Я такое• 28 августа 2022
Альтернатива 1с в Украине
Всем доброе 🌄
В связи с тем, что постепенно отключают обновления 1с, приходится искать альтернативу. Какую посоветуете?
Карамбулкул• 28 августа 2022
Ответ дляЕдиная страна!
Уже давно baf, правда чем он отличается от 1с не поняла
Ми перейшли спочатку року з 1с в Baf, а нещодавно програміст заїкнувся, що знову прийдеться переходити, бо це та ж сама 1с...
Я такое
• 28 августа 2022
Ответ дляКарамбулкул
і куди пропонує? бухгалтери його не побили?
Копуша• 28 августа 2022
Ответ дляКарамбулкул
Так і є, воно те саме всередині
ЛолитаНеРазлита• 28 августа 2022
Ответ дляКарамбулкул
Тобто на етапі переходу ніхто не зрозумів, що це лише абгрейд при зміні власників
Копуша• 28 августа 2022
Смотря что у вас реализовано.
Зарплату в ИС-ПРО можно, все гос контролирующие органы используют ее.
Копуша• 28 августа 2022
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Та всі все знали, але хотілось грошей заробити за впровадження))
ЛолитаНеРазлита• 28 августа 2022
Ответ дляКопуша
Нас перевели офіціали за якусь копійчану суму - щось близько 300-400 грн.. Хоча, якщо ’з миру по нитці ....’ Ви праві
Копуша• 28 августа 2022
Ответ дляЛолитаНеРазлита
А які ще витрати у вас на BAF зараз? Щомісяця обо щороку щось платите?
Сама система BAF безкоштовна?))
Можливо їм було легше вас перевести на BAF ніж підтримувати стару версію 1с. Щоб у всіх кліентів була однакова версія.
Сама система BAF безкоштовна?))
ЛолитаНеРазлита• 28 августа 2022
Ответ дляКопуша
Сама система BAF безкоштовна?))
Річна офіційна ліцензія.
Так як офіційно 1С заборонений в Україні, то всіх офіційних користувачів переводили на Baf за символічну плату. Якщо не прив´язані до оновлень то сенсу переходити зовсім не має, варто продовжувати працювати як є, а періодично залучати спеціаліста по 1с