ПлюшкамиБалуюсь• 25 августа 2022

Посоветуйте книги о истории Украины

Стыдно конечно признаться, но как-то в школе с гуманитарными предметами у меня не сложилось, а историю вообще не любила , понимаю что историю знаю плохо, сейчас мне бы хотелось почитать книги о истории Украины, но не школьные учебники, может посоветуете книги которые стоит почитать
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 августа 2022
Бузкові дівчата
Татуювальник із Аушвіцу
Подорож Цильки
Історія ГУЛАГу Енн Еппломб

Кашка-маняшка• 25 августа 2022
Ореста Субтельного.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 августа 2022
Список Шиндлера
автор ПлюшкамиБалуюсь • 25 августа 2022
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Бузкові дівчата
Татуювальник із Аушвіцу
Подорож Цильки
Історія ГУЛАГу Енн Еппломб
Дякую за рекомендацію,Татуювальник була куплена перед війною, вдома залишилася
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 августа 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Майже всі є в електронному вигляді у бота Флібусти
автор ПлюшкамиБалуюсь • 25 августа 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Ореста Субтельного.
Спасибо, сложу себе список, в самый раз подарок будет мне на 10 лёт свадьбы
автор ПлюшкамиБалуюсь • 25 августа 2022
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Список Шиндлера
Спасибо
автор ПлюшкамиБалуюсь • 25 августа 2022
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я так люблю ввечері, коли вже всі заснуть , в ліжку почитати, і обираю собі подарунок до 10-ти річчя весілля.....Маю на увазі саме паперові книги
Милашка-оторвашка• 25 августа 2022
Ось!

Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 августа 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Важкі книги...
Історію ГУЛАГу не знайдете.
автор ПлюшкамиБалуюсь • 25 августа 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Ось!
Дякую, рецензії читала , що Історія України від діда Свирида дуже цікава і легко читається
Холодная каша• 25 августа 2022
Грушевський Історія України-Русі, хто б що не казав, а краще нашого першого президента ще ніхто не написав)
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 августа 2022
Ответ дляХолодная каша
Ви говорите про перше видання чи про ту, що зараз видають?
А поговорить?• 25 августа 2022
Століття Якова
автор ПлюшкамиБалуюсь • 25 августа 2022
Ответ дляА поговорить?
Століття Якова
Дякую
Баба Яга• 25 августа 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Як на мене щоб читати Свирида вже потрібно знати історію.
автор ПлюшкамиБалуюсь • 25 августа 2022
Ответ дляБаба Яга
Не скажу, що зовсім я її не знаю, можна сказати поверхнево, дякую вам за пораду
автор ПлюшкамиБалуюсь • 25 августа 2022
Ответ дляБаба Яга
Ще для себе обрала Сергій Плохій Брама Європи, почитаю, і добірку для сина сформую, і до цього читала книги лише російською мовою, потрібно і словниковий запас поповнювати