Кондуктор автобуса• 02 сентября 2022
Киянки, у кого дітки з РАС, інвалідність. Пільги тощо?
Підкажіть, будьте ласкаві, якими пільгами та іншою допомогою від держави в Києві користуєтесь?
Усім дякую за допомогу!
Ля-ля-ля• 02 сентября 2022
В совбезі можете оформити реабілітацію по 309постанові, Турботі. В реабілітаційні центри записатися, путівки в санаторій. Безкоштовний проїзд
Кондуктор автобуса
• 02 сентября 2022
Ответ дляЛя-ля-ля
а що дає ця 309 постанова? Там щось толкове?
Кондуктор автобуса
• 02 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
Ходили у садочок безкоштовно, логопедична група. У школі інклюзія, дол війни були заняття з дефектологом . Але в мого ЗПР, сенсорна алалія інвалідності нема
теж ходили в лого садочок. Дефектолог за власний кошт, були бак, сенсорна кімната і т д.
Взагалі мені здається, що батьки дітей з рас, зпр витрачають коштів набагато більше ніж навчання на контракті в самих дорогих вишах Украіни.
Ответ дляКондуктор автобуса
це так,
Але варіант забити тут не відходить , а сам ти все не можешь
Ворую вкусняшки• 02 сентября 2022
В сина інвалідність з іншої причини, але розкажу за пільги. Безкоштовний проїзд йому, а мені - 50%, на НР солодкий подарунок і квитки на виставу, додаткова тисяча в місяць від Кличка, інколи на свята якась грошова допомога, під час війни були продуктові набори ( і до війни були декілька разів, але не пам´ятаю, з якої нагоди). Можна в центр реабілітації влаштуватися, я в їхній вайбер групі, то прийшло смс про те, що запрошують, там якісь курси і тд, але нам далеко їздити, це на Теліги. Ну і пенсія.
Ля-ля-ля• 02 сентября 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
А чому 50% проїзд? Я в громадському транспорті їздила з дитиною безкоштовно
Ля-ля-ля• 02 сентября 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Держава виділяє 16тис на рік і їх можна витратити на реабілітацію. В совбезі перелік установ.
Кондуктор автобуса
• 02 сентября 2022
Ответ дляЛя-ля-ля
о, дякую за роз´яснення
Интернет Бродилкин• 02 сентября 2022
2100 инвалидность, 1000 от кличка.
В этом месяце ещё +900 незнаю за что.
Много где бесплатно по инвалидности, например парк динозавром в гидропарке, там же и горка с плюшками, океанариум на дарнице, в общем, много где. Но сопровождающему платно.
Проезд мне и ребенку бесплатно .
В этом месяце ещё +900 незнаю за что.
Проезд мне и ребенку бесплатно .
Ворую вкусняшки• 02 сентября 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
2100 инвалидность, 1000 от кличка.
В этом месяце ещё +900 незнаю за что.
Проезд мне и ребенку бесплатно .
В этом месяце ещё +900 незнаю за что.
Проезд мне и ребенку бесплатно .
900 я так думаю, шо до Дня Незалежності, бо вже не перший раз, тільки сума була менша в ті роки
Ворую вкусняшки• 02 сентября 2022
Ответ дляЛя-ля-ля
Ну, може, і можна пропікнути його карткою киянина обидва рази, не знаю. Я просто ніяк не оформлю цю картку, в мене книжечка ще досі, бо я прописана в Києві, але живемо в Боярці. А в посвідченні чітко вказано, що я маю право на 50% з 1жовтня по 15травня в громадському транспорті. Було декілька разів, що тітонька в метро і мене безкоштовно пропустила, але по закону 50%
Кондуктор автобуса
• 02 сентября 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
2100 инвалидность, 1000 от кличка.
В этом месяце ещё +900 незнаю за что.
Проезд мне и ребенку бесплатно .
В этом месяце ещё +900 незнаю за что.
Проезд мне и ребенку бесплатно .
о, дякую
Ворую вкусняшки• 02 сентября 2022
В музеї медуз на Майдані безкоштовно було. Взагалі, я думаю, в усі музеї і такого плану заклади діє пільга
Ворую вкусняшки• 02 сентября 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
2100 инвалидность, 1000 от кличка.
В этом месяце ещё +900 незнаю за что.
Проезд мне и ребенку бесплатно .
В этом месяце ещё +900 незнаю за что.
Проезд мне и ребенку бесплатно .
А як ви безкоштовно їздите? З карткою киянина? В метро пікаєте чи ідете до вахтера? Автобус?
Интернет Бродилкин• 02 сентября 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
К вахтеру в метро
В автобусе редко, как правильно - незнаю, у меня удостоверение
Ворую вкусняшки• 02 сентября 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
К вахтеру в метро
Посвідчення ж до валідатора не притулиш, а контролер може заартачиться, не хочу ризикувати
Интернет Бродилкин• 02 сентября 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Ну как хотите, я давно не ездила, незнаю как правильно. Если вам надо - узнавайте в киевавтотранс или как он там называется
Ля-ля-ля• 03 сентября 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Дякую. Треба мені буде зайнятися цим питанням детальніше. Бо до війни їздила з книжечкою всюди без проблем. І 50% було з жовтня по травень на міжміські сполучення. Може вже щось змінилося.