Кондуктор маршрутки• 02 сентября 2022
А чи вірите ви в Бога?
Якщо ні, то чому? Коли ви припинили вірити?
Анти-аноним• 02 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Біси теж вірять в Бога і тремтять. А що це їм дає?
Я про них точно не знаю бо не вірю і в їх існування. Але згідно релігії не те що вірять в бога але активно йому протистоять. Одже є антагоністами і певно для них інші правила, відсутність души, тощо.
Уравнобешенная• 02 сентября 2022
Ответ дляАнти-аноним
Якщо так подивитись то це теж не нам вирішувати. Віручий= вірить у існування бога. А вести він себе може будь яким чином і навіть не бачити за собою нічого поганого. І відповідно це вже характеризує його як добру чи погану людину.
Не може вести себе будь яким чином. Як мінімум намагається жити по заповідям.
Пописанная парта• 02 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Бог дав людям вільну волю. Кожен обирає сам.
О какой воле Вы говорите?!
Из-за насильного навязывания христианства столько людей погибло.
Ваша воля сейчас заключается в том, какого цвета трусы сегодня надеть, условно говоря.
Ответ дляУравнобешенная
От як раз таки діти отих бурят і будуть відповідати за гріхи своїх батьків. Бо колись той бурят, забрав життя чужих дітей. Я не вважаю це дурницями.
Ми не знаємо - будуть діти бурят відповідати чи ні. Бо є різні місця в Біблії. Є що діти не відповідають за батьків, а є - що прокляття на 4 покоління. Це як Бог вирішить.
Ответ дляПописанная парта
О какой воле Вы говорите?!
Ні моя воля - служити Богу, чи служити дияволу. Віру мені ніхто не нав´язав.
Анти-аноним• 02 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Ми з вами просто вкладаємо інші поняття в слово ’віруючий’. Ви маєте на увазі - просто вірить, я - християнин.
Тобто християнин не просто вірить у бога а ше і виконує його заповіти? Якщо так, то коли він припиняє ним бути, бо є ідея християнська що як би глибоко не впав але є прощення. Теоретично людина може коїти будь що але не припиняє бути християнином бо не відрікся, а ще тому що будь який гріх може бути прощений. Є якісь межі? Що людина має зробити щоб її одностайно визнали нехричтиянином, не пустили у храм тощо?
Анти-аноним• 02 сентября 2022
Ответ дляУравнобешенная
Ну може намагається, але весь час хибить: п´є, ворує, грабує, гвалтує
Уравнобешенная• 02 сентября 2022
Ответ дляАнти-аноним
Ну тоді про яку віру мова?
Пописанная парта• 02 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Де я говорила, що з дітей за щось ’взыскує’. Читайте Біблію - до 20 років не взискує. Ну можем в сьогоденні трохи зменшити планку вікову. Та з дітей точно не взискує.
А ви зі своїх дітей ніколи не ’взыскиваете’?
Если это любящий отец, он ничего взыскивать не должен.
А если это всемилостивый и всемогущий, то и подавно.
Он изначально не доволен своим творением, Вы понимаете?
Почему сразу не сотворить идеальными? Вложить в головы, чтоб все жили так , как он хочет?
’Читайте Біблію - до 20 років не взискує’ . Вы хорошо подумали, написав эту фразу?
Анти-аноним• 02 сентября 2022
Ответ дляУравнобешенная
Ну тоді про яку віру мова?
Так намагається жити це внутрішній стан і нам ззовні взагалі не видно. Таким чином ніхто не може сказати окрім бога си то віруючий/християнин чи ні.
Пописанная парта• 02 сентября 2022
Ответ дляУравнобешенная
Почему ребенок должен отвечать за кого-то? Что за бред?
Иисус уже понес грехи всего человечества.
metall1976• 02 сентября 2022
Ответ дляСИРЕЛИ
Так. А як жити без вiри ?
В Японії,Данії,Чехії,Швеції по Вашій логіці просто існують,зате в Пакистані-Афганістані живуть як в раю.
Ответ дляАнти-аноним
Дивіться в Біблії є гріхи до смерті, а є гріхи - не до смерті.
Я протестантка і в нас за гріхи до смерті - виключають. Така людина не має права приймати участі в причасті.
Щоб її прийняли назад - вона повинна покаятись. Це припинити цей гріх і виправити шкоду від цього гріха заподіяну іншим.
Ответ дляПописанная парта
Так. Читайте уважно Старий Заповіт. Особливо Вихід.
Пописанная парта• 02 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Вы родились. И с этого момента Вам навязывают Всё!
Или Вы хотите сказать, что Вы уже родились со знанием о Боге и ...
А если Вам об этом рассказали, то это уже навязывание.
Анти-аноним• 02 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Хоч трошки більше справедливості. А як можна виправити шкоду від вбивства або згвалтування? Крадіжку ще можна якось повернути гроші, а що а таких випадках?
Леннон_Жив!• 02 сентября 2022
Ответ дляДежурный по кухне
Мне сестра мужа вечно желает сдохнуть и моим детям, при этом называет себя православным психологом, ходит в церковь и вся такая набожная. Говорю ей, как ты с Библией в руках можешь такое желать. Ответ, Да. Я грешница
А христиане в вашем воображении святые? Такие же люди.
Жалко, что она так поступает конечно, совершенно не поступок христианина, но таких полно. Судить христианство по ним -бред
Уравнобешенная• 02 сентября 2022
Ответ дляАнти-аноним
З чого ви це взяли що це внутрішній стан? Це поведінка і думки, в цілому. Що не видно- як гвалтує і вбиває? Чи коли зраджує чоловік, чи коли вкрав невидно?
Ответ дляПописанная парта
Мені не нав´язували. Я народилась в сім´ї де батько взагалі не ходив до церкви. Мама почала ходити на пенсії в православну церкву. А ходила в атеїстичну школу.
Хоч мене і хрестили в православній церкві. А в дорослому віці прийняла хрещення в протестантській церкві.
Анти-аноним• 02 сентября 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!
Так проблема в том что про таких людей сразу говорят что это ’ненастоящие’ верующие и всячески отмежевываются. Т е они уже и не христиане, как мне тут выше писали. Хотя она по идее может раскаяться и т д.
Уравнобешенная• 02 сентября 2022
Ответ дляСИРЕЛИ
Вера без дел - мертва. Так сам Бог сказал.
Так і я ж про це. Тільки вчинки.
Анти-аноним• 02 сентября 2022
Ответ дляУравнобешенная
Думки ми не знаємо. А поведінка легко виправдовується ’слабкістю та грішностю’.
Уравнобешенная• 02 сентября 2022
Ответ дляАнти-аноним
Ким виправдовується? Вами?
Ответ дляПописанная парта
Любляча мама, коли бачить, що дитина грається сірниками, гримає на неї. Як не доходить до неї, то і по сраці може дати. А якщо не буде цього робити, то завра може хоронити свою дитину.
Пописанная парта• 02 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
В этой книге одни противоречия...
Зачем в ней описываются войны, убийства, и при этом пишется о 10 заповедях?
А не руководство ли это?
Анти-аноним• 02 сентября 2022
Ответ дляУравнобешенная
Ким виправдовується? Вами?
Самою ж людиною. І вона б´є себе в груди і жадає виправитись. Кається. Голосно просить в бога кар або пробачення.