Гигиенишвили• 26 августа 2022
Треба вивезти двох котів з Італії, порадьте як
На початку березня виїхали до Італії, там свекров живе. У нас три котика. Коли повертались, то двох прийшлось залишити у свекрові бо у автобус не можна було брати 3 тварини. Зараз була така ситуація, що киця зникла на 2 дні. Потім повернулась, слава небесам! Ми з дітьми дуже їх всих любимо, і навіть не можу уявити, як переживемо, якщо вона знов піде і не повернеться. Терміново вирішили забирати, але у мене 90 днів перебування у Європі скінчились. Я не зможу поїхати, чоловіка не випустять. Що робити, порадьте якісь варіанти, будь ласка.
Гигиенишвили
• 26 августа 2022
Ответ дляБанан-барабан
Я купила котика маленького 4міс.Побув в мене 2 роки.І я продала
Чому?
спальное место• 26 августа 2022
Ответ дляБанан-барабан
Набрид?
західний_діалект• 26 августа 2022
Ответ дляБанан-барабан
Такое
спальное место• 26 августа 2022
Ответ дляБанан-барабан
Жалко було ,але шерсь надоїло.
А шо за котик у вас був?
Шальная коклетка• 26 августа 2022
Попросіть свекруху, хай привезе вам котиків хоч до кордону,віддасть і поїде назад
Гигиенишвили
• 26 августа 2022
Ответ дляБанан-барабан
Жалко було ,але шерсь надоїло.
вони у нас члени сім´ї, тому не набридають, навпаки дуже сумуємо, одному майже 9років, двом по 4 роки
Гигиенишвили
• 26 августа 2022
Ответ дляШальная коклетка
Вона не зможе, хворіє
Трактор Вика• 26 августа 2022
Ответ дляБанан-барабан
К чему это? Как это поможет автору?
Шальная коклетка• 26 августа 2022
Ответ дляГигиенишвили
Вона не зможе, хворіє
Тоді просіть якихось знайомих за гроші,хай привезуть.
Гигиенишвили
• 26 августа 2022
Ответ дляШальная коклетка
Спитали у кого могли, ніхто не може
Козяка-маляка• 26 августа 2022
Ехать домой придётся скорей всего поездами, котов в переноску, иметь все необходимые документы. В автобус тоже наверное с 2 котами не пустят. Или ищите перевозчика , который разрешит ехать с двумя животными возможно за доплату.
Шальная коклетка• 26 августа 2022
Ответ дляГигиенишвили
Спитали у кого могли, ніхто не може
Тоді чекайте 3 місяці і заберете самі
спальное место• 26 августа 2022
Ответ дляБанан-барабан
фото
Яка бусінка.
Сподіваюсь, у нього зараз хороші хазяїни.
Гигиенишвили
• 26 августа 2022
Ответ дляТрактор Вика
У вас все документы на животных в порядке?
Так, все є, чиповані, привиті, на антитіла аналіз є,паспорти в Європі робили
Гигиенишвили
• 26 августа 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Ми в Україні, коти в Італії:)
Гигиенишвили
• 26 августа 2022
Ответ дляШальная коклетка
Тоді чекайте 3 місяці і заберете самі
Переживаю, щоб з ними там нічого не трапилось...
Трактор Вика• 26 августа 2022
Автор, ищите волонтеров в Украине и спрашивайте у них, а вдруг у них есть выход на итальянских волонтеров, ведь нашим животным много помогали иностранные организации. Просто спрашивайте совета.
Выйдите на группы в телеграмм, в Вайбере наших в вашем городе, вдруг кто то едет скоро домой? Предлагайте деньги, а что делать!??
спальное место• 26 августа 2022
Ответ дляГигиенишвили
Ми в Україні, коти в Італії:)
Є кур´єри, які займаються перевозкою тварин.
Гигиенишвили
• 26 августа 2022
Ответ дляспальное место
Це небезпечно? Вони не закриють їх в багажному відділенні ? Будуть поїти і кормити? Дуже за це хвилююсь
Трактор Вика• 26 августа 2022
Ответ дляГигиенишвили
Те, кто этим занимается, большинство любят животных.
Гигиенишвили
• 26 августа 2022
Ответ дляТрактор Вика
Так,вже роблю це, але поки що немає результату
Гигиенишвили
• 26 августа 2022
Ответ дляТрактор Вика
Якби знати перевірених...
Безберлоги.ру• 26 августа 2022
Ответ дляБанан-барабан
Реально, животных нужно продавать тем, кто прошел психиатрическую экспертизу. Купила, поиграла, надоел, продала. Как немодный аксессуар...
Безберлоги.ру• 26 августа 2022
Ответ дляТрактор Вика
К чему это? Как это поможет автору?
Она пытается донести Автору, что котов надо слить
Безберлоги.ру• 26 августа 2022
Ответ дляГигиенишвили
Спитали у кого могли, ніхто не може
Перевозчики за деньги доставят.