Оцененная• 03 сентября 2022
Дівчата українки, чому ви говорите слова Страхівка і Згідна?
Це ж не правильно так висловлюватися. Мене суржик так не добиває , як ці два слова. І вже мільйон разів це обговорювалося, а ви так і продовжуєте говорити з помилками.
Оцененная
• 04 сентября 2022
Ответ дляУжгород
Тю какая разница? Нравится пусть говорят. А мне не нравится когда говорят украинско-польским суржиком украинско-молдовским суржиком, и при этом говорят что они разговаривают на чисто украинском языке...но я не указываю кому и как говорить. Личное дело каждого.
А кто кому указывает? Я спросила почему люди так говорят, мне интересно где они услышали слово страхівка ? Пусть говорят, я никогда никого не исправляю. Если надо то и сама могу на суржике поговорить.
Форс мажор• 04 сентября 2022
Ответ дляa.ostroverh
Вот чисто интересно
А как часто вы это ’страхівка’ в день слышите, что аж ’добиває’?
В страховании с 2005, и слышала буквально от двух человек
Больше веселят просьбы выписать ’полюс’))
спрашивайте: вам какой? Северный или южный?
КондуктЕр тролейбуса• 04 сентября 2022
Ответ для...аяприкольная
Нє-нє, остановіть на остановкі. Прям балдю)))))
Водітіль! На остановкі станете?!
ПМСница• 04 сентября 2022
Ответ дляОцененная
Суржик потіряла ще нічого, а ось згідна і страхівка це для мене межа в усьому , я прям не можу втриматись як чую таких людей.
Так вам же вроде написали, что и Ззігдна и Згодна - правильные варианты.
Сама только что погуглила, а была уверенна, что Згідна - нету такого слова
Їжак в панчохах• 04 сентября 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
Якщо ми даємо згоду, тоді можемо вживати обидва варіанти. Наприклад: я цілком згідна / згодна з друзями.
Коли мова йде про відповідність, вживаємо форми з “і”. Наприклад: згідно з оригіналом копії (до речі, не згідно оригіналу копії).

У нас з вами одні вчителі з ділової писемної, напевно, були)
МУСЯкомарова• 04 сентября 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
Перший приклад наведено неправильно. Ви погоджуєтесь з друзями і тому згОдні. От якби Ви йшли з друзями в похід, то були б згІдні. Я згідна піти в похід з друзями.
Форс мажор• 04 сентября 2022
Ответ дляТоска в носках
Ну так всі ж перейшли на державну мову, тепер ’болять’ вуха від нових слів, які генерують щодня бажаючі спілкуватись лише українською.
русизмы ещё ладно. все привыкшие. но англицизмы...
директор на собрании раз 10 повторил фразу ’розвивати скіли дітей’.
Тріль!• 04 сентября 2022
Ответ дляa.ostroverh
Вот чисто интересно
Поліс типу ?
Тут не так давно був рАспіратор
Капуста Маша• 04 сентября 2022
Ответ дляФорс мажор
Який модний
Праздничный сервиз• 04 сентября 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
Добре. Але ж існує обидва варіанти цього слова. А не так як тут намагаються довести деякі.
Тоска в носках• 04 сентября 2022
Ответ дляФорс мажор

a.ostroverh• 04 сентября 2022
Ответ дляФорс мажор
Так и делаю)))
Могу и застрахерить, не принципиально
КондуктЕр тролейбуса• 04 сентября 2022
Ответ дляВ танке
Я працюю к страховій компаній, страхівка і полюс це пи.....
Таким знижки не робимо
А мазь з прополюсом не треба?)
Тріль!• 04 сентября 2022
Ответ дляТоска в носках
Та слава Богу, най тренуються, дорогу подолають йдучи. Навчаться.
МУСЯкомарова• 04 сентября 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
Так, Ви праві - існує.
Тріль!• 04 сентября 2022
Ответ дляa.ostroverh
Так и делаю)))
Могу и застрахерить, не принципиально
Головне потім отксерокопіровать або отксеракать
Їжак в панчохах• 04 сентября 2022
Ответ дляОцененная
Я швидко пишу і не перевіряю , помилки є в кожного. Питання про формування слова, а не помилку у написанні
Це і ваш акцент.
На клаві ці літери не поруч розміщені, але ви пишете з помилками. І це факт!
Ви не знаєте, в яких випадках пишуть ’не має і немає’.
Про що мова? ...Чья б корова бы мычала...
Оцененная
• 04 сентября 2022
Ответ длягражданинГрубиян
А зачем делать зауваження? Пусть говорят, как им хочется или как могут. Какая разница вообще, если они не знают укр языка или не хотят его знать очень досканально.
Есть люди с Западной Украины, вот от них часто слышу именно эти два слова. Я имела ввиду, что эти два слова на слуху у всех, уже неоднократно их обговаривали и некоторые люди так и говорят страхівка. Вот здесь ещё вітрівка говорят. Я думаю что чистого украинского языка никогда не будет, потому что никто толком и сам не знает , как будет вітрівка на укр. яз
a.ostroverh• 04 сентября 2022
Ответ дляТріль!
Это сами )
КондуктЕр тролейбуса• 04 сентября 2022
На протязі
ВипАдок
Оці два вирази - це два контрольних вистріли в скроню філологу
ВипАдок
Лунтик-паунтик• 04 сентября 2022
Ответ дляОцененная
Мені просто цікаво, бо є такі люди, якім уже не раз робили зауваження, вони ж явно погуглили і зрозуміли, що таких слів не має і продовжують так само говорити.
А я терпіти не можу, коли «не має» пишуть замість «немає».
Оцененная
• 04 сентября 2022
Ответ дляКидстаффовка
Вы живёте в розовых очках. 90%людей глупые и необразованные. Если б вы это понимали, не было бы таких вопросов.
Необразованность это ничего, жить с этим можно, главное чтобы человек остался человеком, а не переходил грань
Форс мажор• 04 сентября 2022
Ответ дляОцененная
вітровка
Тріль!• 04 сентября 2022
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
На протязі
ВипАдок
Ну чо, дивлячись шо хотіли сказати. На протязі також має місце бути
Ще такі ,,фішечки,, розмовляти не на мові, а мовою, народився не у... році , а ...року. Це вирізняє
Форс мажор• 04 сентября 2022
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
На протязі
ВипАдок
ну на протязі спину застудив. шо нє так?
Лунтик-паунтик• 04 сентября 2022
Ответ дляТріль!
Это на протязі во всех договорах
Кумушка• 04 сентября 2022
А ви знаєте, шановні громадяночки, що є люди які не підтримують лінгвістичний прескрипціонізм, і вживають слова які вам видаються дивними. Але чому ви себе вважаєте голосом з небес?Носій мови без вас справиться з словами. Він їх все життя користає, а тут прийшла якась Свєта з гори і буде вчити говорити. Ну смішно, дами!