тянитолкайка• 26 августа 2022

А вам уже сообщили из садика?

Что обязательно должна быть справка с работы родителей? Прекрасно получается, чтоб найти работу мне надо ребёнка в садик отдать, и чтоб отдать ребёнка в садик я уже должна иметь работу. Болезни и период адаптации упускаю.
Даю справку• 26 августа 2022
Ответ дляkarpenko73
Надо будет глав буху сказать, хай печать прям в бланк вобьет и распечатывает так
Ведь принтеры ж есть!
Нафиг та печать мокрая
В вас просто нешарящий бух))))
Полтавська галушка• 26 августа 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
Шукайте вихід, а не нийте, є няні, які можуть водити, перший час, поки ви працюєте, якщо нема бабусі. Є батько у дитини, є куми.
мне вот интересно, а куми и отец все безработные? как они могут в рабочее время сидеть с ребенком автора? про няни интересный совет, когда у человека нет денег
#Пойду_кгадалке• 26 августа 2022
Ответ дляДаю справку
Ок, тобто ви далі стверджуєте, що ЄСВ не прив’язаний до заробітної плати?
І розмір цієї заробітної плати ніяк не впливає на наповнюваність пенсійного фонду?))))

А до чого ж прив’язується, до веселки на небі?)))
Ви прочитайте повідомлення на які відповідаєте.
Ви там вище писали, що ’пенсії платять з податків’?
Вам пояснили, що то не так, пояснили на що має право безробітний на пенсії .
Хочете сперечатися далі? Йдіть до свого бухгалтера на роботі і сперечайтеся далі.
Полтавська галушка• 26 августа 2022
Ответ дляСегодня я не я
Вони ж розуміють, що війна і очне навчання в країні неможливе, значить повинні були спланувати, де буде дитина
как спланировать? войну не начинать или предугадать? ну вот как конкретно можно было спланировать?
Сплюшка• 26 августа 2022
Честно, я удивлена рассуждениями, неработающие мамаши в войну пытаются малолетних детей в садик сплавить. И по фиг сирены, бомбоубежища, пробки по дороге к садику. Как вы их, вдруг что, из садиков забирать собираетесь? И ради чего? Что бы дома спокойно кофе попить и быстрее куда нужно съездить..? Реально странно.
Полтавська галушка• 26 августа 2022
Ответ дляВилами по воде
няня, сусідка, подруга, родичка, чоловік, брат, сват якось зможуть посідіти з дітьми 2 години, поки ви на співбесіду з´їздите, шукайте варіанти, часи такі, що плач нікому ще не допоміг ...
в вашем окружении кто-то кроме вас работает?)
Доставучая• 26 августа 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Так в Європі такій мамі соціала б дали стільки, що їй не довелося б працювати в таких умовах.
Ви правда думаєте їй подобалося ту дитину на 6 ранку возить ще й саму залишать?
Только в Германии
А есть ещё куча стран в Европе..
БЕЗ социала

Польша - 12 часовая панщина!!!
Для наших с в/о
Капец!!
Доставучая• 26 августа 2022
Ответ дляДаю справку
Якась дивна у вас організація процесу.
В ЗДО з таким керівником, я б, напевно, і сама не повела дитину.
У вас лично зава всех за руки держит?
Или на руках?
Даю справку• 26 августа 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Дівчина стверджувала, що вона утримувала пенсіонерів.
Ви своїм постом заперечували.
Все просто)
Даю справку• 26 августа 2022
Ответ дляДоставучая
У вас лично зава всех за руки держит?
Или на руках?
Так, а як ви здогадались?
А директор хлібзаводу, сам булки місить.
Несу пургу• 26 августа 2022
Ответ дляПоказушница
Так я их платила на предыдущей работе, которой лишилась не по своей воле, а из-за войны. И где у нас в законе сказано, что право на образование имеют только дети официально работающих родителей? Покажите мне этот пункт в конституции
у нас военное положение, которое предусматривает ограничение некоторых прав и свобод.
Сейчас ограничено даже право на свободное передвижение.
Во многих регионах Украины садики физически уничтожены.

Если со школами еще более менее, то редко в каких садиках есть укрытие, в дежурных и так все переполнено.

Как вы предлагаете обеспечить право посещать садик для всех желающих? И для официально работающих и неофициально, и для тех, кто в декрете и для тех, кто хочет отдохнуть.
Несу пургу• 26 августа 2022
Ответ дляСплюшка
где вы здесь увидели тех, кто хочет спокойно дома пить кофе?
Здесь рассуждают те, кто вынужден работать, и некуда ребенка деть.
А вы пришли вся белом и забрызгали всех своей ослепительной белизной)))
Даю справку• 26 августа 2022
Ответ дляПолтавська галушка
Ну а як ні? Ви вже повинні спланувати з ким ваші внуки поженяться)))
Полтавська галушка• 26 августа 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
На момент виходу з декрету я виховувала дитину сама. Нікого не цікавило як ти будеш шукати роботу, маючи дитину на руках. І так, спочатку був вихід на роботу і лише потім садок, бо групи набиралися з вересня, а день народження на початку літа. Ще й розповідали, що місць немає) Тут правда, районне управління освіти пообіцяло забезпечити дитину місцем в садку, як одинокій матері. Але знову ж - з вересня.
Вам простіше - вас двоє з чоловіком. Чоловік бере відпустку і сидить з дитиною, ви в цей час працевлаштувуєтеся. Взагалі не бачу проблеми. Або шукаєте няню на час ваших походів. У вас принаймі є одна зпл чоловіка, хто сам з дитиною у них і того немає, але всі працюють.
Не накручуйте себе, влаштуєтесь, якщо дійсно важка фінансова ситуація.
1 на период вп отпуск дается по усмотрению работодателя, многим сейчас отказывают
2 какая няня сейчас? вы в курсе сколько это стоит?
3 одной зп сейчас не хватает даже на еду, а тем более единственный кормилец в семье не может рисковать работой и отпрашиваться, а значит автору на собеседование разве только с ребенком идти
4 и самое интересное, если вы выходили из декрета, то у вас уже было рабочее место, кто в период вашего отсутствия сидел с ребенком?

про плюшки для одиноких мам почему не говорите?)
Я люблю транзисторы• 26 августа 2022
Ответ дляПоказушница
Это беда. Я буду эту справку рисовать. Потому что мой нынешний работодатель ничего такого мне выписывать не будет, я работаю пока неофициально, и так с трудом устроилась, 3 месяца сидела дома без работы, потому что на старой уволили всех и фирму закрыли.
Если справку не принесу, то дочку в саду не ждут. Отлично реализовано право на бесплатное обучение у нас в стране. Слава конституции.
Так а що ви хотіли? Уникати податків - незаконно.
Федорино Горе• 26 августа 2022
Ответ дляБелоснежко
В стране война а так и пытаются детей куда то отправить
А если жрать уже нечего. Какой выход??? Вот что делать людям? Мамам одиноким например??? Не у всех есть бабушки!
Даю справку• 26 августа 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Незаконно придумовувати свої правила зарахування відрахування в дошкільні заклади)
І дискримінація за будь якою ознакою теж є незаконною.
Полтавська галушка• 26 августа 2022
Ответ дляДаю справку
да я так и поняла
Я люблю транзисторы• 26 августа 2022
Ответ дляДаю справку
А хто придумує свої правила? Завідувачі садочків?
Полтавська галушка• 26 августа 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
предложите другой вариант? где найти официальную работу? мой муж уже месяц ищет хоть какую то с зп выше минималки и глухо, половина вакансий оказывается закрыта через 10-15 минут после появления на сайте, по некоторым нереально дозвониться, а где-то оказывается по факту не так как в объявлении, вот за что людям жить?
муха в кедах• 26 августа 2022
Ответ дляВилами по воде
Ні, народжуючи дітей, треба розраховувати на себе та свою родину. Держава вам гарантую шкільну освіту, все.
Поцікавтесь як питання садочків вирішено в європейських країнах, Канаді, США і тд, для вас буде відкриття, що безкоштовних садочків часто взагалі немає, або вони працюють з 9 до 13 без харчування, або місце треба 3 роки чекати, і декретів по 3 роки теж немає, і якось діти ростуть і ніхто їх назад не засовує ...
А вы дізнайтесь як вони працюють там, жінка у 14 вже вільна від роботи. Такі розумні
Я люблю транзисторы• 26 августа 2022
Ответ дляПолтавська галушка
Тоді не скаржтеся, що вам не надають місце в садочку, адже ви уникаєте сплати податків.
Не за Будка• 26 августа 2022
Ответ дляВилами по воде
Ніхто і не плаче, а гребе. Знаєте є ситуації, коли вище перелічених осіб не має. А жити потрібно за щось. Тому не гребіть всіх під одну хвилю.
В кожного своя ситуація. Вважаю що садки мають бути відкриті для всіх, хто боїться то не веде, в кого вибору не має той веде. Я от шукаю роботу офлайн з можливістю онлайну на час хвороб дітей, на співбесіди іти мені це цілий квест. Дай Боже щоб ви опинились в такій ситуауії як я і відчули як це, гребти одній проти течії. Коли затикаєш дітей мобільним, бо мамі треба пройти співбесіду, сходити до лікаря, вирішити банківські питтання і так далі. От чесно бажаю вам цього, можливо і пальто біле знімете. Повторюсь в кожного різні ситуації !
Даю справку• 26 августа 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Не думаю, як мінімум відділ освіти, як максимум керівництво області.
Полтавська галушка• 26 августа 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
каким образом я их уныкаю? к слову, я муж числимся на предприятиях критической инфрасруктуры в понимании нашего государства, вот только мне деньги на карту зашли в марте последний раз, а мужу в июле, а теперь сказали ждать, за что нам жить? потому и ищут все любую работу, так как жить за что-то надо

мне лично садик не надо, я и старшего ребенка не отдавала в сад и младшего не хотела, но речь не обо мне конкретно, а о людях которые не могут отдать в сад из-за неофициальной работы, а другую найти малореально, получается замкнутый круг и за что жить?
Боевая• 26 августа 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Я закликаю людину подумати що їй важливіше: безпека дитини чи зайвий шматок ковбаси.
А ще звикати, що садочки дійсно будуть соціальними, тобто для тих, хто в потребі. По суті зараз так і зробили.
А якщо не зайвий шматок ковбаси а єдиний кусок хліба? Висутьте вже носа з інтернету, в реальному житті не всі мільонери, як тут
Ваша прЭлесть• 26 августа 2022
Ответ дляБелоснежко
А вы без работы сколько планируете сидеть?
Вилами по воде• 26 августа 2022
Ответ дляПолтавська галушка
і як ця жінка до 3-х років дитини дожила, навіть на 30 хвилин не розлучаючись з дитиною жодного разу на цей час?
А тут саме для того, щоб вона на співбесіду сходила, немає жодного знайомого чи родича з яким можна на кілька годин дитину залишити
Боевая• 26 августа 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
Ну що ви, тут же всі дружини айтішників і заробляють шалені гроші на удальонці. Людей, яким для вижити треба працювати, в їх світі не існує
Планшетница• 26 августа 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
Не розумію, в чому проблема влаштуватися на роботу, в перший же день взяти довідку і віддіти дитину в садочок. Бабушки немає і якось виростили, викручувалися з чоловіком, а не шукали винних. Моя дитина з 6 ранку під садочком сама сиділа і чекали доки відчинять хвіртку, бо мені треба було на роботу їхати, нічого, сидів і чекав.
Бідна дитина