Бесбардак• 27 августа 2022

Росскажіть щось про Канаду

Дівчата привіт
Чи хтось знайомий з цією країною?
Онтаріо провінція.
Що можете взагалі сказати, чи є майбутнє з дітьми там, просто ваші особисті пізнання чи думки 🌷
ТаПрямТам• 27 августа 2022
Це не від провінції залежить, а від вас
Ольчик1998• 27 августа 2022
Смотрю двух девченок, они уехали в Канаду. Тоже хотела бы, но не судьба
автор Бесбардак • 27 августа 2022
Ответ дляТаПрямТам
Це не від провінції залежить, а від вас
Це зрозуміло, я взагалі не знайома з цією країною, можливо хтось щось цікаве розкаже
Играю у края• 27 августа 2022
Дорого, холодно, гарно, безпечно. Зараз оплата квартири в Ванкувері на рік вперед. Конкуренція в плані роботи жахлива. Летіти далеко і дорого, тобто якщо там жити, то до родичів рідко можна потрапити. Як і їм до Вас. Я обрала Європу поки
Незламна• 27 августа 2022
Ответ дляБесбардак
А как Вы готовы ехать в далекую и незнакомую страну? Есть группа в ТГ, есть форумы, есть блогеры в Инсте, которые там живут и делятся информацией. Это нужно потратить несколько часов своего времени, прочитать, посмотреть, проанализировать и подумать.
А не создать так тему в расчете на то, что дивчатка за несколько комментариев расскажут за жизнь в большой стране.
Инста_Богиня• 27 августа 2022
У мене дві подруги там. Одна боєць, вже і роботу знайшла, мову вчить, задоволена.
Інша поїхала із знанням мови, тільки і ниє, як все погано і важко, хоча там в неї велика діаспора і добра підтримка, на відміну від першої, в якої всі українці поблизу, то біженці, як вона.
Попипиповна• 27 августа 2022
Можна, більш на захід
Торонто - окрема тема
Мінумум на старт 100тис, економно має хватити
Англійська
Реальна спеціальність, кваліфікація! інакше хіба посуд мити...

Сподівання що там рай і ходять єдинороги - ну то таке,,,, пахати прийдеться як неграм
автор Бесбардак • 27 августа 2022
Ответ дляНезламна
Советчицы как один из способов получить информацию, или законами форума запрещено спрашивать подобное?
Тема просто поговорить, что вас так задело?
Или вы из тех,кто знаю но не скажу?
автор Бесбардак • 27 августа 2022
Ответ дляПопипиповна
Можна, більш на захід
Торонто - окрема тема
Англійська

100 тисяч $?)
Зараз дуже багато біженців туди поїхало.
Про єдинорогів де я писала?
Чи про виплати чи дома сидіти?
Так, Торонто чи Оттава, тому що саме туди подали на дозвіл.
Я питала не про це.
Про школи, про можливості роботи,про менталітет, одяг їжу тощо
Удачная• 27 августа 2022
Ответ дляБесбардак
100 тисяч $?)
Про єдинорогів де я писала?
Чи про виплати чи дома сидіти?
Я питала не про це.
а до того як подавали не цікавилися?
автор Бесбардак • 27 августа 2022
Ответ дляУдачная
а до того як подавали не цікавилися?
Сьогодні подали.
Ні ,не цікавилися
Незламна• 27 августа 2022
Ответ дляБесбардак
Или вы из тех,кто знаю но не скажу?
Ну, я могу сказать, как мои друзья 3 года назад под Торонто купили дом за 1.2 млн и оплачивают университет старшей дочери.
А вот рассказывать, сколько они пережили за 16 лет в Канаде, как работали и с чем сталкивались - форума не хватит.
Незламна• 27 августа 2022
Ответ дляУдачная
а до того як подавали не цікавилися?
Бывают и такие люди...
Незламна• 27 августа 2022
Ответ дляБесбардак
Сьогодні подали.
Ні ,не цікавилися
Автор, Вы хоть язык знаете?
FuntikS• 27 августа 2022
Ответ дляПопипиповна
Можна, більш на захід
Торонто - окрема тема
Англійська

Австралия лучше, как думаете?
автор Бесбардак • 27 августа 2022
Ответ дляНезламна
Автор, Вы хоть язык знаете?
Да, английский знаю.
Незламна• 27 августа 2022
Ответ дляБесбардак
100 тисяч $?)
Про єдинорогів де я писала?
Чи про виплати чи дома сидіти?
Я питала не про це.
Так почитайте ТГ канал, как там беженцам.
Незламна• 27 августа 2022
Ответ дляБесбардак
Да, английский знаю.
На нормальном уровне?
автор Бесбардак • 27 августа 2022
Ответ дляНезламна
На нормальном уровне?
Достаточно что бы понимать,объяснять ,работать
Попипиповна• 27 августа 2022
Ответ дляБесбардак
100 тисяч $?)
Про єдинорогів де я писала?
Чи про виплати чи дома сидіти?
Я питала не про це.
Менталітет геть інший
Орієнт 20тис спускається в 1й де місяць
Допомога, так є дають, щ житлом 50/50 як кому повезе
99% шо поїхали, уявлення не мали про реальність

Їхати , буквально як біженці - так, можна, є зараз програми

Минулого року була в Едмонтоні , по роботі, 1,5 місяці - вражень жодних, все якось сіро... А ось 25тис як вітром здуло!!! Отель скромний, харчування теж, авто в аренду, кілька одежин та й усе,,, всі ціни там без вату, то ж при оплаті мати на увазі
Це дико дорога країна!!!!

Знайомі поїхали там 12рокіа назад, з капіталом!!! Порядком 10млн
Житло, скромна хата купили одразу, ьо в 3р дешевше ніж іпотека, до року часу ще вживались
Купили цукерню-пекарню, пашуть всією сімєю щоденно... не дуде і їм солодко, але при таких вводних, в їх дітей таки є майбутнє! Мололша в універі, старший працює окремо..
Якось так,,, я б ні за шо туди не їхала
Попипиповна• 27 августа 2022
Ответ дляFuntikS
Австралия лучше, как думаете?
Без поняття, ні разу там не була
Но життя там однозначно дешевше, в рази
автор Бесбардак • 27 августа 2022
Ответ дляПопипиповна
Менталітет геть інший
Орієнт 20тис спускається в 1й де місяць

Це дико дорога країна!!!!

Якось так,,, я б ні за шо туди не їхала
ХвостПистолетом• 27 августа 2022
Смотрела блогершу. Эдмонтон - много наркоманов, в метро лучше не спускаться, а то могут камешком по голове стукнуть и сумку отобрать. По улицам пустынно, депресняки у неё постоянно. Продукты дорогие, интернет очень слабый и очень дорогой. Дороги, она говорила, что как у нас до Зеленского. В некоторых районах просто щебень насыпан. Чтобы купить машину новую, нужно год ждать. Все ездят на б/у.
Gala_la_la• 27 августа 2022
Ответ дляБесбардак
100 тисяч $?)
Про єдинорогів де я писала?
Чи про виплати чи дома сидіти?
Я питала не про це.
На який дозвіл? Якщо ви по cuaet то без різниці куди, у вас немає прив´язки до міста. Онтаріо дорого і дуже погана програма для подальшого отримання резиденства. Вибирайте Альберту чи Атлантичні провінції, там легше через три роки легалізуватись, як дозвіл на роботу закінчиться.
Оттава ,,мертве,, місто в тгму плані, що там працюють або ті зто в урядових інстанціях, або ті зто обслуговує урядові інстанції, звісно що вас не візьмуть на урядову службу без громадянства.
Gala_la_la• 27 августа 2022
Ответ дляFuntikS
Австралия лучше, как думаете?
А що, є програми по Австралії зараз? Воно і до війни проблема з турвізами, щоб отримати, а зараз для українців нічого немає, такого щоб приїхати на кілька років легально з дозволом на роботу. Чи щось змінилось? Я б поїхала в Астралію
автор Бесбардак • 27 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
Canada-Ukraine authorization for emergency travel CUAET

Можемо в подальшому обирати?
Бо питали за регіон в нас.
Що можете порадити стосовно напрямку?
Gala_la_la• 27 августа 2022
Ответ дляБесбардак

Можемо в подальшому обирати?
Бо питали за регіон в нас.
Що можете порадити стосовно напрямку?
Де вас питали? Я робила CUAET. Немає там таких питань. Куди прилітаєте, перший аеропорт вльоту, там і отримаєте прямо в аеропорту дозвіл на роботу і летіть далі хоч в Нанавут за полярне коло. Вам треба обрати провінцію, де в подальшому ви можете отримати номінацію по професії. Ну це якщо ви хочете лишитись через три роки. А так вибирайте співвідношення гроші/робота/клімат. Я не можу вам порадити, бо не знаю ваших професій, рівня мови, скільки грошей і ваших забаганок стосовно клімату і т.д.
автор Бесбардак • 27 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
При заповненні документів
Можливо я не так зрозуміла, дякую що допомогли!
Англійська є, туристичний менеджер.
Бажано щось тепле
Що б можливо було спокійно жити та дітям до школи
Gala_la_la• 27 августа 2022
Ответ дляБесбардак
При заповненні документів
Англійська є, туристичний менеджер.
Бажано щось тепле
Вибачте, це не форма для заповнення по cuat (чи вона дуже змінилась ща 2 місяці) ви самі чи через посередника заповнювали?
автор Бесбардак • 27 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
Ви мене лякаєте 😥
https://portal-portail.apps.cic.gc.ca