Зам Ам• 31 августа 2022

Переїхала в США, вийшовши заміж і повністю втратила свою впевненість

Півроку тому я вийшла заміж за громадянина США. 3 місяці тому остаточно переїхала до Сполучених Штатів і прибувши сюди я зрозуміла, що повністю втратила свою впевненість. Я непогано розмовляю англійською, але на початку мені було дуже важко, мені було навіть важко вести звичайну розмову в магазині. Навіть не можу посперечатися в магазині, яким би це не здавалося смішним. Сьогодні жінка 50 років в магазині одягу назвала мого чоловіка нетерплячим і порадила лишатися вдома. В Україні я би перевела все в жарт чи знайшла би що їй відповісти, а тут в подібних ситуаціях в мене просто ступору. Мій чоловік відреагував швидко і вступив з нею в суперечку, я суперечок не люблю і мені взагалі захотілося втекти. Це ще й призвело до сварки з чоловіком, мовляв я боягузка, не можу постояти за чоловіка, коли на нього нападає жінка, він очікував від мене іншого і тд. Я не можу пояснити, звідки в мене цей страх говорити в голос, мені наче знову 15.
Не служанка• 31 августа 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Вот прямо по живому резали?
Никто без наркоза резать не будет
Вони мені знеболили низ живота. Але наркоз не вводили. Я бодро почувалася. Це правда.

ОхиИВздохи• 31 августа 2022
Ответ дляСоветчица Года
Я теж переїхала в США, тільки пів року тому. І я просто стала всього боятися. Здати на права - боюсь, боюсь щось сказати в магазині, хоча англ на високому рівні а мені стидно за акцент і взагалі… боюсь виходити на роботу. Жесть. Чоловіка обожнюю, життя в США теж подобається, а ось ця невпевненість добиває… 😢😰
Непонятно
Я пошла на работу без английского , там начала говорить
У Вас хороший язык и Вы стесняйтесь

Говорите с индусами, азиатами и т д
Вы не будет понимать их , и это поднимет Вашу самооценку
ОхиИВздохи• 31 августа 2022
Ответ дляНе служанка
Это называется местный наркоз
Многие операции делают под местным наркозом
Советчица Года• 31 августа 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Непонятно
У Вас хороший язык и Вы стесняйтесь

Говорите с индусами, азиатами и т д
А яка у вас робота? Я реально комплексую, що маю акцент. І взагалі половину слів не так вимовляю. Вчила то я британський англійський. Але я знаю, що це все в моїй голові. Плюс чоловік у мене поляк, і ми розмовляємо з ним на мішаній польско- російсько - українській мові. Теж це не сприяє розвитку мови.
Не служанка• 31 августа 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Это называется местный наркоз
Можливо так. Мене спочатку поклали на бік, ввели в спину якійсь катетор. Свої руки та ноги я відчувала, як скальпелем різали та зашивали - не відчувала. Не спала, розмовляла з лікарями, бодро почувалася. Коли кишківник почали тормошити - мене знудило... Вибачте, що я не по темі влізла(((
ОхиИВздохи• 31 августа 2022
Ответ дляСоветчица Года
Работала , как многие из нас)
Ресторан , дом престарелых
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 31 августа 2022
Та шваброю її треба було. Що ж ви за жінка, що свого мужчинчика-мізинчика не могли захистити?)
ОхиИВздохи• 31 августа 2022
Ответ дляНе служанка
Это очень по теме!
Дети всегда по теме
Советчица Года• 31 августа 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Работала , как многие из нас)
Ресторан , дом престарелых
Чоловік пропонує мені йти в школу, або ком юні і коледж працювати, я думала ще щось з і міграційними справами пов’язане, а там потрібен високий рівень мови. Хоча, справа не лише у мові в моєму випадку.

ОхиИВздохи• 31 августа 2022
Ответ дляСоветчица Года
Если Вас не будут понимать , переспросят
Если Вы не будете понимать, переспрашивайте
Это все нормально
Не служанка• 31 августа 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Это очень по теме!
Дети всегда по теме
Дякую! Синочку в наступному місяці 12 рочків виповниться. А я все до дрібниць пам´ятаю, ніби то вчора було)))
Морковна• 31 августа 2022
Ответ дляНе служанка
Я своего синочка народила без болю. Зустріч була радісною та дуже довгоочікуваною. 15 років я його чекала. За ці роки стільки болю пережила. Що народження було в радість. Мені робили КС (по показникам) без наркозу. Тому я все чула і бачила))) Постійно посміхалася та шуткувала)))
Ваше желание поделиться с как можно бОльшим числом людей историей рождения своего сына понятно, но смысл поста не в боли роженицы, а что , в принципе, все люди из одного ’теста’.
ОхиИВздохи• 31 августа 2022
Ответ дляНе служанка
Пусть Ваш сынок растёт умным и здоровым!
Не служанка• 31 августа 2022
Ответ дляМорковна
Так, я згодна!!!
Не служанка• 31 августа 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Сердечно дякую!!!
ОхиИВздохи• 31 августа 2022
Ответ дляСоветчица Года
Если там есть вакансии , идите, конечно
Язык приходит очень быстро на работе
Советчица Года• 31 августа 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Если там есть вакансии , идите, конечно
Язык приходит очень быстро на работе
У цьому ви праві.
ToriN-iKA• 31 августа 2022
Оце ви відхватили собі американця.... Що не зробиш заради мети. Він же у вас йобнутий. Ви не бачите? Через деякий час будете як миша сидіти там, маючи такого героя
Трынди-брынди• 31 августа 2022
Зачем вступаться за мужа ,он что дитя малое ? В ситуацию не совсем верю ,уже 10 лет в штатах ни разу не видела ,чтобы кто-то устраивал разборки ,разве что чернокожие американцы между собою .

Вечный двигатель• 31 августа 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Непонятно
У Вас хороший язык и Вы стесняйтесь

Говорите с индусами, азиатами и т д
Мне сегодня в gym одна дама подняла самооценку круто - мексиканка из клининга. на мою просьбу на жутком английском помочь найти кое-что, она дала понять, что вообще не бэ ни мэ в английском Так приятно стало
IngaB• 31 августа 2022
Ответ дляТрынди-брынди
тоже слабо верится в реальность ситуации. Здесь все очень вежливые и слова плохого не скажут
автор Зам Ам • 31 августа 2022
Ответ дляТрынди-брынди
Леді не зовсім американка, а полячка. Думаю менталітет інший. Але якщо в Україні я її коментар перевела в жарт, то тут просто впадаю у ступор
автор Зам Ам • 31 августа 2022
Ответ дляIngaB
За 3 місяці в США я вже бачила досить різних людей як ввічливих, так і відвертих грубіянів, але може тому що я живу в невеликому містечку ближче, не знаю
ОхиИВздохи• 31 августа 2022
Ответ дляЗам Ам
Не знаю
За 20 лет не встречала грубиянов в общественных местах , исключая чёрных
Здесь все быстро с помощью полиции решается

Живу тоже в небольшом городе
ОхиИВздохи• 31 августа 2022
Ответ дляЗам Ам
В любом случае, избегайте конфликтов всегда
Если что, подворачиваетесь и уходите
Советчица Года• 31 августа 2022
Ответ дляЗам Ам
Автор, а де ви? Не в Ілінойсі? Тут багато поляків і українців, я дивлюсь. Я на Чикагщіні.
Покорительная• 31 августа 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Это называется местный наркоз
Какая же там поразительная незамутненность! Ещё и комментарий вот именно по теме
Комиссия50%• 31 августа 2022
Меня больше удивил муж, уже поддержки нет на третий месяц
Онанимный пользыватель• 31 августа 2022
какой штат?
kornelius• 31 августа 2022
Ответ дляВечный двигатель
мексиканцы многие ни бе ни ме ))