Доброго дня!
Допоможіть знайти підробіток у Києві
Люблю і вмію прибирати, тож готова допомогати з прибиранням декілька разів на тиждень.
Відповідальна, акуратна та без шкідливих звичок.
З Херсону, 40 років.
Не блокуйте, будь ласка, потрібна робота..в Херсоні залишилось усе..і будинок і робота.
Допоможіть знайти підробіток у Києві
З Херсону, 40 років.
Coffee is Love• 07 сентября 2022
Шкода, ми на лівому березі(
Порекомендую розміститися на Кабанчику, там дуже багато запитів на прибирання саме по Києву. І зараз ще пошукаю велику групу у ФБ, там теж багато пропозицій було до війни.