Неутомимые шахматы• 31 августа 2022
Це такий тип людей? Знімали в мене будинок - нічого не писали а як виїхали
То вилили на мене купу «гімна»
Написали відгук як їм погано відпочивалось і пишуть - це був наш найгірний відпочинок, не відомо за що ми витратили такі гроші
Всім до цих пір все подобалось..
оолове шо я завжди повертаю задаток людям якшо бачу що їм погано і не подобається.. кому треба ці страждання…
А ці блін мовчали 10 днів «мучались» і вилили гімно мені в душу
Було купа бажаючих всі просились… є люди які по 3 рази до нас приїжджають
я не знаю( настрій впав…
Всім до цих пір все подобалось..
я не знаю( настрій впав…
Неновая почта• 01 сентября 2022
Ответ дляБанан-барабан
зачем тогда букать?
написано же - ми живем на 2 этажe, в аренду 1 этаж.
y нас дети и маленькая собака
Наличие собаки в описании не равно раздражающий лай
мы не раз снимали жилье, где были собаки - никто не лаял
а по отзыву будет понятно, что таки собакен из гавкучек