ТаПрямТам• Изменено 24 августа 2022
Що я зрозумів за місяць на совєтчиці, або усереднений портрет совєтчіци
Буде багато буковок, комі лінь - не читайте, кому не лінь - йдіть робіть каву, чай і вмощуйтеся зручніше. Інтро: я чоловік, вже 9 років на кідстаффі, але тільки місяць як підсів на совєтчіцу. Підсів - це саме те слово. З початку війни не вилазив з новин, а от місяць як мені новини замінила совєтчіца. Випадково зайшов на тему про чоловічі анкети на сз (для мене сз актуальна зараз тема), а далі вже засмоктало. Ну і якщо хтось читав, то це я створював тему-відповідь про жіночі анкети. За цей місяць я начитався різного, і це давало різні емоції: від подиву і шоку до бажання обійняти, розрадити совєтчіц. Але і вималювався збірний образ совєтчіци. Сьогоднішня тема про відверте фото і вчорашня про вгадай вік (там де жінці 39) були останніми краплями, які спричинили бажання це написати. Власне поштовхом стали грубі коментарі в цих темах. Як на мене, то обидві жінки чарівні і мають чудовий вигляд, але совєтчіци їх обох заклювали. Отже GO.
Мій портрет совєтчиці (знаю переклад цього слова, навмисно вживаю цю форму, бо вона краще показує моє ставлення):
1. совєтчіца - зла. вона недовго думаючи ображає, пише недоречні, гнівні коментарі, любить накинути на вентилятор. совєтчіца не порадниця, а заздрісниця і грубіянка.
2. совєтчіца - суперечлива особистість (мяко кажучи). Вона вірить в таро, нумерологію, відящіх, гадалок і у всіх існуючих шарлатанів. Вона вважає збоченнями якщо її син колекціонує перекидні календарі, або якщо її син підліток мастурбує. Називає себе розумною, але готова накласти на себе руки через вдвічі старшого чоловіка, якого знає три місяці і навіть не кохає
3. совєтчіца і сімя - це окрема, велика тема. Совєтчіца мріє знайти чоловіка, щоби відібрати у нього його картку, контролювати не тільки його фінанси, але і вирішувати за нього з ким йому можна спілкуватися (тема про подругу чоловіка), контролювати його особисту переписку (тема про те як жінка читала переписку з лікарем), а ще їй потрібен чоловік щоби потім на совєтчіце скаржитися, який він казьол. Совєтчіца прагне брати і нічого не хоче давати. Вона навіть не хоче прасувати білизну. Совєтчіца говорить: кому треба, хай сам собі попрасує, а мені ще треба встигнути перечитати сто мільйонів тем на совєтчіце і відіслати тарологу гроші з карточки чоловіка. Правда совєтчіца розуміє, що не можна тільки брати, але треба і давати, тому вона вирішила, що її роль буде такою ж як у самиці орангутанга, чи будь-якої іншої самки у світі тварин. Йдеться про те, що совєтчіца переконана, що секс - це її золотий ваучер, що в сексі вона передає чоловіку магічну енергію і у чоловіка пре бізнес (тоді всі чоловіки мали би бути успішними бізнесменами, але це чомусь не так). На цьому внесок совєтчіци закінчується, чоловік має її утримувати, а вона невинна нічого, навіть прасувати білизну. Чому порівнюю совєтчіцу з самицею? Бо вона пропоную чоловікові те саме, що і будь-яка самиця. Але людина це більше ніж тварина, у неї є інтелект, душа і не можна все зводити до пісюнкових тем. Коли ж чоловік хоче з совєтчіцою збудувати щось за межами сексу (вчорашня тема про те, що чоловік запропонував подрузі подивитися фільм, щоби потім його обговорити), то у совєтчіци це викликає подив, і вона спішить порадитися з іншими совєтчицями. Ну і ясно, що совєтчиці радять їй забити і не дивитися цей фільм. Адже на то вони і совєтчиці, що вони хочуть тільки карточку чоловіка і не готові щось давати окрім сексу. Вони не розуміють, що це за ситуація, коли чоловік прагне поділитися з жінкою своїми переживаннями, враженнями, коли хоче впустити жінку у свій духовний світ. Вагіна - наше всьо, поза цим нічого нема. Так сказала совєтчиці гадалка, а гадалка перевірена, надійна, вона он вгадала, що совєтчіца дзвонить через сімейні, любовні проблеми (ну якщо це не проканало, то гадалка йде далі за списком найпоширеніших проблем - здоровя, діти, бізнес - поки не намацає потрібну тему), а це ж так просто не вгадаєш, значить гадалка дуже вумна.
Хух, втомився писати, ну думаю ви зрозуміли, які мої враження від місяця перебування на совєтчіце. П.С. Совєтчіца - це не всі жінки цього форуму. Є ті кого я підтримую, наприклад, ці дві згадані мною жінки, які виставили тут свої фото. Насправді думаю, що таких тут більшість. Тож не треба підозрювати мене у женоненависництві, навпаки, мій допис як раз спровокований бажанням підтримати жінок, яких тут цькують совєтчіци. Совєтчіци, будьте будь ласка добрішими. Виникла думка: а якби існувала чоловіча версія Совєтчіци, то чи справила би вона на мене краще враження? Не певен.
Ну і на останок хочу почути думку совєтчіц (зможете там відвести душу) щодо шансів знайти жінку (я писав про актуальність для мене теми СЗ) з таким набором характеристик: 1. україномовна (не говорить українською зі мною, а говорить так завжди). 2. самодостатня, фінансова незалежна (да знаю, що почнете закидувати про жлобство. наслухався вже у темі про жіночі анкети. я в тій темі пояснював чому це важливо, не буду повторюватися, бо і так багато написав, але це не про гроші взагалі, це як показник особистості). 3. Не вірить в хіромантію, астрологію і всю цю єресь. За минулий рік прочитала хоча би 5 книжок. 4. Цікавиться літературою, мистецтвом, політикою. Тобто може підтримати розмову на соціально-політичні і культурні теми Ну і при цьому гарна, справді гарна. Одним словом вона має бути жіночою версією мене. Шанси є?
Результат:
вже голосів:
235 (68.31%)
вітаю! помреш холостяком
109 (31.69%)
так, я така
Люблю_джаз• 24 августа 2022
Ответ дляТаПрямТам
та ж я їх боюся, як я можу таку темі піднімати. а взагалі сьогодні мабуть мій бенефіс і прощання з совєтчіцей, за цей місяць я вже взяв звідси все, що міг. вона мене вже не інтригує
Ааааа... Ну тоді до побачення!!!
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляМавка
Автор, ви такий надзвичайний молодець, що виклали свою чесну думку,
Я згодна з вами повністю, поки я тут сиділа, я бачила тільки таких, в більшості,
але щось їх всіх сюди тягне. І ось вони сюди злітаються і перуть брудну білизну, захлинаючись від задоволення. Але так скажу, є тут і плюс.. Хоча великого задоволення тут не отримаєш, швидше здеградуєш, але і жорстоку правду теж можна почути саме тут.. Ту що відкриває очі. Тому я і заходжу сюди час від часу. Не заради того, щоб разом з ними пополоскати їхню брудну білизну, чи обгадити когось, хто виклав фото, а щоб почути жортску правду, як вона є...
я теж вважаю порадницю чудовим форматом і не виступаю проти нього, я власне в своєму дописі закликав тільки до одного: бути трошечки добрішими одне до одного
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляВся такая растыкая
То він потролив, на першій же сторінці згоден на 55 річну.
вау! на 10 сторінці коментарів знайшлася жінка, якій відомий сарказм. ну ваабщє. що ж там чекає мене далі
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляВся такая растыкая
Натисніть на коментарі автора і побачите.
не треба на мене тиснути, я вже не в тій формі
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляОченьценная
Автор описал в своем опусе 98% женщин Украины, не думаю, что удастся отыскать Ваш перл.
ви помиляєтеся. просто подивіться на результати голосування: майже третина жінок відповідає означеним мною критеріям. Третина! це значно більше ніж я думав
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляБожья коровка
Три? Перебор
а ви скільки разів переживали кохання?
Божья коровка• 24 августа 2022
Ответ дляТаПрямТам
а ви скільки разів переживали кохання?
Ще не переживала по-справжньому
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляВакцениро Вона
Мне всегда было интересно: откуда у отечественных мужиков такой гонор? Откуда вот это вот: желание молодой партнерши, состоявшейся, чтобы красивая и в сексе не бревно. И чтобы быт вела одна-сама на высшем уровне. А что ей взамен? Мы не берем олигархов-миллиардеров. Обычный обладатель недохромосомы, который себе сложить цены не может?
Какие предпосылки для таких требований?
на цю тему мені подобається анекдот, який відповідає на ваше питання. Перед дзеркалом стоїть гарна жінка і роздивляючись себе почувається незадоволеною: скинути би пару кіло, ніс би трохи коротший... Стоїть перед дзеркалом низький, пузатий із залисинами чоловік, дивиться на себе в дзеркало і думає: я, сука, бог!
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляЕлена 878
А что Вы готовы дать такой женщине?
тема не про мене, нічого тут нікому не пропоную. просто поділився враженнями
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляПолБатона
Вы реально это всерьез восприняли? Чувства юмора нет?
Как автору пишут, так он и отвечает.
А в стартовом посте он вообще все верно написал о Советчице. Разделяю его мнение.
Как автору пишут, так он и отвечает.
о, ще одна жінка, що може зрозуміти чоловіка
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляПффф 100%
Мої вітання! Досить цікаво було ознайомитися з Вашими висновками, пишете вельми дотепно. Дозвольте й мені поділитися тим, що я дізналася про Вас під час перебування на совєтчиці :) Ви, як легко здогадатися, - автор теми ’Чоловіче алаверди...’ Ваш справжній нік - Ukrainien (погано замаскувалися на 4-й сторінці теми ’алаверди’). Ймовірно, одружений , маєте принаймні одну донечку, якій часто купуєте одяг і різні забавки. Маєте репутацію зразкового покупця (тато з Вас, напевно, теж хороший). Маю одненьке нескромне, та все ж цілком тактовне, питання: ви вільний, розлучений? Чи не належите Ви, часом, до тієї когорти шукачів споріднених душ на період, поки дружина з дітьми виїхала подалі від небезпеки? )
не одружений, решта правда. ніколи в шлюбі не зраджував. коли у мене виникло бажання зрадити, то я про це розповів дружині, бо вважав, що з поваги до неї вона, до нашого кохання, яке було, з поваги і вдячності за доньку, яку вона мені подарувала, вона мусить це знати, не хотів її ображати брехнею. потім розійшлися. тож мене ніхто не кидав (як тут дехто думав), я сам вибираю свій шлях
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляАлгонавт
Боже, я це дочитала! Але тільки пост автора, ще до коментарів не перейшла 😁 Дайте я Вас обніму, я буквально день-два тому писала, про те, що свято вірю, що в реальному житті порадниці геть інші,ті бояться трохи Бога та людей. А ще відписувалася в темі про дружню переписку з чоловіком, що в тому не бачу ніу поганого, бо сама не переслідую жодних цілей, окрім дружнього спілкування. Я цілком підходжу під Ваші критерії вибору ( та ще й западена заклята) 😁, але можу запропонувати лише дружбу 😉 І ще маю до Вас питання, от дуже мені Ваш стиль написання знайомий, Ви часом не той що sStaSs? 🙃
P.S беру попкорн і йду читати коментарі совєтчіц 🤩
ні, я не Стас
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляПолБатона
Автор стебется, в ответ на комментарии Моветчиц, а они не понимают сарказм.
йой, третя. далі буде?
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляСірничок
шото не поняла что вы сами за брыльянт
женщина должна быть и такая и сякая... а вы?
фото своё уже выложили в теме?
вы гарный,справді гарний?
или прячетесь под анонимом и позволяете себе давать оценки всем женщинам форума?
фото своё уже выложили в теме?
вы гарный,справді гарний?
ви мабуть не читали. я написав в темі: 1. це збірний образ недоліків. 2. при цьому я в темі зазначив, що переконаний, що насправді тут більшість добрих жінок
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляolgabaluta
Может быть, его заинтересует опытная состоявшаяся женщина постарше... Ну дайте помечтать 😊 !
моя ти киця

ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляJannyMoney
Типичный Советчик:
МЧ от 30 до 40
без работы (либо на не очень ответственной) потому как иначе по пол дня с барышнями в декрете на сайте не проведешь
без уменя общаться в мужском сообществе (возможно вырос только с мамой или или есть старшие сестры, которые с ним нянькались)
не очень смелый, скорее теоретик, чем практик
топит за равенство, но на самом деле чувствует свое моральное и интеллектуальное превосходство в отношении типичной Советчицы.
Есть ли у него шансы найти девушку? Наверное. Зависит от того, как долго он уже ищет и понимает ли, почему до сих пор не нашел.
МЧ от 30 до 40
шота в етом єсть
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляВытворунка
Нет, есть и такие мужчины тоже. Я таких встречала несколько. Но они нудные. Даже здесь пост автора похож на аналитический отчет
щодо аналітичних звітів, то це професійна деформація, мабуть
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляПописанная парта
Та ніякий. 3-и колишні жінки чудова ілюстрація автора, як чоловіка))
любити жінок - це погано? ну буває ж так, що минають почуття? так нащо мучити людину поруч? хай буде щаслива з кимось
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляJannyMoney
Зато окружение автора 100% пьет.
Иначе автора не выдержать)
а тут в штангу. попередній ваш допис був ближче до правди
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляJannyMoney
И эта ’милая’ привычка запоминать, а потом припоминать)
Сомневаюсь, что автор в названных им темах был также смел)
а тут не в штангу, а в аут. переоцінив я ваші аналітичні здібності, жаль
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляJannyMoney
Я видела ваше сообщение) Мы практически одновременно написали) Об одном и том же.
Для автора мы уже наверное попали в категорию ядовитых змеюк)
зовсім ні. шкода, що ви не так добре розумієте мене, як мені зразу здалося. мій допис був не про образи мене. ви бачили, щоби я тут розгнівався на негативні коментарі адресовані мені особисто? я ж написав в темі, що мені прикро коли ви жінки принижуєте і ображаєте одна одну. розумієте різницю між тим, що ви написали і тим про, що я вам пишу зараз?
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляЗадолбулька
Є чоловічий форум - маскулист , зайдіть туди почитайте теми про жінок , як вони ставдяться до дружин , їхні думки , що і для чого вони роблять в подружньому житті ... Ви зрозумієте які ’советчіци’ янголи проти чоловіків, куди там жінкам до вас .
це для недочоловіків. я не такий
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляАлгонавт
Я осилила 12 сторінок!!! Чогось я так ржу
І я таки певна, що ми раніше спілкувалися

Дякую за тему, відволікла від тих клятих тривог

я ж для цього і створив тему. я про це написав, але ви ще просто не дійшли до цього місця
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляЗаставляличка
Я не дочитала, але дивує те, що в кожній темі постійно гнів, наскільки жінки агресивні, негативні. На будь яку тему що не спитаєш під анонімом хамство постійне
ага, теж зауважив, тому ж і просив бути трохи людянішими
Алгонавт• 24 августа 2022
Ответ дляТаПрямТам
Так, дякую Вам за це! Мені імпонує Ваш стиль написання і тут і в темі про жіночі анкети
Задолбулька• 24 августа 2022
Ответ дляТаПрямТам
це для недочоловіків. я не такий
Ну то може такі чоловіки як на маскуліст і змушують жінок бути такими ’ не хорошими’ ?
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляЯсноВидящая
А про кого ви писали, чия тема називається портрет порадниць?
це друга назва моєї теми. це фідбек на багато різних тем
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляYuliya 17
Все не прочитала, чесно. Не зрозуміла, чого ви хочете тут. Тут як вчорашній салат)) не думаю, що жінки тут шукають відносин. І картину з тутешніх жінок не можна загальну отримати. Бо дивлячись, яка тема і чи є аноніми. А значить ваша мила обраниця може тут під анонімом таке лити, що не повіриш, як не побачиш. Ото краще читайте книжки. Більша користі буде.
я вже двічі означив мету допису. читайте нижче, якщо цікаво
ТаПрямТам
• 24 августа 2022
Ответ дляMs. Iphone
Я така, без перебільшення. Я не вважаю це чимось особливим, а вважаю, що такою і повинна бути жінка 21 століття. А ще - менше чвар, злості, заздрощів. ПС одружена й щаслива в шлюбі майже 20 років 😉💗 бо я справді така)
супер, радий за вас. знову таки - не сарказм