Курочка-чубаточка• 31 августа 2022
Хочу працювати онлайн.
А от що робити? Не можу придумати? Талантів особо немає, коли була на роботі інколи працювала вдома, робота з договорами була, але тепер лишилась роботи. І не знаю яке направлення знайти? Що робити?
КтоЕслиНеЯ• 31 августа 2022
І я хочу... Давайте хотіти разом))) але я ще трохи працюю віддалено.
Почніть з того, що складіть резюме і розмістіть на ворк.юа і робота.юа
Курочка-чубаточка
• 31 августа 2022
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Яка у вас освіта?
Я наприклад економіст але досвіду по цій спеціальності немаю, працювала на держ службі, в різних відділах.
Ще пройшла курси по макіяжу, до війни були замовлення.
Меня даже в интернет магазин в инсте не взяли. Опыт работы нужен.
А щас на фрилансе повелась на вакансию менеджер по продажам, а там оказывается на онлифанс, от имени моделей торговать фотками, видео и вести интим-переписки. Вот такое ща актуально. Это уже наверное десятая вакансия под прикрытием, на которую я повелась, а деле другое. То операторы чата, то модератор в тех.поддержку объявления, а на деле разводняки мужиков на бабло+заниматься пахабщиной.
КтоЕслиНеЯ• 31 августа 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Яка у вас освіта?
Юрист. Працюю за фахом. Тошно.
Вам можна спробувати на менеджера з продажу
Курочка-чубаточка
• 31 августа 2022
Ответ дляMargenta
Так зараз такого повно
Курочка-чубаточка
• 31 августа 2022
Мене астрологія цікавить, думаю можливо спробувати цей напрямок.
КтоЕслиНеЯ• 31 августа 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Це більше хоббі
Organic• 31 августа 2022
Ответ дляMargenta
+ іще по телефону пенсіонерів розводити на виграш в лотерею і розводити на придбання непотрібних товарів поштою.Це якщо без досвіду ,я така .Втомилась шукати щось нормальне.За освітою товарознавець .
Ответ дляКурочка-чубаточка
Так зараз такого повно
Но я могу создавать красивые публикации и сторис в инста, но опять таки, чтобы брать заказ нужно показать портфолио своих работ. Опыта нет. Так, немного девочкам помогаю с созданием и опыт себе набиваю и чтоб было что показать потенциальным заказчикам в будущем.
Курочка-чубаточка
• 31 августа 2022
Ответ дляOrganic
Лохотрон.
Курочка-чубаточка
• 31 августа 2022
Ответ дляMargenta
А вы разбираетесь или просто интересуетесь?
Цікавлюсь поки що. Думаю курс пройти. В кожній справі потрібен досвід, практика.
Курочка-чубаточка
• 31 августа 2022
Ответ дляMargenta
Це дуже добре, розвиток в інстаграм дуже велика сила, там поток грошей.
Якщо подобається то займайтеся цим
всегдаДаДа• 31 августа 2022
Ответ дляOrganic
Це взагалі дно. Так моїх бабу і діда розвели на якусь піраміду, яку ставиш на чоло, і вона лікує головні болі. При тому, що дід грамотний та освічений був, книги писав, вчителював,викладав фізику та математику, а бабуся була медсестрою. Дивуюся, як вони на таку хуйню повелися(((Шей коштувала та фігня не малі гроші.
Ответ дляКурочка-чубаточка
Я пробовала учиться по Вронскому. Но самостоятельно не осилила это. Нужен реальный учитель, диалог. Потому что неправильное чтение карты, может принять за правильную и будете так дальше читать другие карты и тд.
Какой астрологией увлекаетесь?
Курочка-чубаточка
• 31 августа 2022
Ответ длявсегдаДаДа
Моїй мамі так напарили чудодійні ліки від тиску, та ще й 3 банки. Купила, випила слава Богу все добре.
всегдаДаДа• 31 августа 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Одна така мені дзвонила, то я їй казала шо на її місці то я ліпше б проституткою працювала, там все чесно. Бо напарять всякої лабуди хворим людям, а ті лиш час втрачають((