Супер дешево і модно😆😆
Купипупсичек• 03 сентября 2022
Ответ дляНастасья Пицун
лето закончилось, где они раньше были?
Я так поняла это для дома, на сайте написано слиперс 850 дол где-то цена вроде. Утром смотрела
Миссис Буркул• 03 сентября 2022
Баленсиага - это таклй тролль в мире моды, я тащусь. Что если они просто ржут над этим потребительским миром?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 03 сентября 2022
Ответ дляМиссис Буркул
вы угадали
Воленс-неволенс• 03 сентября 2022
Ответ дляМиссис Буркул
Хто ж це купуватиме чи гроші тролів не цікавлять? Я не розумію цього.
Українська Мрія• 03 сентября 2022
Ответ дляМиссис Буркул
Погоджуюсь)) для тих, кого тошнить від оцієї всієї одноманітної класики. З одного боку - це реально творчість (ну як у тих же кубістів і футуристів, які просто втомились від копіювання природи і людей, та і навіщо, якщо фотографію винайшли?), а з іншого боку треба реально мати сміливість і достатній рівень епатажу, щоб це вдягнути. Окремий цікавий світ)