ПлюшкамиБалуюсь• 25 августа 2022
Посоветуйте книги о истории Украины
Стыдно конечно признаться, но как-то в школе с гуманитарными предметами у меня не сложилось, а историю вообще не любила , понимаю что историю знаю плохо, сейчас мне бы хотелось почитать книги о истории Украины, но не школьные учебники, может посоветуете книги которые стоит почитать
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 августа 2022
Бузкові дівчата
Татуювальник із Аушвіцу
Подорож Цильки
Історія ГУЛАГу Енн Еппломб
Татуювальник із Аушвіцу
Подорож Цильки
Історія ГУЛАГу Енн Еппломб
ПлюшкамиБалуюсь
• 25 августа 2022
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Бузкові дівчата
Татуювальник із Аушвіцу
Подорож Цильки
Історія ГУЛАГу Енн Еппломб
Татуювальник із Аушвіцу
Подорож Цильки
Історія ГУЛАГу Енн Еппломб
Дякую за рекомендацію,Татуювальник була куплена перед війною, вдома залишилася
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 августа 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Майже всі є в електронному вигляді у бота Флібусти
ПлюшкамиБалуюсь
• 25 августа 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Ореста Субтельного.
Спасибо, сложу себе список, в самый раз подарок будет мне на 10 лёт свадьбы
ПлюшкамиБалуюсь
• 25 августа 2022
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я так люблю ввечері, коли вже всі заснуть , в ліжку почитати, і обираю собі подарунок до 10-ти річчя весілля.....Маю на увазі саме паперові книги
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 августа 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Важкі книги...
Історію ГУЛАГу не знайдете.
ПлюшкамиБалуюсь
• 25 августа 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Ось!
Дякую, рецензії читала , що Історія України від діда Свирида дуже цікава і легко читається
Холодная каша• 25 августа 2022
Грушевський Історія України-Русі, хто б що не казав, а краще нашого першого президента ще ніхто не написав)
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 августа 2022
Ответ дляХолодная каша
Ви говорите про перше видання чи про ту, що зараз видають?
Баба Яга• 25 августа 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Як на мене щоб читати Свирида вже потрібно знати історію.
ПлюшкамиБалуюсь
• 25 августа 2022
Ответ дляБаба Яга
Не скажу, що зовсім я її не знаю, можна сказати поверхнево, дякую вам за пораду
ПлюшкамиБалуюсь
• 25 августа 2022
Ответ дляБаба Яга
Ще для себе обрала Сергій Плохій Брама Європи, почитаю, і добірку для сина сформую, і до цього читала книги лише російською мовою, потрібно і словниковий запас поповнювати