Пасти Ла• 03 сентября 2022
Достав НУШ без підручників
Тільки 2 дні відвчилися, а в мене скоро буде нервовий зрив. Що за маразм вчитися без підручників. Не надрукували, то до біса ваш нуш. Вчіть дітей по тому що є. Вчитель настворювала купу чатів з кожного предмету, туди кидає що треба друкувати, що брати з старих підручників, купа інструкцій що за чим. Цілий день пілікає, то одне, то друге. Щоб підготувати матеріал для вивчення треба пів дня потратити, знайти, роздрукувати, зібрати. На кожний урок заводити конспект. Якийсь один суцільний маразм. Пачка паперу 250 грн. Вже закінчується, це по інструкції на тиждень навчання роздрукувала
Пасти Ла
• 03 сентября 2022
Ответ дляиз желе я
Купили сьогодні планшет, бо діла не буде.
А в моєї зір слабенький. Ходили на апарати, а тепер будем садити
Зупка_цем• 03 сентября 2022
Ответ дляПасти Ла
Электронная книга не?
Нарисовалось• 03 сентября 2022
Боже ну чому в нашому дитинстві ми сами вчилися і ніхто батьків в це ніяким боком не долучав.. я все це читаю і мені прям жах коли мої парні підуть до школи, я своє вже відучилася, я не хочу знову по другому кругу в це вникати(
Пасти Ла
• 03 сентября 2022
Ответ дляЗупка_цем
Электронная книга не?
Сьогодні дивились. 5.5 тис і маленька як телефон.
Этожзвяздаяегообожаю• 03 сентября 2022
Ответ дляЗупка_цем
Электронная книга не?
для учебников книжка не подходит, нужен планшет
из желе я• 03 сентября 2022
Ответ дляПасти Ла
Так само в нас. Але вибору немає. Роздрукувати книги не варіант, бо вони дуже важкі будуть.
Пасти Ла
• 03 сентября 2022
Ответ дляНарисовалось
До цього були підручники, вчилася сама. Ходила на ГПД
Пасти Ла
• 03 сентября 2022
Ответ дляиз желе я
А нам видали старі і сказали носити і їх і роздруківки. Зай би по старих вже вчилися і не скакали від одного до іншого
Ноу коммент• 03 сентября 2022
пишите не тут а министерству образования!
где наши учебники?!
даже директор на собрании сказал, что НУШ - это полная фигня.
где наши учебники?!
Невидимка• 03 сентября 2022
Ми теж купили сьогодні планшет з великою діагональю, підручники закачали. Поки так буде)
Хачапууури• 03 сентября 2022
2 класс. У меня такое же состояние, автор. 2 дня учебы - вайбер пищит каждую минуту, все родители что то спрашивают. Заипали, чесно. Я себя на каждом уроке чувствую как на экзамене.
Я мама. Учится не ребенок, а я.
из желе я• 03 сентября 2022
Ответ дляНарисовалось
А я зі школи пам´ятаю як кожного року їздили на книжковий базар за підручниками.
Ноу коммент• 03 сентября 2022
Ответ дляПасти Ла
а кто мне даст денег на роздрукивки или на планшет?
нам пока сказали таскать старые.
Невидимка• 03 сентября 2022
Ответ дляНоу коммент
где наши учебники?!
Їх не надрукували для 5 класу. Бо друкарня в Харкові була.. і надрукувати зараз немає коштів. НУШ нормальна програма, але зараз маємо що маємо..
Пасти Ла
• 03 сентября 2022
Ответ дляНевидимка
Підкажіть який обрали і за скільки?
Лень гуглить• 03 сентября 2022
Ответ дляНарисовалось
Не у всех так, не переживайте. Кто как приучит. Мои дети сами учатся
Бабайко• 03 сентября 2022
Ответ дляХачапууури
Я мама. Учится не ребенок, а я.
Вимкніть звукові повідомлення
Ноу коммент• 03 сентября 2022
Ответ дляНевидимка
у нас одна типография в стране?
пишите
Зупка_цем• 03 сентября 2022
Ответ дляНоу коммент
где наши учебники?!
Адрес школы, где и
когда сказано
из желе я• 03 сентября 2022
Ответ дляПасти Ла
Нам взагалі нічого не видали. Дали посилання на сайт з підручниками і список підручників на рік. Поки вирішують в школі як будуть выкручуватися, але дз вже задають по новим книжкам.
Я сьогодні відкрила книгу на своєму телефоні, подивилася на це все, взяла дитину і пішла купувати планшет.
Навіть якщо згодом видадуть підручники, то планшет легше буде носити в рюкзаку.
Нарисовалось• 03 сентября 2022
Ответ дляЛень гуглить
Сподіваюсь, бо мене ще з садочка штирять їх завдання які більше для батьків ніж для дитини
Ноу коммент• 03 сентября 2022
Ответ дляЗупка_цем
Адрес школы, где и
когда сказано
Зачем вам это знать? Человек высказал своё мнение, как учитель. И он имеет на это право. Или у нас страна сцыкливых молчунов?
Зупка_цем• 03 сентября 2022
Ответ дляНоу коммент
Выразил человек или сотрудник государственной школы?
Какие сложности рассказать адрес
Ноу коммент• 03 сентября 2022
Ответ дляЗупка_цем
Какие сложности рассказать адрес
Человек. учитель. директор.
Зачем вам адрес? чтобы что?
Вам любой учитель скажет, что НУШ -херня полная!
Зачем вам адрес? чтобы что?
Невидимка• 03 сентября 2022
Ответ дляПасти Ла
Підкажіть який обрали і за скільки?
Аsus ) )діагональ 10.чоловік купляв) з програмою для читання книг. В ломбарді б.у за 1400.. Щось дорожче немає сенсу брати-вдома є ноут і є телефон. Це чисто для книг