Ло Шарик• 27 августа 2022
Все каши при похудении важны, главное научиться их считать. Летом ем много фруктов, потому каши идут в ход уже с осени
Тут надолго• 27 августа 2022
Якщо зварити на воді, їсти без солі і масла то не поправитесь, бо багато не з´їсте .
А якщо засмажити бочком з цибулею, то навіть гречка буде калорійною.
Люблю кетчуп• 27 августа 2022
Ответ дляКокошинЭль
Все каши кроме гречки калорийные
Якщо брати лише калорійність, то всі однакові.
Бутербродница• 27 августа 2022
Ответ дляКокошинЭль
Все каши кроме гречки калорийные
В 100 гр вареной гречки 160 ккал. Это не калорийная?
Живчик-счастливчик• 27 августа 2022
Автор, каши при похудении можно. Все диетологи их включают в рацион. Я когда худела, поливала их немного оливковым или льняным маслом.
Главное, вписываться в каллораж суточный. Худеть будете при дефиците калорий.
Усатая полосатая• 27 августа 2022
Ответ дляГлаголица
Это свинячая каша,она невкусная,лучше кускусика поесть
если не умеете готовить,то нечего обзывать еду
Бабка в тапках• 27 августа 2022
Все каши калорийные) вопрос в том сколько Вы их съедите.
Я пробовала полностью исключить каши, но к вечеру я была злая)) то есть лично мне каша важна в рационе, но ем только в обед, и максимум 2-3 столовые ложки
Бабка в тапках• 27 августа 2022
Ответ дляУсатая полосатая
вкусная каша)) особенно если с подливкой от гуляша, ну и с гуляшом разумеется))
Глаголица• 27 августа 2022
Ответ дляБабка в тапках
Гуляш для похудения?
Головная• 27 августа 2022
Ответ дляГлаголица
Ну ви даєте! Почитайте про ячку! Це суперфуд насправді, а не свиняча каша! Це одна з найкорисніших каш. Її дієтологи радять їсти не менше, ніж тричі на тиждень і це при дієті номер8 - тобто, дієта при ожирінні! Там просто склад всього корисного. А кускус якраз при цій дієті забороняється)
Головная• 27 августа 2022
Ответ дляРожайтретьего
Ячнєва це Артек? Багато клетчатки. Супер!
Це не артек. Ячка - це дроблений нешліфований ячмінь, а артек - це пшенична каша, як і кускус, булгур, арнаутка
Головная• 27 августа 2022
В нас, наприклад, дієта 8 зараз. З круп дозволена лише гречка, перловка і ячка. Причому, ячка набагато корисніше перловки, хоча обидві виготовляються з ячменю.
Головная• 27 августа 2022
Ответ дляГлаголица
Гуляш для похудения?
Так, а чому ні. Тільки не в прямому сенсі гуляш (жирний, зі свинини). Я тушу в мультиварці телятину, наприклад, з цибулькою і морквою крупними кільцями з водою, тоді можна пару ложок сметани 10% туди. І на таку кашу це супер буде. І не сухо, і смачно, і корисно, і це прописано в дієті при ожирінні, так шо все вірно.
Бабка в тапках• 27 августа 2022
Ответ дляГлаголица
Гуляш для похудения?
Не для похудения, конкретно про кашу писала. Но даже если и при похудении то что плохого? Мясо да лук тушёные
Бабка в тапках• 27 августа 2022
Ответ дляГоловная
Я тоже из телятины нежирной делаю гуляш. Не поняла почему там комментатор удивился гуляшу при похудении.
Рожайтретьего• 27 августа 2022
Ответ дляГоловная
Теж ніби клєтчатка, нє?
Головная• 27 августа 2022
Ответ дляРожайтретьего
Теж ніби клєтчатка, нє?
Не розумію вас. Тобто, все, що містить клітчатку - це артек?)) Так в яблуці теж вона є). Але на вигляд дійсно отакі всі дрібні каші схожі, але це різні злаки навіть
Головная• 27 августа 2022
Ответ дляБабка в тапках
Так це спасіння при дієті, бо варене м´ясо не лізе) А так і смачно, і ніжно. І в кашу масла не можна додати, а з підливкою смачнюча вийде
Рожайтретьего• 27 августа 2022
Ответ дляГоловная
Ну цей ясмінь же має оболонку, я навпаки вас питаю, чи він є дієтичний, бо я не знаю такої крупи

Головная• 27 августа 2022
Ответ дляРожайтретьего

Він дуже дієтичний. Ну самі подумайте, якщо при ожирінні його можна) Він дуже корисний. Перловка очищена і шліфована, тому трохи поступається користю ячці, але теж її можна. І гречку можна.