Пасти Ла• 03 сентября 2022
Достав НУШ без підручників
Тільки 2 дні відвчилися, а в мене скоро буде нервовий зрив. Що за маразм вчитися без підручників. Не надрукували, то до біса ваш нуш. Вчіть дітей по тому що є. Вчитель настворювала купу чатів з кожного предмету, туди кидає що треба друкувати, що брати з старих підручників, купа інструкцій що за чим. Цілий день пілікає, то одне, то друге. Щоб підготувати матеріал для вивчення треба пів дня потратити, знайти, роздрукувати, зібрати. На кожний урок заводити конспект. Якийсь один суцільний маразм. Пачка паперу 250 грн. Вже закінчується, це по інструкції на тиждень навчання роздрукувала
Бабайко• 03 сентября 2022
Ответ дляПасти Ла
То ідея в корені дурна виходить. Хай відміняють нуш і вчать нормально дітей. Моїй не можна з планшета читати зір -4 і ми на корекцію зору витрачаємо по 10-12 тис на рік. Не має підручників, не має нуш. По іншому все не логічно. Якась фабула освіти
хай відміняють - то ви кому кажете зараз?
Сорока-ворона• 03 сентября 2022
Ответ дляБабайко
слухайте, ну от дитина чотири роки ходила в саму звичайну районну школу по мікрорайону. чудовий вчитель, причому, всі три вчительки в паралелі достойні, навіть була проблема вибору, до котрої в клас йти.
нічого я не пояснювала, нічого не перевіряла.
домашки з другого класу. в першому вони і не потрібні, я так вважаю. перший рік дитина тільки пристосовується до шкільного життя. оцінювання по рівнях мене теж цілком влаштовує. до чого дітям ті 12 балів, вони ще не розуміють їхній сенс. дорослі навіть не розуміють.
Не все дети учатся хорошо и выполняют задания на уроке полностью,во 2 классе дз у нас нет,нормы нуш для онлайна 3 урока по 30 минут,это пародия.оценки до 12 и не нужны,это тоже бред,но и мотивации учиться у ребенка нет. Все ложится на плечи родителей.
Бабайко• 03 сентября 2022
Ответ дляСорока-ворона
так було завжди. не всі діти вчилися гарно та виконували завдання. і 20 років тому, і 50.
Пасти Ла
• 03 сентября 2022
Ответ дляБабайко
Пустоголовим при владі
Сорока-ворона• 03 сентября 2022
Ответ дляБабайко
Так были дз и продленка,на которой все делали под контролем воспитателя. И учитель проверял тетради и ставил подпись зелёной или красной ручкой и было понятно хорошо или плохо сделано
Бабайко• 03 сентября 2022
Ответ дляПасти Ла
Пустоголовим при владі
вони почули і вже побігли виправлятись
Зупка_цем• 03 сентября 2022
Ответ дляПасти Ла
Дурна ідея виводити на навчання і навчати без підручників. Про війну то інша тема, теж не менш дурна з боку нашої влади
В чем проблема распечатать?
Сорока-ворона• 03 сентября 2022
Ответ дляЗупка_цем
В чем проблема тебе рассказать адрес школы?
Это не наш директор сказал что нуш фигня,но я с ним согласна
Зупка_цем• 03 сентября 2022
Ответ дляСорока-ворона
Уже не директор?))
Педагог? Тогда заполняй форму
Название учебного заведения -
Должность -
Фио
Место высказывания
Дата и время
Список присутствующих.
Ноющие Юдин
Педагог? Тогда заполняй форму
Название учебного заведения -
Должность -
Фио
Место высказывания
Дата и время
Список присутствующих.
Ноющие Юдин
Сорока-ворона• 03 сентября 2022
Ответ дляЗупка_цем
Уже не директор?))
Педагог? Тогда заполняй форму
Название учебного заведения -
Должность -
Фио
Место высказывания
Дата и время
Список присутствующих.
Ноющие Юдин
Педагог? Тогда заполняй форму
Название учебного заведения -
Должность -
Фио
Место высказывания
Дата и время
Список присутствующих.
Ноющие Юдин
Я как родитель заполнила бы 10 форм только чтобы убрали этот нуш и министерство освиты сократили вдвое
ГЛЮкоза• 03 сентября 2022
Ответ дляПасти Ла
Автор, я не знаю что там у вас и вашего ребенка за проблемы, но учебники, как по мне, это меньшее за что стоит переживать в условиях войны 21 века. Ваш ребенок, при его желании, найдет информации по теме в интернете больше, чем ему даст учитель. Такие уж современные дети. Вопрос только в том, почему у вашего ребенка нет мотивации. И повлияет ли на мотивацию вашего ребенка ваши вот эти возмущения в пустоту.
Зілля до весілля• 03 сентября 2022
Ответ дляНоу коммент
наша учитель сказала ’ждут спонсора’.
другие пишут ’разворовали’
и долго ждать будут?
это тот случай, когда можно подождать?
другие пишут ’разворовали’
и долго ждать будут?
это тот случай, когда можно подождать?
Все учебники есть в электронном формате в интернете, доступны для скачивания.
Зілля до весілля• 03 сентября 2022
Ответ дляLediBlac
Интеллект тоже в Харькове был, но за лето подготовились, вывезли мощностя в западную. Первые два месяца мы уже получили, вот на 3-4 заказываем
То ж частники. Все соображающие частники из Харькова передислоцировались, тк понимают, что здесь долго еще нормально не смогут работать.
Зілля до весілля• 03 сентября 2022
Ответ дляПомидорина
чому не можна взяти стари пидручники ?
Навищо натягувати сову на глобус ?
Бо старі за старою програмою, подача матеріалу інша, побудова уроку інша.
У старій програмі починали з правила, потім вправи и один висновок завчити для всіх. В Нуш навпаки, йде спостереження явища на прикладах, потім робиться узагальнення, діти мають можливість самі робити висновки.
Ноу коммент• 03 сентября 2022
Ответ дляЗілля до весілля
всё уже у ребёнка в телефоне.
но это мелко.
ноут в школу не потащишь, а планшет сейчас по карману ударит. у меня два школьника и каждому купи...
но это мелко.
Зупка_цем• 03 сентября 2022
Ответ дляСорока-ворона
Ахаха.
Зупка_цем• 03 сентября 2022
Ответ дляНоу коммент
всё уже у ребёнка в телефоне.
но это мелко.
На принтере распечатать не проблема
Зупка_цем• 03 сентября 2022
Ответ дляНоу коммент
всё уже у ребёнка в телефоне.
но это мелко.
Какая проблема с ноутом в школе?
Ноу коммент• 03 сентября 2022
Ответ дляЗупка_цем
Какая проблема с ноутом в школе?
он слишком дорогой, чтоб давать его 10-летке.
Пасти Ла
• 04 сентября 2022
Ответ дляГЛЮкоза
У моєї дитини все ок із мотиваувєю, але відсутність матералу за яким вчитеся-це дурня. Не треба згладжувати косяки влади війною, на віцну скоро все спишуть. Це не знайти додатково матеріал з інтернету ща якоюсь темоб, а вчити 6 сторінок з одного предмету з екрана, а таких предметів 9. Я переживаю за здоровя дитини. Від фарби прінтера у неї алергія, а від планшета сідає зір. Якщо держава не може забезпечити навчання, то нащо створювати видимість, що вого є і все чудово. Ніх..на не має, ми навіть лавки в підвал купуємо і парти ремонтуємо за кошт батьків
Пасти Ла
• 04 сентября 2022
Ответ дляЗупка_цем
В чем проблема распечатать?
9 підручників по 297-367ст?? Таки проблема
Помидорина• 04 сентября 2022
Ответ дляЗупка_цем
Уже не директор?))
Педагог? Тогда заполняй форму
Название учебного заведения -
Должность -
Фио
Место высказывания
Дата и время
Список присутствующих.
Ноющие Юдин
Педагог? Тогда заполняй форму
Название учебного заведения -
Должность -
Фио
Место высказывания
Дата и время
Список присутствующих.
Ноющие Юдин
настоятельно рекомендуете стучать ? ))))
Помидорина• 04 сентября 2022
Ответ дляПасти Ла
чужу биду руками розведу ))))
Пасти Ла
• 04 сентября 2022
Ответ дляПомидорина
чужу биду руками розведу ))))
Дуже тупа іронія
Зупка_цем• 04 сентября 2022
Ответ дляПасти Ла
Да, размещайте на одном листе а4 4 страницы учебника
Пасти Ла
• 04 сентября 2022
Ответ дляЗупка_цем
Не бачить моя. Короткозорість і астигматизм. Ходимо на апарати , щоб ледь витягнути.
Зупка_цем• 04 сентября 2022
Ответ дляПасти Ла
Учебник - формат А5
А4 - 4 страницы учебника на одном листе. Размер текста такой же как в А5.
Зупка_цем• 04 сентября 2022
Ответ дляПомидорина
Сообщить о саботаже для вас проблема?
Пасти Ла
• 04 сентября 2022
Ответ дляЗупка_цем
Учебник - формат А5
Це все дурня повна оцей друк і планшети, я сьогодні весь вихідний скапарила,. Уже принтер нічого не друкує. Ця школа стала маразмом. Добре що депутати за себе не забули. Навіть росіяни завезли новенькі підручники, а наші своїм дулю з маком. І так піде