Встановити конкретний термін проходження військової служби з моменту мобілізації. Або 6 через 6, 6 місяців служби та 6 місяців вдома. Ніхто не має права обмежувати права військових, вони також люди та мають право бути з родиною. Це дозволить рівномірно робити ротацію і усі будуть задоволені. А не так як зараз, одні сидять вдома а інші як раби без права голосу та права бачити свої сім‘ї.
Дуже попросили підписати
Ответ дляЧашечка кофе
Опишите, пожалуйста, кратко
Встановити конкретний термін проходження військової служби з моменту мобілізації. Або 6 через 6, 6 місяців служби та 6 місяців вдома.
Це прислав знайомий зі словами: чи переможемо чи винесуть- міняти нас не збираються
СОЛНЦА ЛУЧИК• 02 сентября 2022
Підпишіть петицію про скасування обов´язкового військового обліку для жінок