Флюорография гуся• 26 августа 2022

В кого діти в універах за кордоном?

Які у них плани і бажання?
Розкажіть про свій досвід…
Результат:
вже голосів: 13
12 (92.31%) Лишитися там на постійно?
1 (7.69%) Повернутися в Україну?
Пацаааааааан• 26 августа 2022
Дочка только начинает учиться, 1й курс. Не думаю, что она вернётся. У неё много планов.

ЗдесяЯ• 26 августа 2022
За кордон вступають явно не для того, щоб повертатися в Україну.
Це лише в Україні, маючи дипломи про ВО, ці самі люди створюють теми ’як дожити до зпл на 200 грн втрьох’ чи ’не можу купити гречку, не вистачає’. За кордоном то в принципі неможливо, вистачить і на гречку, і на подорож.
автор Флюорография гуся • 26 августа 2022
Ответ дляЗдесяЯ
За кордон вступають з різною метою
І заробляють теж по різному, як і в Україні
Це не є гарантією успіху
Цікавить конкретний досвід тих, хто зараз у такій ситуації…
миссАрфография• 26 августа 2022
Учится в меде в Чехии, специальность востребована здесь, но самых больших результатов в той сфере, которая интересна достигли американцы. Рассматривает возможность дальше двигаться в штаты.