Пасти Ла• 03 сентября 2022

Достав НУШ без підручників

Тільки 2 дні відвчилися, а в мене скоро буде нервовий зрив. Що за маразм вчитися без підручників. Не надрукували, то до біса ваш нуш. Вчіть дітей по тому що є. Вчитель настворювала купу чатів з кожного предмету, туди кидає що треба друкувати, що брати з старих підручників, купа інструкцій що за чим. Цілий день пілікає, то одне, то друге. Щоб підготувати матеріал для вивчення треба пів дня потратити, знайти, роздрукувати, зібрати. На кожний урок заводити конспект. Якийсь один суцільний маразм. Пачка паперу 250 грн. Вже закінчується, це по інструкції на тиждень навчання роздрукувала
Бабайко• 03 сентября 2022
Ответ дляНоу коммент
у меня дитё в 5-м классе.
Меня все 4 года напрягали - батьки повинні контролювати ВСЕ.
Детей не учат самостоятельности и спрос с родителей.
Меня это раздражает. Я училась 20 лет назад и никто со мной не сидел. И знаний у меня было гораздо больше.
Что-то вообще не туда учёба завернула.
І в мене в п’ятому
Нічого не контролювала.
Питала інколи - уроки зробив?

Невидимка• 03 сентября 2022
Ответ дляПомидорина
точнее ничего не маемо (
Если у вас нет мяса, то вы мясо не готовите ,верно ?
Ми маємо підручники в електронному вигляді) як ’приготувати’ їх для своєї дитини, щоб їй було краще-закачати, роздрукувати-це справа батьків.. Школа скинула посилання на підручники. Ну не візьмуть їх з незвідки, скільки б ми не обурювалися.
Ноу коммент• 03 сентября 2022
Ответ дляБабайко
Люди думають, що НУШ то іграшки на килимку
Слишком много было акцентировано на этих игрушках, психологии и кылымок тоже купили родители. И постирали потом 2 раза тоже.
Помидорина• 03 сентября 2022
Ответ дляНевидимка
чому не можна взяти стари пидручники ?
Навищо натягувати сову на глобус ?
Ноу коммент• 03 сентября 2022
Ответ дляБабайко
І в мене в п’ятому
Нічого не контролювала.
Питала інколи - уроки зробив?
Значит нам с учителем не повезло.
Сильно родителей напрягала и спрос только с них, а не с детей.
Невидимка• 03 сентября 2022
Ответ дляПомидорина
чому не можна взяти стари пидручники ?
Навищо натягувати сову на глобус ?
Тому що вони за старою програмою.
Ноу коммент• 03 сентября 2022
Ответ дляПомидорина
чому не можна взяти стари пидручники ?
Навищо натягувати сову на глобус ?
Старые не по НУШ. не та программа.
Помидорина• 03 сентября 2022
Ответ дляНевидимка
Тому що вони за старою програмою.
як воно не лизе, нащо впихать невпихуемое ?
Ноу коммент• 03 сентября 2022
Ответ дляПомидорина
Директор на собрании сказал, что старых учебников в школе завались. Но они не нужны уже.
Красота.

Помидорина• 03 сентября 2022
Ответ дляНоу коммент
Красота.
бо хтось знову бабло кача е ? ((((
Бабайко• 03 сентября 2022
Ответ дляНоу коммент
То питання до адміністрації вашої школи та вчителів. А не до НУШ
Бабайко• 03 сентября 2022
Ответ дляНоу коммент
Значит нам с учителем не повезло.
То ви ж казали тільки ’любой учитель скажет, что херня’
Невидимка• 03 сентября 2022
Ответ дляПомидорина
Чому не лізе? Не надрукували підручники під час війни-це не ’не лізе’.
ДелиВерка• 03 сентября 2022
Ответ дляНоу коммент
пишите не тут а министерству образования!
где наши учебники?!

даже директор на собрании сказал, что НУШ - это полная фигня.
Не фигня. Учебники лучше, чем по предыдущей программе. Началась война - все полетело ко всем чертям.
Зупка_цем• 03 сентября 2022
Ответ дляСорока-ворона
Щяззз
Бегом. Что щасскает оно
Ноу коммент• 03 сентября 2022
Ответ дляБабайко
она нам и говорила, что НУШ ей не нравится - слабо.
И задавала домашку, хоть это и было запрещено по НУШ.
Учитель тайно задавала домашку с разрешения родителей, чтобы дети хоть как-то учились.
Ноу коммент• 03 сентября 2022
Ответ дляДелиВерка
Ковид, ковид, минирование, война.
’Повезло’ нашим детям.
Бабайко• 03 сентября 2022
Ответ дляНоу коммент
Так, вам з вчителем не пощастило.
Ретроградка.
Якби в нас була така, я б шукала інший клас чи навіть школу.
Освіта радянських часів безнадійно застаріла і не відповідає сучасності.
ГЛЮкоза• 03 сентября 2022
Ответ дляНоу коммент
мы двигали парты полгода, как по системе НУШ.
в круг, в квадрат, ещё чёрти как.
в итоге парты стоят как и стояли до этого рядами.
в игровую всё купи за деньги родителей.

программа слабая. и это сказал нам каждый учитель.

не знаю, что там в НУШ хорошего, но пока всё через жо.
Так почему ж ваши учителя на педсовете не выбрали программы посильнее? Вы знаете, что НУШ это далеко не одна программа и не одна книга по предмету?

ДелиВерка• 03 сентября 2022
Ответ дляНоу коммент
у меня дитё в 5-м классе.
Что-то вообще не туда учёба завернула.
Я тоже 20 лет назад училась. Заданий в 100 раз меньше было и легче.
автор Пасти Ла • 03 сентября 2022
Ответ дляНевидимка
То ідея в корені дурна виходить. Хай відміняють нуш і вчать нормально дітей. Моїй не можна з планшета читати зір -4 і ми на корекцію зору витрачаємо по 10-12 тис на рік. Не має підручників, не має нуш. По іншому все не логічно. Якась фабула освіти
Мейк-ап форева• 03 сентября 2022
Я вас розумію. І справді моглиб по попередніц програмі навчати, чи старі підручники видати. Щоб хоч теми ті читати.
Навіть не всі книги є в ел.вигляді. Наш вчитель нічого не заводила, ні групи..Нема підручників, і все що сказала. Так що і не знаю , що краще щоб друкувати чи взагалі з повітря щось десь брати, шукати, в з чого то щось вчити..(
Мейк-ап форева• 03 сентября 2022
Ответ дляиз желе я
Нам взагалі нічого не видали. Дали посилання на сайт з підручниками і список підручників на рік. Поки вирішують в школі як будуть выкручуватися, але дз вже задають по новим книжкам.
Я сьогодні відкрила книгу на своєму телефоні, подивилася на це все, взяла дитину і пішла купувати планшет.
Навіть якщо згодом видадуть підручники, то планшет легше буде носити в рюкзаку.
А навіщо планшет?
из желе я• 03 сентября 2022
Ответ дляМейк-ап форева
А навіщо планшет?
Щоб книги на нього скачати
ГЛЮкоза• 03 сентября 2022
Ответ дляПасти Ла
Ідея чого - війни? Згодна, дуже дурна ідея була рашистам іти війною на Україну і бомбити Харків та інші українські міста.
Сорока-ворона• 03 сентября 2022
Ответ дляОябунчик
Я вчитель. Основна ідея НУШ дуже толкова і абсолютно не фігня, якраз те, що треба. Тільки втілюється ця ідея через пень-колоду і не без участі того самого МОН.
А в чем толк нуш? Сейчас программа более нагруженная,чем была у нас у родителей.и при этом времени на изучение меньше,оценок нет,дз нет,роль учителя сводится к тому чтобы дать задание,а родитель должен сам объяснять непонятное,проверять написанное.
Бабайко• 03 сентября 2022
Ответ дляСорока-ворона
слухайте, ну от дитина чотири роки ходила в саму звичайну районну школу по мікрорайону. чудовий вчитель, причому, всі три вчительки в паралелі достойні, навіть була проблема вибору, до котрої в клас йти.
нічого я не пояснювала, нічого не перевіряла.
домашки з другого класу. в першому вони і не потрібні, я так вважаю. перший рік дитина тільки пристосовується до шкільного життя. оцінювання по рівнях мене теж цілком влаштовує. до чого дітям ті 12 балів, вони ще не розуміють їхній сенс. дорослі навіть не розуміють.
Сорока-ворона• 03 сентября 2022
Ответ дляОябунчик
Та не в іграх і не в партах там справа, там підхід має бути інший - не рибу дати, а вудку і навчити нею користуватися. Ну, а що виходить, то вже інша справа
Виходить что удочку дали ,а крючек забыли
Сорока-ворона• 03 сентября 2022
Ответ дляЗупка_цем
Бегом. Что щасскает оно
автор Пасти Ла • 03 сентября 2022
Ответ дляГЛЮкоза
Дурна ідея виводити на навчання і навчати без підручників. Про війну то інша тема, теж не менш дурна з боку нашої влади