Жертва интернета• 27 августа 2022

Е біля мене переселенці...

...яки зараз знаходяться в важкій ситуації, що не можуть купити їжі власному котику? Київ, район Дарницька площа/ДВРЗ
Тільки будь ласка, дійсно, кому потрібно.
darya89• 27 августа 2022
В мене кума з Дврз, ходить по району і підгодовує усіх котиків.
Тетя из министерства• 27 августа 2022
Наверное, вы хороший человек, добрый
автор Жертва интернета • 27 августа 2022
Ответ дляdarya89
На вулиці я теж підгодовую. Моя воля віддати людині, яка опинилася в такій ситуації.
darya89• 27 августа 2022
Ответ дляЖертва интернета
Тоді не підскажу.
Ответ дляТетя из министерства
Наверное, вы хороший человек, добрый
Дякую. Хочу, щоб людина хоч трішки посміхнулась.
Рву и мечу• 27 августа 2022
Ответ дляЖертва интернета
Ми посміхнулись
Ответ дляРву и мечу
Ми посміхнулись
Радію, що хтось відповість. Важко зараз усім, бо війна. Але, добру справу може зробити кожен, на скільки це можливо. Навіть обійняти, підтримати. Бо ми - українці, ми чуйні, незламні й ми переможемо.
Леся Українка• 27 августа 2022
я на Троєщині, є до блуду кормів для собак і папуг
Ответ дляЛеся Українка
Моя зіронька
Рву и мечу• 27 августа 2022
Ответ дляЖертва интернета
Так, навіть гарні теми і слова тут, здатні нас зробити добрішими і об‘єднати. І це важливо!
Настя Снежок Воля• 27 августа 2022
Дуже гарна ініціатива і +++ в карму
наКоблучках• 27 августа 2022
Я не переселенка, але ситуація така, що собі немає що поїсти(
автор opium_black • 27 августа 2022
Ответ длянаКоблучках
Вірю й відкриваюсь. Мене звати Марина. Віддамо 10 баночок Гурме з куркою вашому котику.
наКоблучках• 27 августа 2022
Ответ дляopium_black
Дякую, та в мене не котик.
автор opium_black • 27 августа 2022
Ответ длянаКоблучках
Дякую, та в мене не котик.
Поки планувала таку допомогу. Т.я. це те, чим я можу поділитися. У вас діти? В мене є речи з моєї доньки. Але, це ближче до 10 вересня, коли буде до них доступ
ЖенаАйтишнеГа• 27 августа 2022
Ответ дляdarya89
и мой сын без корма не выходит.
автор opium_black • 27 августа 2022
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
и мой сын без корма не выходит.
Чуйна дитина, це ваша любов й заслуга
Виктория_1807• 27 августа 2022
Ответ длянаКоблучках
Напишіть мені в особисті.
Можу допомогти крупою, борошном, олією. Вишлю за свій рахунок Укрпоштою.
Тільки не соромтесь, зараз скрутні часи. Я від щирого серця.
ЖенаАйтишнеГа• 27 августа 2022
Ответ дляopium_black
Чуйна дитина, це ваша любов й заслуга
дякую.ви теж дуже позитивна і добра.
Ответ длянаКоблучках
Дякую, та в мене не котик.
можу вам цукру дати
likarka• 27 августа 2022
Ответ длянаКоблучках
Якщо ви в Києві, поділюсь своїм варенням
наКоблучках• 27 августа 2022
Ответ дляopium_black
Я ні в якому разі не з претензією, дякую, що хочете допомогти. Я до війни постійно годувала безпритульних, зараз стараюся, якщо щось є також ділитися.
автор opium_black • 27 августа 2022
Ответ длянаКоблучках
Дякую, та в мене не котик.
Напишіть мені теж в особисті теж, якщо моя пропозиція цікава.
meadchen• 27 августа 2022
Ответ длянаКоблучках
Напишіть мені в особисті, будь ласка)
Ответ длянаКоблучках
Дякую, та в мене не котик.
Напишете мені, я щось запропоную по їжі. Не соромтеся. Все гаразд. Ми разом.
автор opium_black • 27 августа 2022
Вибачте, забуваю вимкнути аноніма
Ксюндричка• 27 августа 2022
Я переселенка с котиком), кормить есть чем, автор, спасибо за вашу добрую душу, здоровья вам и вашим близким. И всем Киевлянам спасибо, волонтеры очень хорошо помогают.
автор opium_black • 27 августа 2022
Ответ дляКсюндричка
Бажаю вам спокійного й щасливого життя.
Дякую, що забрали котика.