Оцененная• 03 сентября 2022

Дівчата українки, чому ви говорите слова Страхівка і Згідна?

Це ж не правильно так висловлюватися. Мене суржик так не добиває , як ці два слова. І вже мільйон разів це обговорювалося, а ви так і продовжуєте говорити з помилками.
Покорительная• 04 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
Яка вам різниця, як я пишу і як я говорю? Де і хто вам хамив?
Ви з якогось дива вирішили, що знаєте краще всіх і бігаєте вказівки роздаєте. Навіщо? Проблемт з самореалізацією?
то у вас проблеми, і це у кожному вашому висловлюванні, і не потрібно свої комплеси нікому на голову сипать
П.с. перечитайте себе

Борисфенка• 04 сентября 2022
Ответ дляПокорительная
П.с. перечитайте себе
У мене проблем нема. Українською треба говорити всім і всюди, а хто вже наскільки нею опанував - діло десяте.
Будете доколупуватися до людей, будете отримувати здачу.
Mariya Prokhorova• 04 сентября 2022
Ответ длягражданинГрубиян
Я пять лет проработала в интернет-магазине женской одежды потокового производства. В день могло быть 80-150 клиентов. Поверьте, многие не знают обычных укр слов и им по фиг, не будут они ничего учить и запоминать. Например: ви замовили в нас сукню.. А она: та ні, я сукню не замовляла, я ж плаття замовляла и т.д.
Це два питомих слова !
Є плаття , є сукня )
Mariya Prokhorova• 04 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
Всі кидаються із крайнощів в крайнощі. Я принципово не використовую слова мапа і гелікоптер, це англіцизми.
А от діалектичні словечка колекціоную, трапляються дуже цікаві. Але це також не означає, що я їх кинуся вживати раптом.
Про макуцу вперше чую, також перепитала б.
А мене дратує ’ кейс ’
Борисфенка• 04 сентября 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
А мене дратує ’ кейс ’
Так, і ще безліч англіцизмів, вони також зайві.
Ми живемо в багатомовному світі, йде процес міксування мов.
ЗІ: Написала і посміялася. Йде процес змішування мов.
дЫнька• 04 сентября 2022
Ответ дляОцененная
Мені просто цікаво, бо є такі люди, якім уже не раз робили зауваження, вони ж явно погуглили і зрозуміли, що таких слів не має і продовжують так само говорити.
Авторе, вам не соромно з такими помилками критикувати інших за мову? Почніть, будь ласка, з себе.
Mariya Prokhorova• 04 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
Але у нас така багата мова , вистачить власних слів !
як мені подобаєтся ’ вподобайка ’ , а не лайк !

А я на шпагате• 04 сентября 2022
Про уважение к диалектам во всем мире кроме Украины.. такая чушь.
Хотя бы про кокни почитайте, и об отношении к его носителям
Борисфенка• 04 сентября 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
І мені! Потрібна мовна практика - чим більше говорять, тим правильніше говорять.
А отакі загонщиці ’Ти не те слово вживаєш’ заважають людям опанувати мову.
Щедрик• 04 сентября 2022
А ’підСкажіть’?
Сестрица Алёнушка• 04 сентября 2022
Ответ дляОцененная
Так запитайте у тих людей. Якщо вони Вас не пошлють за страхівкою...
Покращена• 04 сентября 2022
Ответ дляОцененная
Суржик потіряла ще нічого, а ось згідна і страхівка це для мене межа в усьому , я прям не можу втриматись як чую таких людей.
То вы за переселенцами хвостом бегаете и гарчите ’учите мову’?
Сестрица Алёнушка• 04 сентября 2022
Ответ дляОцененная
Може Вам автор, щось попити? Ліки заспокійливі? А то якось не втримаєтесь і буде горе Вам.
Русалка на ветвях• 04 сентября 2022
Ответ дляПокращена
Зздається, навпаки, хотіла вколоти україномовних, що знає мову краще за них, але щось пішло не так. Треба краще готуватися до трольних мовних тем, хоча б спочатку загуглити, що той же Авраменко каже.
Вилами по воде• 04 сентября 2022
Интересно, это люди на зарплате сидят, и их цель создавать такие темы, и разжигать ненависть между украинцами с помощью языкового вопроса? Иначе, я не могу понять, зачем эти подколы и укоры языком????
Только что бы разобщить народ.
18 мнеУЖЕ• 04 сентября 2022
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Скікі врємя -это мое любимое 🤣🤣
ой, ну ладно вам, тут мы все были B2 минимум, а внезапно надо стать С2. Когда надо быстро и долго говорить, еще и не такое ляпнуть можно. Я например знаю, но в быстрой речи не всегда могу верное слово вставить, особенно когда всю жизнь в русскоговорящем окуржении провел.
Пукимончиг• 04 сентября 2022
Страхiвка нiколи не чула
Я не Тролль• 04 сентября 2022
Что б украинистей казаться.
и тем самым мовний срач разводить.
Аристократка-тунеядка• 04 сентября 2022
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Скікі врємя -это мое любимое 🤣🤣
Це улюблене Полтавське)) Скікі цукру, кожного разу питає мене бариста у кав´ярні))

Аристократка-тунеядка• 04 сентября 2022
Ответ дляОцененная
що таке якім? не має? увімкніть орфографію.
Аристократка-тунеядка• 04 сентября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
Автор, вони говорять, а ви пишете з помилками в елементарних словах
та видно що російськомовна, навіщо їй цей цирк?
Звезда в шоке• 04 сентября 2022
Ответ дляОцененная
То може краще було б собою занятись?)
ОхиИВздохи• 04 сентября 2022
Ответ дляЗдрасьтенька
Мова, як і людина, живе і міняється. Тому те, що вам здається суржиком, може ним і не бути насправді. Щоб так дойоб#сь до дрібних помилочок, треба бути або лінгвістом, або злою занудою. Чомусь я думаю, що ви не лінгвіст
Я не зла, що Ви.
Зануда - так, не приховую. І завжди вдячна, коли мене виправляють. Не бачу нічого поганого, щоб вдосконалювати свої знання.

А так болісно ставлюся до цього питання, тому що маємо подвійні стандарти. Тому що ті, хто використовують русизми, то - вороги народу, і ’як ви взагалі можете тією мовою окупантів розмовляти’ і таке інше. А от західні діалекти - то ок, бо мова розвивається.
Тому я за літературну українську, без домішок. І нам всім є над чим працювати у цьому напрямку.
Русалка на ветвях• 04 сентября 2022
Ответ дляchaechka_
У вас хвора фантазія.Мої батьки навчалися в школі на російській мові і тоді в обсласних центах тільки так було.Моя мама працювала вихователем в садочку і все було на російській мові.І це обласний центр на ЗУ.Тільки в селах «балакали» на українській.Я закінчила школу в 2001 році,а до 1999 року була російська мова в школах як предмет на рівні з українською.Ви як з іншої планети,або вам 15 років і ви багато чого не знаєте.Хоча,судячи з вашого суржика,ви і мову не знаєте
Коли це таке було і в якому обласному центрі? Мої батьки 50х років народження, сусіди 60х, друзі 70х, майже всі вчилися в українських школах, до російських віддавали дітей або військові, про яких згадувала Здрастенька, або ті, кому до російської школи було ближче.
Про російськомовні садочки навіть не чула.
У вас якесь хворобливе зверхнє ставлення до ’села’ і дещо переоцінений власний рівень володіння українською.
из_под_тишка• 04 сентября 2022
Ответ дляcoloritka
Згідно з чимось
Згодна з кимось
В старпості питанна згіднА, зовсім інший сенс , вам не здається?
Любви вам!• 04 сентября 2022
Ответ дляОцененная
Я швидко пишу і не перевіряю , помилки є в кожного. Питання про формування слова, а не помилку у написанні
Почніть з себе, спробуйте писати грамотно. Потім інших виправляйте.
Ви швидко пишете та не перевіряєте, а інші швидко говорять. Може, ваша безграмотність на письмі когось дратує так само, як вас ’згідна’ та ’страхівка’.
МамОмужа• 04 сентября 2022
Ответ дляКидстаффовка
Вы живёте в розовых очках. 90%людей глупые и необразованные. Если б вы это понимали, не было бы таких вопросов.
Як ви чітко показали автору теми, до кого відноситься вона.
МамОмужа• 04 сентября 2022
Ответ дляОцененная
Я про людей які все життя так говорять. Я ніколи не глузую і зауважень по мові не роблю, нікому, ніколи. Я маю на увазі вживу не роблю зауважень. Бо поговорити на форумі це інше. Взагалі я спілкуюсь англійською у житті, постійно, і я також мабуть когось доковирюю своїм акцентом чи вимовою, по цій причині ніколи не роблю зауважень іншим. В мене гарна англійська, але ж акцент є.
Якщо ви живете в англомовному середовищі, то де так часто чуєте ці слова, що вас це дратує?
Борисфенка• 04 сентября 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
А я зараз кинуся виправляти, що треба казати ’скіко’, а є ще варіант ’кіко’, літеру ’с’ пропускають.
Всі ці варіанти мають право на існування.
МамОмужа• 04 сентября 2022
Ответ дляОцененная
Вирішили гарно відвернути увагу від себе? А те, що інші можуть так саме помилятись не можете зрозуміти?