КонФФетОшка• 05 сентября 2022
Девочки, кто в Испании, уже подали документы на выплаты?
КонФФетОшка
• 05 сентября 2022
Ответ дляАноним Секретарь
Нет в Испании выплат.
2 августа утвердили официально.
Указали порядок подачи документов, но не фига не понятно. Ситу не могу взять .
Все документы есть
ПростоБелка• 05 сентября 2022
Ответ дляАноним Секретарь
Нет в Испании выплат.
Уже есть: 400 евро для взрослого и 100 на несовершеннолетних в месяц , в течении 6 месяцев будут платить
Аноним Секретарь• 05 сентября 2022
Ответ дляПростоБелка
Ну и очень хорошо! Главное, чтобы получили побыстрее. А то с испанской неспешностью война быстрее кончится)
Бяки-козяки• 05 сентября 2022
Kseniia Striuk:
⚠️UPD
Щодо виплат українцям, бачу багато хто активно намагається брати сіти.
Хотіла би трошки пояснити, що задтвердженної процедури ще не має. Так як виплати направлені по містам у регіональне керівництво, а в Іспанії серпень пора відпусток, можна твердо стверджувати, що алгоритм подачі на ці виплати оголосять лише у вересні. На даний момент не було алгоритму, лише оголошення що ці виплати затвердили.
▫️Які будуть виплати:
€400/міс на дорослого + €100 на кожну дитину
▫️термін виплат : 6 місяців
🔺ЩО НЕОБХІДНО МАТИ:
✔️ статус тимчасового захисту
✔️не бути на захисті із благодійними організаціями ( Червоних Хрест, CEAR, Accem тощо)
✔️мати прописку (Empadronamiento/padrón)
✔️не мати доходу на территорії Іспанії
Джерело про виплати:
Від себе додам що можете використати цей час для того щоб оформити усі необхідні документи:
- прописка (у офісі мерії вашого міста)
- número de seguridad (для підтвердження що ви не маєте оф роботи на території Іспанії)
Як варіант обрати банк і відкрити там рахунок, щоб в останій момент перед виплатами не бігати по банкам.
⚠️UPD
▫️Які будуть виплати:
▫️термін виплат : 6 місяців
🔺ЩО НЕОБХІДНО МАТИ:
✔️ статус тимчасового захисту
✔️не мати доходу на территорії Іспанії
Джерело про виплати:
- прописка (у офісі мерії вашого міста)
КонФФетОшка
• 05 сентября 2022
Ответ дляБяки-козяки
Kseniia Striuk:
⚠️UPD
▫️Які будуть виплати:
▫️термін виплат : 6 місяців
🔺ЩО НЕОБХІДНО МАТИ:
✔️ статус тимчасового захисту
✔️не мати доходу на территорії Іспанії
Джерело про виплати:
- прописка (у офісі мерії вашого міста)
⚠️UPD
▫️Які будуть виплати:
▫️термін виплат : 6 місяців
🔺ЩО НЕОБХІДНО МАТИ:
✔️ статус тимчасового захисту
✔️не мати доходу на территорії Іспанії
Джерело про виплати:
- прописка (у офісі мерії вашого міста)
Все документы есть. Карту правда ещё не открыла. Социальный номер есть. Но там и с работой не однозначно . Я не официально подрабатываю, многие наши на контрактах ,но 4х часовых, по идее это не должно повлиять на назначение выплат.
оксюморон• 05 сентября 2022
Я ще хочу трішечки почекати, поки працівники Social seguridad прийдуть до тями після відпусток. Плюс потрібно відкрити рахунок у банку
Vika_kosmetika• 05 сентября 2022
Вопрос для тех, кто в Испании. Может есть знакомый риэлтор или могли бы порекомендовать?