Борода• 04 сентября 2022
Не поширюйте фейки про військовий облік жінок❗️
Треба вирвати язика тому юристу та хайпожерам журналістам
Ще раз дублюю вже оприлюднену інформацію
Міноборони розробило і передало до Верховної Ради пропозиції змін до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” щодо добровільності постановки на військовий облік жінок.
Зараз працюємо над законопроектом разом з профільним комітетом Комітет ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки
Ми вже неодноразово заявляли, що постановку жінок на військовий облік встановлено законом. Тому Міноборони та Генштаб не можуть її змінити самостійно. Це повноваження Парламента.
Якщо будуть прийняті зміни - Міноборони і Генштаб їх виконають.
Досвід розгортання всіх військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань до повних штатів воєнного часу свідчить, що на сьогодні в державі немає гострої потреби суттєво збільшувати кількість жінок на військовому обліку.
Разом із тим, для Збройних Сил залишається потреба в спеціальностях та фахівцях медицини, радіотехніки, харчових технологій.
Тому, у разі прийняття змін до згаданого закону, Генштаб розробить зміни до переліку військово-облікових спеціальностей для жінок і скоротить перелік до оптимальної потреби.
Ще раз нагадую - йдеться про ДОБРОВІЛЬНУ постановку на військовий облік.
Нагадаю, що з 2014 року жодна жінка примусово на фронт не потрапила - лише за її згодою.
ЖонДуан• 04 сентября 2022
Ответ дляБорода
В проекте который подается в раду для голосования
Є вже готовий прийнятий, де все чорним по білому написано
Аноним с кешбеком• 04 сентября 2022
Как раз таки надо распространять бредовые идеи и законы наших властей, может им стыдно станет(
КонФФетОшка• 04 сентября 2022
Может хватит нам рот закрывать? Когда нас просят молчать,то потом происходит дикая дичь.
Крем для арбуза• 04 сентября 2022
Ответ дляРадость моя
Люди зупинили, а вот они могли и предотвратить войну, не допустить того, что сейчас творится
Може не допустити зовсім і не вдалося б, але хоча б зменшити втрати.
Зараз все повторюється. Брехати людям і ’не пущать’ - це все, на що здатні.
Аноним с кешбеком• 04 сентября 2022
Ответ дляКрем для арбуза
Щось мені це нагадує:
«Ви не можете просто сказати мені: „Слухай, ти маєш почати готувати людей зараз і сказати їм, що вони повинні відкладати гроші, запасатися їжею“, — згадує Зеленський. — Якби ми так сказали — а цього хотіли деякі люди, яких я не називатиму, — то я б втрачав 7 мільярдів доларів на місяць з жовтня минулого року, а в момент, коли росіяни напали б, вони б взяли нас за три дні. … Загалом наше внутрішнє почуття було праве: якщо ми посіємо хаос серед людей перед вторгненням, росіяни нас зжеруть. Тому що під час хаосу люди тікають із країни. Хоч би цинічно це звучало, але саме ці люди зупинили все».
87 тысяч погибШих жителей Мариуполя. Буча. Ирпень и тд. Так и будем все им прощать и неначаси((( Нет уж
Идущаяповолнам• 04 сентября 2022
Ответ дляБелая котичка
Не поширюйте фейки, поширюйте петицію:
Голоса скручивают-(
Давайте на сайте минобороны, страницах Маляр и прочих спросим массово, почему скручивают голоса с петиции? Такой себе флешмоб устроим.
Аноним с кешбеком• 04 сентября 2022
Ответ дляИдущаяповолнам
Голоса скручивают-(
Я видела 16 с хвостом и снова 15( Но не твари((((…
malinka.ya• 04 сентября 2022
Ответ дляКрем для арбуза
Схавали шашлыки и они поняли,что остальную дичь тоже схавают
malinka.ya• 04 сентября 2022
Ответ дляАноним с кешбеком
Делайте скрины
Аноним с кешбеком• 04 сентября 2022
Ответ дляmalinka.ya
Они блин в соцсетях позакрывали комменты. Хотела безуглой пару ласковых на ее высер написать. Так закрыла
Упругая попка• 04 сентября 2022
А по теме, автор, о каких фейках она пишет? Все верно говорят, насчет учета, все согласно принятым ими законам. И то, что она пишет, что это добровольно - в законе нигде не прописано. А то, что они передали предложения, без принятия и без утверждения этих предложений на законодательном уровне - до одного места. Пока больше похоже, что фейки распространяет именно она.
Ledi April• 04 сентября 2022
Ответ дляРадость моя

Но сейчас прибегут и будут вопить, что это невозможно было никак.
malinka.ya• 04 сентября 2022
Ответ дляХудМудЖен
Оо я Малярші накатала в лічні цілу петицію/)) / потім захожу і опа)) пост) відать я не одна така))))
Зачем в личку ?
Я пишу им всем в комментах
Уклонисту тоже написала
Я пишу им всем в комментах
Уклонисту тоже написала
malinka.ya• 04 сентября 2022
Ответ дляХудМудЖен
Та вони закриті для мене))))
У уклониста в инсте открыты
Пишите
malinka.ya• 04 сентября 2022
Петицию набрать не дадут
Пишите в комментах им в соц сетях
Уклонисту ,Залужному, Марченко ,Кривоносу
Особенно военные понимают , что женщинам не место на войне и они должны отреагировать
Уклонисту пофиг ,то понятно
Но мнение народа оно должно знать !
Пишите в комментах им в соц сетях
Уклонисту пофиг ,то понятно
Но мнение народа оно должно знать !
malinka.ya• 04 сентября 2022
Ответ дляХудМудЖен
Я шось за інсту не подумала))
Але ж вони не самі ведуть їх)))
Не важно
Пишите
Чем больше будет резонанс тем быстрее этот маразм отменят !
Пишите
Ответ дляmalinka.ya
Петицию набрать не дадут
Пишите в комментах им в соц сетях
Уклонисту пофиг ,то понятно
Но мнение народа оно должно знать !
Пишите в комментах им в соц сетях
Уклонисту пофиг ,то понятно
Но мнение народа оно должно знать !
Поддерживаю!
А ну устроим им глас народа. Пишем!
aleksa_petrova• 04 сентября 2022
Ответ дляАноним с кешбеком
Я моніторю її кілька тижнів. 16 тис бачу сьогодні вперше)
Дівчата, там петицій на тему призову жінок вже багато. Та, на яку тут посилання дають, набрала більше голосів. Але давайте вже підписувати усі аналогічні, чи що. Особисто я вже штук 5 підписала.
Відносно ’фейків’ - ну от коли припинять це неподобство, то буде фейк. А поки що - це проблема.
Invictusgirl• 04 сентября 2022
Ответ дляVikyha23
Если бы маляр говирила правду то юрист Минобороны не говорил бы так
Уже все решено и все плохо
Не надо так говорить
Мы можем это остановить сейчас!
Если все спустить с рук они устроят здесь концлагерь!
Мы можем это остановить сейчас!