Дуболом• 01 сентября 2022
Меня изнасиловали
Только пришла домой от козла, нахожусь в шоке. Еще и обнимал меня всю ночь, брр.
Доказательств нет. Я не смогу ничего доказать, но так мерзко(.
Оцените со стороны.
Я долго его провоцировала, всячески показывала свое желание. Когда мы очутились у него дома, он сразу же набросился на меня, я не успела глазом моргнуть и сказать ´я хочу тебя ´. Ни ударов, ничего, разве пара засосов. Невозможно ничего доказать? Извините пишу глупо у меня желания отмыться. Животное
Оцените со стороны.
Помеха справа• 01 сентября 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
Вона цього не сказала!! Вона його не спинила! Вона з ним ніч провела. Страждаючи мовчки))
Ви хоч коментарі її читали?
От козел попався неемпатичний, геть думок не читав і навіть чаю не налив!
Обіймав усю ніч, скотиняка
Ви хоч коментарі її читали?
Обіймав усю ніч, скотиняка
Я говорила ´подожди, я еще не готова´ - 15 пост автора, якщо обрати лише її пости
Люди роками живуть з аб´юзерами чому? Тому що бояться, вірять, що ті зміняться.
Жінки - що з Вами?
Водійка хімарса• 01 сентября 2022
-Расскажите как вас изнасиловали?
-Я была сверху
у автора как то так...
-Я была сверху
у автора как то так...
ЭмчЭндЭм• 01 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Ну дурість в цьому випадку дуже м´яке визначення. Агресія в будь якому випадку не виправдана. Якби вона вже під час сексу казала, да, давай, візьми мене, тоді так - це був агресивний секс по згоді. Але вона казала, що не готова.
Я не розумію тих, хто її звинувачує, а його виправдовую. Жінки, ви що? Що з Вами не так. На її місці може бут ваша донька. Навіть, якщо ви її виховували порядною, розумною, передбачливою і т.п... Ви не знаєте ніколи, як вплине на неї сексуальне бажання чоловіка. Це над розумінням, вона сама ще себе не знає, вона дивилась фільми, читала книги, але життя непередбачуване. Тим паче коли виродку в 2 рази більше років і він побачив молоде тіло. Так, цей виродок - гвалтівник!
То він винен, що вона себе ще не знає?! Вона всіма своїми діями показала, що хоче з ним сексу. І він їй його дав як умів. В чому проблема? Вона могла сказати ’ні’, але не сказала. Вона давним давно доросла до віку згоди, тому на неї вже не поширюється ’не зрозуміла, не могла передбачити, себе не знає’ і тд. Це все чітко прописано в КК.
Загравала? Загравала.
Додому до нього пішла? Пішла.
Заперечувала, казала ’ні’? Не сказала.
Де склад злочину? Де насилля? Де проникнення в тіло проти згоди?
А нема, бо прийшла сама і не заперечувала.
Загравала? Загравала.
Додому до нього пішла? Пішла.
Заперечувала, казала ’ні’? Не сказала.
ЭмчЭндЭм• 01 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Жінки - що з Вами?
Вона ВЖЕ була готова коли фліртувала і пішла до нього. В процесі це виглядає як недоречне кокетство.
Помеха справа• 01 сентября 2022
Ответ дляАшотакоя
А давайте на этом месте будет Ваш сын?. Он общается с девушкой, которая всячески его провоцирует. Показывает что он ей нравится. Она пришла к нему домой. Ей 23 года. Было понятно зачем она туда идет. Но, секс пошел не по ее плану. Чаю не попили. потом они лежали до утра. Обнимались. Разговаривали. А с утра менты. И Ваш сын мотает срок.
Насилля - це просто секс пішов не за планом. Зустрічне питання - якщо ви очікуєте ніжності, прелюдії - а вас жорстко силою беруть - це просто не за планом?
Амели на мели• 01 сентября 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
Коли жінка говорить ні, вона одягається і йде додому. Ти самим показуючи-я не хочу тебе бачити. Коли жінка говорить ні -вона пручається і кричить. Ні одного, ні іншого не відбулось. Мало того вона провела з гвалтівником ніч, спокійно вийшла зранку неушкоджена але в поганому настрої і прибігла на порадницю, не в поліцію. Не треба брати на віру, все що тут пишуть.
У неї міг бути шок, у цьому стані важко думати правильно.
Покращена• 01 сентября 2022
Ответ дляВанна Тазиковна
Автор, наши дамы вас не поймут. Поймут европейки, американки - там где женщины себя уважают и работают законы. Да, он не имел права на вас набрасываться.
Так вона ночувала в нього. Це Шуригіна номер два
мадамГрицацуева• 01 сентября 2022
Ну понятно, что жертва насилия не напишет никогда ’я долго его провоцировала’...
С одногруппницей было, что тоже провоцировала бывшего, а он взял и спровоцировался. Ничего не делала, только всем рассказала в универе.
Ашотакоя• 01 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Все занимаются сексом по разному. И желания не у всех совпадают. Что такое силой берут? Ударили, связали, материли, гонялись? Нет. А давайте, всех, кто женщин неудовлетворяет как они хотят садить. Ведь насилие - это срок.
ЭмчЭндЭм• 01 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Я не можу)) Прочитайте вже ст.152 КК що таке зґвалтування, бо зараз нахрен всіх посадим, хто, падло, позбавлений емпатії і жінку не задовольняє
Помеха справа• 01 сентября 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
вона вже була готова до сексу, до нормального сексу.
Це якісь абсурд - купа жінок готові до того, що їх, їх дочок, сестер будуть гвалтувати тільки через те, що вони заграють з чоловіками. Кого ви захищаєте?
Ашотакоя• 01 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
а чем этот секс был ненормальный. Чаю не попили или как?
Умничка-помощничка• 01 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Якщо ви очікуєте ніжності і не отримуєте її вам достатньо просто піти додому.
Умничка-помощничка• 01 сентября 2022
Ответ дляАмели на мели
Від чого? Він її подобається, вона його провокувала, вона до нього прийшла. Від чого шок. Просто обгрунтуйте.
ЭмчЭндЭм• 01 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Читайте ст.152 КК України. Що не підпадає під її дію - не насилля.
А захищаю я своїх синів, бо спочатку якась дурочка хвостом покрутить і сама на шиї повисне. Припреться додому (чай пити), а тоді скаже, що не так заварив, як вона у своєму хворому мозку намалювала. Сідай в тюрму через тупу сучку(
Амели на мели• 01 сентября 2022
Ось через такий осуд суспільства, коли говорять вдяглася не так, мейк не той, загравала та інше. Я не звернулася куди треба, коли мене пізно у вечері двоє збили з ніг та повалили, один вдарив, частково розірвали одежу, дякую Богові я відбилася. Всім іншим брехала, що на тренуванні не обережно зачепили. Так як знала, що у нас звинуватять завжди жертву, а не ґвалтівника.
Цікаво у вас доньки є у тих, хто захищає цього мудака з теми чи тільки сини? У нормальній країни він вже був б з поліцією.
мадамГрицацуева• 01 сентября 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
В Европе даже приложение пару лет назад выкатывали. Типа даешь в нем сначала согласие на секс, чтобы потом не обвиняли в насилии. Но идея, по ходу, не прижилась.
Амели на мели• 01 сентября 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
Провокування це не згода на секс
Просто Мария• 01 сентября 2022
Ответ дляДуболом
Я только успела зайти в квартиру
Он закрыл дверь на замок
Набросился с поцелуями
Принудил к оральному сексу
Потом к обычному
Поставил засосы на шее
Это нормально по вашему? Женщины, что с вами?
Он закрыл дверь на замок
Набросился с поцелуями
Принудил к оральному сексу
Потом к обычному
Поставил засосы на шее
А как можно принудить к оральному сексу?
Умничка-помощничка• 01 сентября 2022
Ответ дляАмели на мели
Навіть не порівнюйте. Нічого спільно в цих ситуаціях немає. Вас немає за що звинувачувати бо тут все очевидно.
КрестьянинДиор• 01 сентября 2022
А потом всю ночь лежали и обижались? Жертвы насилия обычна пытаются уйти… хотя бы после. А вы ещё утро подождали… жаль мужика, нарвался на неадекватную бабу.
Умничка-помощничка• 01 сентября 2022
Ответ дляАмели на мели
Провокування це не згода на секс
А чому вона не обговорила свою згоду або відмову на секс, перед тим як припхатись до нього додому? Бо вона його хотіла і сама тут про це пише. Але вона хотіла по іншому. Це не означає що чоловік гвалтівник.
мадамГрицацуева• 01 сентября 2022
Ответ дляАмели на мели
Ну вы почитайте автора еще раз, жертвы насилия не говорят с ходу, что сами спровоцировали. Насильника не защищаю, просто не вижу тут жертву, а тролля.
Сама когда-то просто ехала в метро и тоже мне полезли в трусы (была одета в непрозрачную блузу-рубашку и брюки, офисный вид). Куча народу вокруг, все молчали и смотрели, чем закончится. Отбилась и убежала в толпу на станции. Меня после этого лет 5 типало(
Умничка-помощничка• 01 сентября 2022
Ответ дляАмели на мели
Провокування це не згода на секс
Тут виходить всі хто незадовольнив жінку -гвалтівники. Як що жінка розчарована розміром, часом, позами і зранку відчуває роздратування- її згвалтували?
Ашотакоя• 01 сентября 2022
Ответ дляАмели на мели
Зачем Вы сравниваете эти две ситуации? Я понимаю, у вас травма, но теперь всех под свою гребенку... ну пардоньте.
ЭмчЭндЭм• 01 сентября 2022
Ответ дляАмели на мели
Ви взагалі різниці не бачите між історією яка трапилась з вами й історією, що повідала блаженна любителька чаю?
ЭмчЭндЭм• 01 сентября 2022
Ответ дляАмели на мели
Провокування це не згода на секс
Що таке згода на секс у вашому розумінні? У загальноприйнятому? От пара гуляє-гуляє по місту, і тоді вона йому каже: ось вже зараз я хочу сексу з тобою! Ви своїм кавалерам скільки разів так казали? Кожного разу чи як? Просвітіть
Дикая Роза• 01 сентября 2022
Ответ дляПомеха справа
Жінки - що з Вами?
’Я долго его провоцировала, всячески показывала свое желание.’
Застряла• 01 сентября 2022
Ответ дляРазведка Маша
Я понятия не имею что делала автор.
И желаю чтоб эта тема была трольной.
Но сильно покричишь, когда от мужчины по морде прилетает?
И желаю чтоб эта тема была трольной.
У нее не было следов прилета по лицу.И не было про удары
И автор про это не говорила, что у нее увечья.
’Ни ударов, ничего, разве пара засосов’