Мой_ужин• 05 сентября 2022
Германия , как добраться?
Подскажите, как комфортнее и дешевле всего добраться до Германии с Киева, или может быть Львова?
Возможно посоветуете надёжных перевозчиков.
Манька Галченок• 05 сентября 2022
Дешевше - автобусом, но будьте готовы больше суток ехать. Комфортнее - до Польши поездом, а там на самолёт.
Тень льва• 05 сентября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
На велосипеді - ними дуже комфортно по всій германії🤦🏼♀️
До чого Ваш коментар?
СноваЗдорова• 05 сентября 2022
Ответ дляТень льва
До чого Ваш коментар?
До того що в країні є багато міст і сіл
Обижулька• 05 сентября 2022
Мої родичі їхали так - до Будапешту на поїзді, а звідти літак до Кельну. Так вийшло наполовину дешевше, ніж перевізником. По Угорщині проїзд на електричках та автобусах безкоштовний для українців.
СноваЗдорова• 05 сентября 2022
Ответ дляОбижулька
Це ж треба таким страждати коли переліт Краків Берлін 800 грн
Обижулька• 05 сентября 2022
Перевізники просять приблизно 150-180 євро зі Львову. Їх було четверо, вся дорога їм вийшла приблизно 250 євро. А валізи відправили перевізником по 2 євро/кг.
Обижулька• 05 сентября 2022
Ну в Краків їм було не дуже зручно. І Берлін далеко. Їм саме в Кельн треба було. Квитки були дешеві на їх дату і місто із Будапешту.
Вірші на замовлення• 05 сентября 2022
Ответ для-Ludmila-
Так нет бесплатного поезда уже
Справді? Шкода
Контрольница• 05 сентября 2022
Фликс бас.
Большим автобусом с пересадкой в Польше.
Цена 3500-4500 грн в зависимости от города отправлен я и прибытия.
Форточка• 05 сентября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Нет таких цен и наверное это без багажп
СноваЗдорова• 05 сентября 2022
Форточка• 05 сентября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Є такі ціни
Вы думаете человек поедет
маленьким рюкзаком...головой думать что писать есть
СноваЗдорова• 05 сентября 2022
Ответ дляФорточка
Вы думаете человек поедет
Я думаю головою явно краще вас, тому мої чемодани їдуть окремо від мене
Мой_ужин
• 05 сентября 2022
Ответ дляБожий одуванчик
Київ пшемишль, пшемишль берлін , потяг
С Пшемысль в Берлин дорогие поезда ? Не подскажите
Божий одуванчик• 05 сентября 2022
Ответ дляМой_ужин
Їхали з Берлін пшемишль 60€ але брали білети за неділю до виїзду , думаю ціна +- буде однакова