Королева Сарказма• 03 сентября 2022
Студенський проїздний. Київ
Дівчата, а зараз у студентів є проїзні у транспорті? Де їх купляють?
Брызжу ядом• 03 сентября 2022
Або картку киянина оформити, або скачати київ цифровий, підтягнути туди студентський квиток і купувати квитки за 50%
Королева Сарказма
• 03 сентября 2022
Ответ дляБрызжу ядом
КК неповнолітнім мабуть не оформлюють , а якщо Київ цифровий, це можна купити карту і її валідувати?
Брызжу ядом• 03 сентября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Ні, нічого не купуєте, завантажуєте в телефон, додаєте студентський, оплачуєте проїзний і тоді прикладатимете qr код до валідатора. У вас є Київ цифровий, ви користуєтесь? Дуже зручна програма для всіх
Королева Сарказма
• 03 сентября 2022
Ответ дляБрызжу ядом
так, донька собі скачала, це тільки потрібно телефоном сканувати, не можна студенським?
Брызжу ядом• 03 сентября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Оформлюють. Навіть ті студенти, які немісцеві, а вчаться в Києві, все одно мають право на КК
Брызжу ядом• 03 сентября 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
Оцього не знаю
Королева Сарказма
• 03 сентября 2022
Ответ дляБрызжу ядом
дякую