ТаПрямТам• Изменено 24 августа 2022
Що я зрозумів за місяць на совєтчиці, або усереднений портрет совєтчіци
Буде багато буковок, комі лінь - не читайте, кому не лінь - йдіть робіть каву, чай і вмощуйтеся зручніше. Інтро: я чоловік, вже 9 років на кідстаффі, але тільки місяць як підсів на совєтчіцу. Підсів - це саме те слово. З початку війни не вилазив з новин, а от місяць як мені новини замінила совєтчіца. Випадково зайшов на тему про чоловічі анкети на сз (для мене сз актуальна зараз тема), а далі вже засмоктало. Ну і якщо хтось читав, то це я створював тему-відповідь про жіночі анкети. За цей місяць я начитався різного, і це давало різні емоції: від подиву і шоку до бажання обійняти, розрадити совєтчіц. Але і вималювався збірний образ совєтчіци. Сьогоднішня тема про відверте фото і вчорашня про вгадай вік (там де жінці 39) були останніми краплями, які спричинили бажання це написати. Власне поштовхом стали грубі коментарі в цих темах. Як на мене, то обидві жінки чарівні і мають чудовий вигляд, але совєтчіци їх обох заклювали. Отже GO.
Мій портрет совєтчиці (знаю переклад цього слова, навмисно вживаю цю форму, бо вона краще показує моє ставлення):
1. совєтчіца - зла. вона недовго думаючи ображає, пише недоречні, гнівні коментарі, любить накинути на вентилятор. совєтчіца не порадниця, а заздрісниця і грубіянка.
2. совєтчіца - суперечлива особистість (мяко кажучи). Вона вірить в таро, нумерологію, відящіх, гадалок і у всіх існуючих шарлатанів. Вона вважає збоченнями якщо її син колекціонує перекидні календарі, або якщо її син підліток мастурбує. Називає себе розумною, але готова накласти на себе руки через вдвічі старшого чоловіка, якого знає три місяці і навіть не кохає
3. совєтчіца і сімя - це окрема, велика тема. Совєтчіца мріє знайти чоловіка, щоби відібрати у нього його картку, контролювати не тільки його фінанси, але і вирішувати за нього з ким йому можна спілкуватися (тема про подругу чоловіка), контролювати його особисту переписку (тема про те як жінка читала переписку з лікарем), а ще їй потрібен чоловік щоби потім на совєтчіце скаржитися, який він казьол. Совєтчіца прагне брати і нічого не хоче давати. Вона навіть не хоче прасувати білизну. Совєтчіца говорить: кому треба, хай сам собі попрасує, а мені ще треба встигнути перечитати сто мільйонів тем на совєтчіце і відіслати тарологу гроші з карточки чоловіка. Правда совєтчіца розуміє, що не можна тільки брати, але треба і давати, тому вона вирішила, що її роль буде такою ж як у самиці орангутанга, чи будь-якої іншої самки у світі тварин. Йдеться про те, що совєтчіца переконана, що секс - це її золотий ваучер, що в сексі вона передає чоловіку магічну енергію і у чоловіка пре бізнес (тоді всі чоловіки мали би бути успішними бізнесменами, але це чомусь не так). На цьому внесок совєтчіци закінчується, чоловік має її утримувати, а вона невинна нічого, навіть прасувати білизну. Чому порівнюю совєтчіцу з самицею? Бо вона пропоную чоловікові те саме, що і будь-яка самиця. Але людина це більше ніж тварина, у неї є інтелект, душа і не можна все зводити до пісюнкових тем. Коли ж чоловік хоче з совєтчіцою збудувати щось за межами сексу (вчорашня тема про те, що чоловік запропонував подрузі подивитися фільм, щоби потім його обговорити), то у совєтчіци це викликає подив, і вона спішить порадитися з іншими совєтчицями. Ну і ясно, що совєтчиці радять їй забити і не дивитися цей фільм. Адже на то вони і совєтчиці, що вони хочуть тільки карточку чоловіка і не готові щось давати окрім сексу. Вони не розуміють, що це за ситуація, коли чоловік прагне поділитися з жінкою своїми переживаннями, враженнями, коли хоче впустити жінку у свій духовний світ. Вагіна - наше всьо, поза цим нічого нема. Так сказала совєтчиці гадалка, а гадалка перевірена, надійна, вона он вгадала, що совєтчіца дзвонить через сімейні, любовні проблеми (ну якщо це не проканало, то гадалка йде далі за списком найпоширеніших проблем - здоровя, діти, бізнес - поки не намацає потрібну тему), а це ж так просто не вгадаєш, значить гадалка дуже вумна.
Хух, втомився писати, ну думаю ви зрозуміли, які мої враження від місяця перебування на совєтчіце. П.С. Совєтчіца - це не всі жінки цього форуму. Є ті кого я підтримую, наприклад, ці дві згадані мною жінки, які виставили тут свої фото. Насправді думаю, що таких тут більшість. Тож не треба підозрювати мене у женоненависництві, навпаки, мій допис як раз спровокований бажанням підтримати жінок, яких тут цькують совєтчіци. Совєтчіци, будьте будь ласка добрішими. Виникла думка: а якби існувала чоловіча версія Совєтчіци, то чи справила би вона на мене краще враження? Не певен.
Ну і на останок хочу почути думку совєтчіц (зможете там відвести душу) щодо шансів знайти жінку (я писав про актуальність для мене теми СЗ) з таким набором характеристик: 1. україномовна (не говорить українською зі мною, а говорить так завжди). 2. самодостатня, фінансова незалежна (да знаю, що почнете закидувати про жлобство. наслухався вже у темі про жіночі анкети. я в тій темі пояснював чому це важливо, не буду повторюватися, бо і так багато написав, але це не про гроші взагалі, це як показник особистості). 3. Не вірить в хіромантію, астрологію і всю цю єресь. За минулий рік прочитала хоча би 5 книжок. 4. Цікавиться літературою, мистецтвом, політикою. Тобто може підтримати розмову на соціально-політичні і культурні теми Ну і при цьому гарна, справді гарна. Одним словом вона має бути жіночою версією мене. Шанси є?
Результат:
вже голосів:
235 (68.31%)
вітаю! помреш холостяком
109 (31.69%)
так, я така
Вся такая растыкая• 24 августа 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Він вас чимось образив?
Він це сам написав, я до чого.
БезВзяток• 24 августа 2022
Ответ дляБожий одуванчик
По каким признакам вы определили что он хороший?
Очень интересно....
Может, потому что он гадости не написал, а?
ШобВам_КакНам• 24 августа 2022
Ответ дляolgabaluta
Может быть, его заинтересует опытная состоявшаяся женщина постарше... Ну дайте помечтать 😊 !
Ну, напишите Брину. Как раз холостяк и хорош собой. И штаны ему гладить, точно не надо. И до старческого маразма ему далеко)
БезВзяток• 24 августа 2022
Ответ дляSonchik
Я напишу коротше.
Що я зрозуміла ще років 10 назад: чоловіки,які проводять багато часу в соц мережах,а тим паче на жіночих форумах- барахло.
Все.
То есть мужчины, общающиеся с женщинами, интересующиеся их внутренним миром - барахло?
БезВзяток• 24 августа 2022
Ответ дляДуболом
У мене зустрічне питання: а коли ви встигаєте читати книжки за Совєтчіцею?
Тут або ’5 книжок за рік’, або детальний перелік і хронометраж всіх тем на Порадниці :)
П.С. ви - жінка, жоден чоловік 1). не буде читати оту всю лабуду, яку тут постять жінки та ще й ’конспектувати теми’, 2).не буде чоловік так розмусолювати. Ваш стар пост у чоловіка помістився б максимум у 10 коротеньких речень. 3). Чоловік ніколи тут не шукатиме половину, він швидше на сайти знайомств піде.
Плохо Вы знаете мужчин...
Вся такая растыкая• 24 августа 2022
Ответ дляБезВзяток
Аааа? Ви його текст не осилили?
ПолБатона• 24 августа 2022
Ответ дляШобВам_КакНам
Я не о Авторе. Я разберусь, с чего он стебется. Ответ на мой вопрос будет?
У меня муж есть
Как было бы - не знаю.
Для меня не возраст важен, а качества личные.
У меня есть знакомые пары, в которых и муж старше и жена.
Папа, кстати ухаживал за лежачей мамой, которой было 40 лет. И такое может быть в жизни.
Не только за стариками ухаживают.
Тренеру мужа 85 лет. Похоронил двух жен. Одна была младше на 10 лет, другая на 20. А он ещё в соревнованиях участвует на длинные дистанции.
Жизнь она такая.
Что ещё Вы хотите услышать?
Как было бы - не знаю.
Не только за стариками ухаживают.
Жизнь она такая.
Что ещё Вы хотите услышать?
Татьяна-8275• 24 августа 2022
Вспомнила. У мужиков есть ресурсы, где они проституток обсуждают - вооооот там вся мужская доброта прямо так и прет из текстов, так и прет.
Девочки, сходите почитать. Вот прямо глаза открываются на мужчин. :-)))
БезВзяток• 24 августа 2022
Ответ дляВся такая растыкая
Аааа? Ви його текст не осилили?
Да осилила, терпения хватает. Правду +- он же написал. В том смысле как женский пол себя тут показывает. (А не такой, какой он в реальности). Вне сайта почти каждая ведёт себя по-другому, согласитесь.
Ну и поправки надо делать на его невысокий уровень красноречия.
Сірничок• 24 августа 2022
Ответ дляГолодаю
Вам просто все равно в кого тыкать, в этом ваша беда. Для вас все одинаково красивы.
У вас нет вкуса, соответственно выбора тоже.
Наверняка с пивом у вас так же, вам все равно какое пить с баклахи , бочки, бутылки.
Будете хлебать какое подадут....печаль
мне кажется автор пиво не пьёт
у него ни родни,ни друзей...все разбежались от этого нудного.
JannyMoney• 24 августа 2022
Типичный Советчик:
МЧ от 30 до 40
без работы (либо на не очень ответственной) потому как иначе по пол дня с барышнями в декрете на сайте не проведешь
без уменя общаться в мужском сообществе (возможно вырос только с мамой или или есть старшие сестры, которые с ним нянькались)
не очень смелый, скорее теоретик, чем практик
топит за равенство, но на самом деле чувствует свое моральное и интеллектуальное превосходство в отношении типичной Советчицы.
Есть ли у него шансы найти девушку? Наверное. Зависит от того, как долго он уже ищет и понимает ли, почему до сих пор не нашел.
МЧ от 30 до 40
Вытворунка• 24 августа 2022
Ответ дляWorld Shop
Такое ощущение,что текст писала женщина.
Ну то такое. А по теме,если бы мне пофартило на такого ’жениха’ ,то тікала б ,роняя тапки
Нет, есть и такие мужчины тоже. Я таких встречала несколько. Но они нудные. Даже здесь пост автора похож на аналитический отчет
Пописанная парта• 24 августа 2022
Ответ дляВакцениро Вона
Мне всегда было интересно: откуда у отечественных мужиков такой гонор? Откуда вот это вот: желание молодой партнерши, состоявшейся, чтобы красивая и в сексе не бревно. И чтобы быт вела одна-сама на высшем уровне. А что ей взамен? Мы не берем олигархов-миллиардеров. Обычный обладатель недохромосомы, который себе сложить цены не может?
Какие предпосылки для таких требований?
Та ніякий. 3-и колишні жінки чудова ілюстрація автора, як чоловіка))
Україна_понад_усе• 24 августа 2022
Я підхожу під всі пункти, окрім ’гарна’. Але я заміжня і мені подобаються чоловіки зовсім іншого типу, ніж автор. Мій чоловік спокійний, простий і невибагливий, а обговорювати вдома гостросоціальні теми чи прочитані книги - дивне задоволення. Взагалі навіщо обговорювати прочитане?
No problems• 24 августа 2022
А я згодна з текстом, повністю згодна, тут дуже багато зміюк і мегадивних осіб, і фантазерок хватає, і тих хто в 40 виглядає на 20, і ті що вважають що 5 ть зайвих кіло це вже всьо, і вчителів , що виправляють кожне слово😂
Хоча є і класні, розумні жіночки, за що їм респект, бо заради гарного співрозмовника я іноді тут зависаю )
Сірничок• 24 августа 2022
Ответ дляТаПрямТам
не люблю пиво. і взагалі не по алкоголю
о!я это поняла раньше,чем вы ответили.
какое пиво?вы пьёте кровь жертв,если удаётся кого-то заманить к общению с вами))
JannyMoney• 24 августа 2022
Ответ дляСірничок
мне кажется автор пиво не пьёт
Зато окружение автора 100% пьет.
Иначе автора не выдержать)
Пописанная парта• 24 августа 2022
Ответ дляБезВзяток
На форумах? Да. Барахло.
JannyMoney• 24 августа 2022
Ответ дляВытворунка
И эта ’милая’ привычка запоминать, а потом припоминать)
Сомневаюсь, что автор в названных им темах был также смел)
Сірничок• 24 августа 2022
Ответ дляJannyMoney
Зато окружение автора 100% пьет.
Иначе автора не выдержать)
точно! я в ужасе от одной мысли,что с таким бы пришлось провести не месяцы и годы,а всего лишь один час.
и я бы гладила,аж два раза,как он того желает((
ночной кошмар.
БезВзяток• 24 августа 2022
Ответ дляПописанная парта
На форумах? Да. Барахло.
А где ж им с ними общаться?
Вот с Вами, к примеру, где может поговорить мужчина, ищущий отношений, если Вы, к примеру, свободная?
Пописанная парта• 24 августа 2022
Ответ дляБезВзяток
Красномовство? Я вважаю що рівень автора має геть іншу назву
JannyMoney• 24 августа 2022
Ответ дляСірничок
ночной кошмар.
Я видела ваше сообщение) Мы практически одновременно написали) Об одном и том же.
Для автора мы уже наверное попали в категорию ядовитых змеюк)
Задолбулька• 24 августа 2022
Є чоловічий форум - маскулист , зайдіть туди почитайте теми про жінок , як вони ставдяться до дружин , їхні думки , що і для чого вони роблять в подружньому житті ... Ви зрозумієте які ’советчіци’ янголи проти чоловіків, куди там жінкам до вас .
Фруты_Буты• 24 августа 2022
Я можу вам сказати з вірогідністю 100% ви чоловік в якого невисокий дохід і комплекси з цього приводу, такі чоловіки не приваблюють жінок ні на порадниці, ні в реальному житті. Краще складіть свій психологічний портрет і проаналізуйте його.
БезВзяток• 24 августа 2022
Ответ дляПописанная парта
Есть относительность сути вещей.
Мрак - свет 0%, потемки - свет 5%, сумерки - 10-15% и т.д.
Уродство - это красота 2%, к примеру. То есть невысокая.
То же и с красноречием.
Пописанная парта• 24 августа 2022
Ответ дляБезВзяток
А где ж им с ними общаться?
Ну точно не на мамському форум)))
Не цікаві такі.
БезВзяток• 24 августа 2022
Ответ дляПописанная парта
Ну точно не на мамському форум)))
Не цікаві такі.
Ну тогда где? Я вот кроме работы и магазинов бываю только в общественном транспорте и поликлинике. С большим трудом представляю, как можно в таких местах искать себе партнера.
Насчет Советчицы с Вами согласна: тут изливают яд и набрасывают дерьмо на вентилятор, и вдруг появляется мужчина, желающий познакомиться )
Все гамницы в замешательстве )
Алгонавт• 24 августа 2022
Я осилила 12 сторінок!!! Чогось я так ржу
І я таки певна, що ми раніше спілкувалися

Дякую за тему, відволікла від тих клятих тривог