Поставила перший раз кільце. Вже 8-й день цикла, а в мене мазня. Настій на нулі, якась депресія прямо. Сну, апетиту немає . Через три дні дуже довгоочікуване побачення, а я ніяка, ще й ця мазня. Якщо я його дістану, як швидко повернусь в свій нормальний стан, і чи не з’явиться кровотеча ще більше ?
Asteroidea• 03 сентября 2022
У вас період адаптації, мазня припустима. Це вам мав роз‘яснити лікар при призначенні і це написано в інструкції. Якщо ви його зараз виймете, то можлива кровотеча відміни, по типу місячних. Настрій налагодиться десь через тиждень. Звісно якщо він дійсно зіпсован контрацептивом. Раніше у вас такого не бувало?
Ответ дляAlexsandra
автор, це аналог спіралі?
Так, тільки кільце . Вставляється на три тижні.
Alexsandra• 03 сентября 2022
Ответ дляLenusikkuz
розкажіть будь ласка більш детально про цей контрацептив. тоже шукаю, думала спіраль ставити.
вставляє лікар чи самостійно? через 3 тижні нову треба ставити? які побочки можуть бути?
заздалегідь дякую за відповідь.
Asteroidea• 03 сентября 2022
Ответ дляLenusikkuz
Ні. Це аналог таблетованих контрацептивів, аналог КОК. Принцип дії той самий, тільки інший шлях потрапляння гормонів в кров
emerald_88• 03 сентября 2022
Ответ дляAlexsandra
заздалегідь дякую за відповідь.
Сама вставляєте та достаєте
Ответ дляAlexsandra
заздалегідь дякую за відповідь.
Якщо детально, то вам краще прочитати в інтернеті інструкцію про нього. Там ціла книжка. Вставляється самостійно, через три тижні виймається. І через 7 днів вставляється нове.
Alexsandra• 03 сентября 2022
Ответ дляLenusikkuz
щиро дякую.
emerald_88• 03 сентября 2022
З´явиться кровотеча відміни, по кількості як повноцінні місячні. Неможна так робити. Мазня може три тижні тривати. Ну сходите в душ перед самим сексом, воно ж не заливає вас.
Ответ дляemerald_88
Дякую) хотіла розуміти яка буде реакція якщо вийму .
Perfect_Day• 03 сентября 2022
Ответ дляLenusikkuz
Може таке бути, що замале дозування гормону. Доносіть до кінця у будь-якому разі, щоб лікар розумів, як діяти далі і що радити.
Ответ дляPerfect_Day
Дякую