначитися, який є основним.
Не знаю, чи є вона українською.
2. Нідейла Нельте. Раб
дякую!
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Але і не християнське свято. Чоловікові робота є завжди.
я не віруючий. І сьогодні працював. Просто у мене не така робота як у більшості. Я не мушу працювати 5 днів по 8 годин
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляМуууумие
Чувак тебе зараз з´їдять з гімном. Не буде навіть в коменти заходити
та я вас прошу. налякали їжака голою дупцею
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляКредитная
Тобто не будень? ВР ж приймала закон, за яким усі свята в цьому році є робочими днями. А вам сьогодні дозволили не виходити на роботу?
будень - це антонім до слова святковий. Сьогодні свято, хоч для когось і робочий день
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ длявре_Динка
а ви цій жінці що? пісюнчика?
так пісюнчика можна отримати і додому відправити, для цього стосунки не потрібні
знову за рибу гроші. я писав як раз, що стосунки мають виходити на рамки пісюнкових відносин, бо це рівень тварин
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляАнонимба
Я відповідаю усім вашим запитам) але поки ви шукали свою ідеальну жінку, я встигла створити сім´ю і народити двох дітей.
дай боже вам щастя. щиро радий за вас. Нуль сарказму в цих словах. щоби не думали
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляПленница SexShop-а!
Десь в 2010, попадався сайт ’Без баб’ і ’antiwomen’
Вам 100% туди.
це для дегенератів. мені не туди
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ длявре_Динка
навіть пісюнчика запропонувати не може(
йой, голодній кумі одне на умі
Мини-бикини• 24 августа 2022
Ну как дела в теме? Нашли принцессу для автора?
Даже не знаю как автору найти себе даму после прочтения данного ресурса. Это как поработать медсестрой в мужском урологическом отделении...никакого секса потом не захочешь
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляparele
Весь Ваш опус можно развернуть назад одной фразой: «все мужики - козлы». Я точно знаю, потому что читала Антивумен 🤣
не читав, не знаю. я жінок люблю і ставлюся з великою повагою
Kusalochka• 24 августа 2022
Ответ дляТаПрямТам
Людям, которые счастливы будучи одинокими не нужна пара. Максимум гостевой брак
такие люди конечно есть. Просто поверьте, они не захотят, чтобы их в чем-то ограничивали.
оксюморон• 24 августа 2022
Ответ дляТаПрямТам
ні, я урбаніст, не можу без міського ритму
Вам 65 лет, какой ритм?!
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Ви дарма цю тему створили. Совєтчиці кидаються з піною на собі подібних, а щодо рідко заглядаючих сюди чоловіків, то взагалі рвуть, шо тузік грєлку. В мене після чоловічих тем завжди враження, що тут якісь дикі фемки у переважній більшості. Не важливо за що, але треба наїхати на автора.
вчора бачив, що багато совєтчіц ще вчора почали панікувати з приводу сьогоднішнього дня, то ж якщо ця тема змогла відволікти їх від цих переживань хоч не надовго, то не даремно
Курс капусты• 24 августа 2022
Из вашего описания поняла для себя, что я порадниця, а не совєтчица. И я вам не подхожу))
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляЛюблю_джаз
А тема про страшних лікарів буде?
та ж я їх боюся, як я можу таку темі піднімати. а взагалі сьогодні мабуть мій бенефіс і прощання з совєтчіцей, за цей місяць я вже взяв звідси все, що міг. вона мене вже не інтригує
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ длялаМпочка
Автор, Вы с внуком решили вопрос? остается в школе?
донька буде вчитися офлайн