Кондуктор маршрутки• 02 сентября 2022
А чи вірите ви в Бога?
Якщо ні, то чому? Коли ви припинили вірити?
Уравнобешенная• 02 сентября 2022
Ответ дляВ каждой бочке...
Если мы разбираем православие,то там нет наказания если человек покаялся.
Т.е. бурят, который изнасиловал ребенка, убил отца и мать будет с ними в раю, если перед смертью покаялся. Нормально?
Це ви де таке прочитали? Цікаво.
Техпаспорт на медузу• 02 сентября 2022
Ответ дляВ каждой бочке...
Мне такое не подходит)
Считаю,что это логика рабов - не давать сдачи,подставлять другую щеку и тд и тп
Тю, причем здесь одно к другому?
Ответ дляБывает и такое
Так они эти верующие, все ’того’. Он соседи, скрепоносцы, насилуют собственных детей и нас пришли убивать. Какой бог? Где. Выдуривание денег, не более.
А Бог тут до чого? Віруючі - не роблять беззаконня, а ті хто себе просто називають віруючими - роблять.
Уравнобешенная• 02 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
100%
Бывает и такое• 02 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
а як ви їх відрізняєете? віруючих з тими що просто себе так називають?
Анти-аноним• 02 сентября 2022
Не верю в его существование потому что не наблюдаю никаких его проявлений. Даже если он существует, на нашу жизнь не влияет
Бывает и такое• 02 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
По ділах. Живуть за словом Божим - віруючі. Діла безбожні - називають
А патріарх кирил, який помазаний митрополитом - віруючий? Живе за словом божим. Ну і українців призиває вбивати.
Уравнобешенная• 02 сентября 2022
Ответ дляБывает и такое
Хто вам сказа що він живе за словом Божим? Ви ж самі пишете закликає вбивати.))
Бывает и такое• 02 сентября 2022
Ответ дляУравнобешенная
так отож. намає тої різниці.
Ответ дляБывает и такое
як же він живе за Словом Божим - коли призиває вбивати?
Такі помазані митрополити і Христа віддали на розп´яття. Нічого нового. Мабуть найбільше безпожників серед служителів. Нажаль.
Анти-аноним• 02 сентября 2022
Ответ дляБывает и такое
Скажут что ненастоящий верующий. Почему-то считается, что действительно верующий не может быть плохим человеком либо совершать систематически плохие поступки. Будто это бросает тень на остальных. Хотя люди это всего лишь люди и среди верующих есть как хорошие так и плохие
Уравнобешенная• 02 сентября 2022
Ответ дляБывает и такое
Посада в церковній ієрархії не робить його а ні святим, а ні віруючим. Відділяйте мухи від котлет. Знаю *батюшку* який намагався згвалтувати мою подругу, тільки ні до Бога, ні до віри він ніякого відношення немає. Питання не в тому чи вірети ви в церкву і її працівників.
Анти-аноним• 02 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Віруючий чи ні знає тільки він сам. Ми ще зі сторони можемо подивитись наскільки його поведінка відповідає заповідям, але наш погляд теж буде суб´єктивним
Ответ дляАнти-аноним
Дійсно. Віруюча людина не може систематично здійснювати погані вчинки. Так, праведник може впасти. Але не валятись в багні постійно.
Анти-аноним• 02 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Може систематично каятись. Тут така справа що людина або вірить у існування бога або ні, а ось як вона при тому живе це зовсім інше питання.
Ответ дляАнти-аноним
Лише Бог - знає всю внутрінність нашу. Але Біблія каже -По їхніх плодах ви пізнаєте їх. Бо хіба ж виноград на тернині збирають, або фіґи із будяків?
Пописанная парта• 02 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Бог милосердный и строго взыскивающий одновременно.
Зачем? Зачем взыскивать?
Он же уже пострадал за все человечество.
А тут говорят, что родился и уже грешный.
Т,е. с маленьких детей тоже по-Вашему взыскивает.....
Какая глупость!
Анти-аноним• 02 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Якщо так подивитись то це теж не нам вирішувати. Віручий= вірить у існування бога. А вести він себе може будь яким чином і навіть не бачити за собою нічого поганого. І відповідно це вже характеризує його як добру чи погану людину.
Mira29-c3c3• 02 сентября 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!
Вірю в Бога нашого Творця. Вірю, що Він мене створив. Вірю в Ісуса, Хто пішов на хрест і звільнив мене від прокляття, дав вічне життя. Вірю, що якби мене вбили то я б пішла на небо. З вірою мені легше жити, є кому «віддати» всі образи, всю біль. Він розуміє і дає сили. В молитві дуже часто дає мир, дає неймовірне відчуття того, що поруч. Не знаю де б я була без Ісуса(
Амінь.І я вірю.
Пописанная парта• 02 сентября 2022
Ответ дляДежурный по кухне
Мне сестра мужа вечно желает сдохнуть и моим детям, при этом называет себя православным психологом, ходит в церковь и вся такая набожная. Говорю ей, как ты с Библией в руках можешь такое желать. Ответ, Да. Я грешница
Вот-вот!
И таких ’християн’ полно....
Когда у Ж. Фреско спросили - ’Что Вы думаете по поводу христианства?’
Он ответил: ’Хорошая идея! Когда они воплотят её в жизнь?!’
И таких ’християн’ полно....
Ответ дляВ каждой бочке...
Нет. Не так. У отца моего обителей много, сказал Иисус.
Уравнобешенная• 02 сентября 2022
Ответ дляПописанная парта
Зачем? Зачем взыскивать?
Какая глупость!
От як раз таки діти отих бурят і будуть відповідати за гріхи своїх батьків. Бо колись той бурят, забрав життя чужих дітей. Я не вважаю це дурницями.
Ответ дляПописанная парта
Зачем? Зачем взыскивать?
Какая глупость!
Де я говорила, що з дітей за щось ’взыскує’. Читайте Біблію - до 20 років не взискує. Ну можем в сьогоденні трохи зменшити планку вікову. Та з дітей точно не взискує.
А ви зі своїх дітей ніколи не ’взыскиваете’?
Ответ дляАнти-аноним
Ми з вами просто вкладаємо інші поняття в слово ’віруючий’. Ви маєте на увазі - просто вірить, я - християнин.
Ответ дляДежурный по кухне
А потом мы вызываем, Господи, за что нам все это ?