Борода• 04 сентября 2022

Не поширюйте фейки про військовий облік жінок❗️

Треба вирвати язика тому юристу та хайпожерам журналістам

Ще раз дублюю вже оприлюднену інформацію

Міноборони розробило і передало до Верховної Ради пропозиції змін до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” щодо добровільності постановки на військовий облік жінок.

Зараз працюємо над законопроектом разом з профільним комітетом Комітет ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Ми вже неодноразово заявляли, що постановку жінок на військовий облік встановлено законом. Тому Міноборони та Генштаб не можуть її змінити самостійно. Це повноваження Парламента.

Якщо будуть прийняті зміни - Міноборони і Генштаб їх виконають.

Досвід розгортання всіх військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань до повних штатів воєнного часу свідчить, що на сьогодні в державі немає гострої потреби суттєво збільшувати кількість жінок на військовому обліку.

Разом із тим, для Збройних Сил залишається потреба в спеціальностях та фахівцях медицини, радіотехніки, харчових технологій.

Тому, у разі прийняття змін до згаданого закону, Генштаб розробить зміни до переліку військово-облікових спеціальностей для жінок і скоротить перелік до оптимальної потреби.

Ще раз нагадую - йдеться про ДОБРОВІЛЬНУ постановку на військовий облік.

Нагадаю, що з 2014 року жодна жінка примусово на фронт не потрапила - лише за її згодою.
vikahma09• 04 сентября 2022
Ответ дляХудМудЖен
Оо я Малярші накатала в лічні цілу петицію/)) / потім захожу і опа)) пост) відать я не одна така))))
Ні, ні не одна. Мені дуже соромно, але я терпіти не можу брехунів, от прямо до дрижаків, це для мене найгірше, що може зробити людина, а тим паче посадовець. Ну я почала з прєдісловія, а в кінці до брехухи і ще пару епітетів дійшла(((

Vikyha23• 04 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Не надо так говорить
Мы можем это остановить сейчас!
Если все спустить с рук они устроят здесь концлагерь!
Поэтому и строчу тут как потерпевшая
И блогерам в коментах пишу
И пытаюсь достучаться до людей
dreamsunny• 04 сентября 2022
Ответ для_Irina-K_
Дівчата, там петицій на тему призову жінок вже багато. Та, на яку тут посилання дають, набрала більше голосів. Але давайте вже підписувати усі аналогічні, чи що. Особисто я вже штук 5 підписала.
Відносно ’фейків’ - ну от коли припинять це неподобство, то буде фейк. А поки що - це проблема.
К сожалению автор темы не видит разницы между действующим законодательством про воинский учёт и предложениями от Минобороны. Законы творят не министерства, а слуги народа во главе с Зе....

Нам всем грозит невозможность выезда и это с 1 октября станет реальностью.
ХудМудЖен• 04 сентября 2022
Ответ дляvikahma09
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0...

Ще тут треба)) пішла шось катать))))
_Irina-K_• 04 сентября 2022
Ответ дляdreamsunny

Зе дуже хвилюється за свій рейтинг. Може, через це якось задумається... Бо коли дійде до діла, і люди зрозуміють, що отримали величезні неприємності - рейтинг впаде у мінуси кудись.
Mittens• 04 сентября 2022
Не буде кіпішу - не буде змін
Підніметься хвиля, одразу згадають про зміни і швидко приймуть!!! Це вже очевидно
Бо хотіли б вже давно прийняли!
Invictusgirl• 04 сентября 2022
Ответ для_Irina-K_
Плевать ему на рейтинг
Начался беспредел вы не заметили ?
Людям открыто плюют в лицо и врут
Он решил ,что закрыл всем рот и может творить ,что угодно

Klodia• 04 сентября 2022
Они сейчас доиграются до крайностей-начнем писать в рашистскую прессу о ситуации. Те порадуются, конечно, но раздуют и кричать будут громко.
_Irina-K_• 04 сентября 2022
О, це прям зараз від Безуглої:
Мушля51• 04 сентября 2022
У меня уже по всем телеграмм каналам, мол успокойтесь, этой фейки))
Что, реакция людей не понравилась и теперь пытаются выкрутится? В любом случае оставлять это нельзя. В тихую примут, если захотят
Invictusgirl• 04 сентября 2022
Ответ дляMittens
Не буде кіпішу - не буде змін
Бо хотіли б вже давно прийняли!
Да
Как было с запретом мужчинам передвигаться между областями
Подняли кипиш и на следующий же день отменили маразм

Не молчим ,девочки
Мы сейчас должны отстоять себя
Если мужчинам пофиг на нас
Почему молчат военные ?
Кому как не им знать, что женщинам не место на войне !
_Irina-K_• 04 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Плевать ему на рейтинг
Начался беспредел вы не заметили ?
Людям открыто плюют в лицо и врут
Та як вам сказати... Ще до виборів це було зрозуміло.... Але, на жаль, не всім...
якось так...
dreamsunny• 04 сентября 2022
Ответ для_Irina-K_
Мне кажется, что Зе на войне очень поднял свой рейтинг в глазах мирового сообщества и ему чихать на военный учёт женщин, да и на людей в этой стране.. он и его команда живут в параллельной реальности, где нет бедных и больных, где сытая и всем снабженная армия.. ну и главное они опять будут строить дороги....ну и большая распродажа госсобственности происходит уже сейчас по тихому....
Krisell• 04 сентября 2022
Автор, речь идет не о призыве,а возможности свободного выезда за границу!
Mittens• 04 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Да

Не молчим ,девочки
Мы сейчас должны отстоять себя
Если мужчинам пофиг на нас
Почему молчат военные ?
Так! Чи це за таке майбутнє вони воюють? Щоб жінки боялися повертатися до них в Україну!? Щоб не могли у разі необхідності вивезти дітей?!! Хлопець студент, якому не дозволили виїхати і він хотів покінчити життя самогубством написав - я пропустив той день, коли прокинувся в Північній Кореї.. золоті слова!! його випустили, коли ситуація набрала розголосу і підключилися депутати, але сумніваюсь, що після цього такі діти повернуться додому закінчивши навчання
_Irina-K_• 04 сентября 2022
Ответ дляKrisell
Ну тобто, ви не будете заперечувати, якщо вас мобілізують? Або вашу дочку?
Selena*• 04 сентября 2022
Ответ дляdreamsunny
Вони як стерв´ятники розривають та нищать країну. Продають усе :(
Усе знову купують волонтери на фронт. Звичайні люди майже голодують, а вони будують дороги..
Крадії
Nature is a miracle• 04 сентября 2022
Ответ для_Irina-K_
О, це прям зараз від Безуглої:
Ну вот и всё. В любом случае я уклонист. Никогда строем не ходила.
Nature is a miracle• 04 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Да

Не молчим ,девочки
Мы сейчас должны отстоять себя
Если мужчинам пофиг на нас
Почему молчат военные ?
Как вариант-руки потирают. Не?

Mittens• 04 сентября 2022
Ответ для_Irina-K_
Так, рейтинг йому важливий, він вже знає, що з українцями краще в такі ігри не грати. Тому і йде прощупування прокатить чи ні. Саме так як було з переміщенням чоловіків між областями
KateSavch• 04 сентября 2022
Почему она врет??? Вот про это:
’постановку жінок на військовий облік встановлено законом. Тому Міноборони та Генштаб не можуть її змінити самостійно’

Именно минобороны поменяло список профессий, расширило его. Не парламент, а минобороны это придумало. И именно минобороны поставило срок про 1 октября. Так что именно минобороны и может все нахрен отменить, оставить список на уровне как было раньше, и женщинам не нужно будет вставать на учет.

Там же на фейсбуке в комментах Безугла про это писала в споре с Маляр. Вот скрины.
vikahma09• 04 сентября 2022
Ответ дляKlodia
Смешно, но это самый простой способ огласки сейчас. Там уже постараются. Это ж зачем нашим такой позор))))))) Страшно представить)))))
mamarama• 04 сентября 2022
Ответ дляKlodia
Рашистская пресса уже это опубликовала и там вовсю комментируют.
LemonZest• 04 сентября 2022
Автор, фейк про нефейк?
Selena*• 04 сентября 2022
Треба щоб почув увесь світ
KateSavch• 04 сентября 2022
Или вот этот момент:

’на сьогодні в державі немає гострої потреби суттєво збільшувати кількість жінок на військовому обліку.
Разом із тим, для Збройних Сил залишається потреба в спеціальностях та фахівцях медицини, радіотехніки, харчових технологій’

Получается, что как минимум минобороны могут прямо сейчас сократить список до ’медиков, радиотехников и пищевиков’. Но это ведь не сделано. Почему?
vikahma09• 04 сентября 2022
Ответ дляKateSavch
Почему она врет??? Вот про это:

Нэ ну ви зрозуміли. Їй кажуть, що ви ці сроки придумали, ви їх і змініть, а вона як не чує, ну типу ж закон то є, так до чого тут ми. Їй, так з цієї суперечки видається, просто реально побарабану.
KateSavch• 04 сентября 2022
Ой девочки, ржач. Безугла снова пришла в комменты к Маляр и спорят.

И по сути там ровно тот же спор, что и три недели тому назад. Ничего не меняеися, переводят стрелки друг на друга.
KateSavch• 04 сентября 2022
И вишенка на торте от Безуглой: ’питання знято з порядку денного’
Ну вы поняли, ниче менять никто не собирается. Парламент переводит стрелки на минобороны, а минобороны переводит стрелки на парламент. Кабздец.
Алeнь• 04 сентября 2022
Хм, а почему Маляр можно розпоширювати фейки про учёт, а нам нет?
Что за дискриминация? Нам достаточно дискриминации по образованию