Борода• 04 сентября 2022
Не поширюйте фейки про військовий облік жінок❗️
Треба вирвати язика тому юристу та хайпожерам журналістам
Ще раз дублюю вже оприлюднену інформацію
Міноборони розробило і передало до Верховної Ради пропозиції змін до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” щодо добровільності постановки на військовий облік жінок.
Зараз працюємо над законопроектом разом з профільним комітетом Комітет ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки
Ми вже неодноразово заявляли, що постановку жінок на військовий облік встановлено законом. Тому Міноборони та Генштаб не можуть її змінити самостійно. Це повноваження Парламента.
Якщо будуть прийняті зміни - Міноборони і Генштаб їх виконають.
Досвід розгортання всіх військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань до повних штатів воєнного часу свідчить, що на сьогодні в державі немає гострої потреби суттєво збільшувати кількість жінок на військовому обліку.
Разом із тим, для Збройних Сил залишається потреба в спеціальностях та фахівцях медицини, радіотехніки, харчових технологій.
Тому, у разі прийняття змін до згаданого закону, Генштаб розробить зміни до переліку військово-облікових спеціальностей для жінок і скоротить перелік до оптимальної потреби.
Ще раз нагадую - йдеться про ДОБРОВІЛЬНУ постановку на військовий облік.
Нагадаю, що з 2014 року жодна жінка примусово на фронт не потрапила - лише за її згодою.
Ответ дляХудМудЖен
Оо я Малярші накатала в лічні цілу петицію/)) / потім захожу і опа)) пост) відать я не одна така))))
Ні, ні не одна. Мені дуже соромно, але я терпіти не можу брехунів, от прямо до дрижаків, це для мене найгірше, що може зробити людина, а тим паче посадовець. Ну я почала з прєдісловія, а в кінці до брехухи і ще пару епітетів дійшла(((
dreamsunny• 04 сентября 2022
Ответ для_Irina-K_
Дівчата, там петицій на тему призову жінок вже багато. Та, на яку тут посилання дають, набрала більше голосів. Але давайте вже підписувати усі аналогічні, чи що. Особисто я вже штук 5 підписала.
Відносно ’фейків’ - ну от коли припинять це неподобство, то буде фейк. А поки що - це проблема.
К сожалению автор темы не видит разницы между действующим законодательством про воинский учёт и предложениями от Минобороны. Законы творят не министерства, а слуги народа во главе с Зе....
Нам всем грозит невозможность выезда и это с 1 октября станет реальностью.
Ответ дляvikahma09
Ще тут треба)) пішла шось катать))))
Ответ дляdreamsunny
Зе дуже хвилюється за свій рейтинг. Може, через це якось задумається... Бо коли дійде до діла, і люди зрозуміють, що отримали величезні неприємності - рейтинг впаде у мінуси кудись.
Invictusgirl• 04 сентября 2022
Ответ для_Irina-K_
Плевать ему на рейтинг
Начался беспредел вы не заметили ?
Людям открыто плюют в лицо и врут
Он решил ,что закрыл всем рот и может творить ,что угодно
Начался беспредел вы не заметили ?
Людям открыто плюют в лицо и врут
Invictusgirl• 04 сентября 2022
Ответ дляMittens
Не буде кіпішу - не буде змін
Підніметься хвиля, одразу згадають про зміни і швидко приймуть!!! Це вже очевидно
Бо хотіли б вже давно прийняли!
Да
Как было с запретом мужчинам передвигаться между областями
Подняли кипиш и на следующий же день отменили маразм
Не молчим ,девочки
Мы сейчас должны отстоять себя
Если мужчинам пофиг на нас
Почему молчат военные ?
Кому как не им знать, что женщинам не место на войне !
Не молчим ,девочки
Мы сейчас должны отстоять себя
Если мужчинам пофиг на нас
Почему молчат военные ?
dreamsunny• 04 сентября 2022
Ответ для_Irina-K_
Мне кажется, что Зе на войне очень поднял свой рейтинг в глазах мирового сообщества и ему чихать на военный учёт женщин, да и на людей в этой стране.. он и его команда живут в параллельной реальности, где нет бедных и больных, где сытая и всем снабженная армия.. ну и главное они опять будут строить дороги....ну и большая распродажа госсобственности происходит уже сейчас по тихому....
Ответ дляInvictusgirl
Да
Не молчим ,девочки
Мы сейчас должны отстоять себя
Если мужчинам пофиг на нас
Почему молчат военные ?
Не молчим ,девочки
Мы сейчас должны отстоять себя
Если мужчинам пофиг на нас
Почему молчат военные ?
Так! Чи це за таке майбутнє вони воюють? Щоб жінки боялися повертатися до них в Україну!? Щоб не могли у разі необхідності вивезти дітей?!! Хлопець студент, якому не дозволили виїхати і він хотів покінчити життя самогубством написав - я пропустив той день, коли прокинувся в Північній Кореї.. золоті слова!! його випустили, коли ситуація набрала розголосу і підключилися депутати, але сумніваюсь, що після цього такі діти повернуться додому закінчивши навчання
Ответ дляdreamsunny
Вони як стерв´ятники розривають та нищать країну. Продають усе :(
Усе знову купують волонтери на фронт. Звичайні люди майже голодують, а вони будують дороги..
Крадії
Nature is a miracle• 04 сентября 2022
Ответ для_Irina-K_
О, це прям зараз від Безуглої:
Ну вот и всё. В любом случае я уклонист. Никогда строем не ходила.
Nature is a miracle• 04 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Да
Не молчим ,девочки
Мы сейчас должны отстоять себя
Если мужчинам пофиг на нас
Почему молчат военные ?
Не молчим ,девочки
Мы сейчас должны отстоять себя
Если мужчинам пофиг на нас
Почему молчат военные ?
Как вариант-руки потирают. Не?
Ответ для_Irina-K_
Так, рейтинг йому важливий, він вже знає, що з українцями краще в такі ігри не грати. Тому і йде прощупування прокатить чи ні. Саме так як було з переміщенням чоловіків між областями
Почему она врет??? Вот про это:
’постановку жінок на військовий облік встановлено законом. Тому Міноборони та Генштаб не можуть її змінити самостійно’
Именно минобороны поменяло список профессий, расширило его. Не парламент, а минобороны это придумало. И именно минобороны поставило срок про 1 октября. Так что именно минобороны и может все нахрен отменить, оставить список на уровне как было раньше, и женщинам не нужно будет вставать на учет.
Там же на фейсбуке в комментах Безугла про это писала в споре с Маляр. Вот скрины.
Ответ дляKlodia
Они сейчас доиграются до крайностей-начнем писать в рашистскую прессу о ситуации. Те порадуются, конечно, но раздуют и кричать будут громко.
Смешно, но это самый простой способ огласки сейчас. Там уже постараются. Это ж зачем нашим такой позор))))))) Страшно представить)))))
Или вот этот момент:
’на сьогодні в державі немає гострої потреби суттєво збільшувати кількість жінок на військовому обліку.
Разом із тим, для Збройних Сил залишається потреба в спеціальностях та фахівцях медицини, радіотехніки, харчових технологій’
Получается, что как минимум минобороны могут прямо сейчас сократить список до ’медиков, радиотехников и пищевиков’. Но это ведь не сделано. Почему?
Ответ дляKateSavch
Почему она врет??? Вот про это:
Нэ ну ви зрозуміли. Їй кажуть, що ви ці сроки придумали, ви їх і змініть, а вона як не чує, ну типу ж закон то є, так до чого тут ми. Їй, так з цієї суперечки видається, просто реально побарабану.